مالک مشکی‌پوشان: فکر کردند رابین‌هود هستند
۷۶۱۷۷۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶
۱۱۹۷۷ 
مالک باشگاه مشکی‌‎پوشان می‌گوید اجازه نمی‌دهد کسی با پول گرفتن از بازیکنان، تیم را ببندد.

ایسنا: محمدرضا عباسی، مالک باشگاه مشکی‌‎پوشان در خصوص صحبت‌های اخیر فردی که مدعی خرید تیم مشکی‌پوشان بود و در نهایت از این کار منصرف شد، اظهار کرد: قصد صحبت در خصوص آقایان را نداشتم اما اگر قرار باشد چنین افسانه‌سرایی‌هایی را صورت دهند، قطعا باید پاسخگوی اسناد و مدارکی که از آنها منتشر می‌کنم باشند.

وی افزود: آقایان گفته‌اند که می‌خواستند به فوتبال خراسان کمک کنند، مگر رابین‌هود هستی که می‌خواهی کمک کنی؟ فوتبال مشهد از این قبیل افراد به خود زیاد دیده، افرادی که مدعی حضور ژان تیگانا و استویچکوف در فوتبال مشهد بودند را از یاد نبرده‌ایم.

مالک مشکی‌پوشان: فکر کردند رابین‌هود هستند

مالک باشگاه مشکی‌پوشان گفت: آقایانی که مدعی تیم‌داری و کمک به فوتبال خراسان بودند بگویند چرا برای هفته پیش و جدال مشکی‌پوشان در برابر نفت، ۹ عدد بلیت برای بازیکنان نگرفتند؟ هزینه همین تعداد بلیت مشهد-تهران را هم پارسا، مدیر امور بین‌الملل باشگاه مشکی‌پوشان تقبل کرد!

من که نگفتم آقایان تیم را بخرند که امروز این گونه صحبت کرده‌اند و از تلاش برای کمک به فوتبال خراسان گفتند. از ابتدا اعلام کردیم یک تعهد و ضمانت بانکی در هیات فوتبال خراسان رضوی یا اداره کل ورزش و جوانان بگذارند تا ثابت شود که هزینه‌های تیم‌داری در این فصل را تقبل خواهند کرد.

وی افزود: حرف‌های زیادی برای گفتن دارم اما هنوز ترجیح می‌دهم سکوت کنم. اگر قرار است با پول گرفتن از بازیکنان تیم‌داری شود چرا تیم را در اختیار آقایان قرار دهم؟ هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهم چنین اتفاقاتی در تیم مشکی‌پوشان بیفتد. حضور در فوتبال در این سال‌ها سبب شده اطرافیان را به خوبی بشناسیم.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان خاطرنشان کرد: هفته دیگر تیم در خرمشهر باید به میدان برود چندین میلیون تومان هزینه رفت و آمدش است، اصلا آقایان از این پول‌ها دارند؟ حتی دیروز (شنبه) هم مشخص شد از گرفتن یک زمین تمرین عاجزند و به خاطر روابط آرمین رهبر مدیریت مجموعه اعلام کرده فقط در حد یک جلسه تمرین دیگر اجازه حضور مشکی‌پوشان را در این زمین می‌دهد!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج