تارتار: بهتر بود از میزبانی ما تعریف می‌کردند!
۷۶۱۸۵۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۱
۳۱۶۲ 
مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی از باشگاهش درباره اعتراض استقلالی ها دفاع می کند.

ایران ورزشی: مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره اعتراض استقلالی ها به میزبانی باشگاه پارس جنوبی می گوید:« من سعی می کنم خیلی به این قضیه ورود نکنم، چون سرمربی هستم و این مسائل به بخش‌های مدیریتی مربوط می‌شود، اما فقط به یک نکته اشاره میکنم. سال گذشته استقلال در ۱۰۰ متری ورزشگاه مستقر شد و با اینکه مسیر کمی تا ورزشگاه داشتند در نهایت آن بازی را ۲ بر صفر به ما واگذار کردند.

متاسفانه امسال شرایط به گونه‌ای رقم نخورد که استقلالی‌ها بتوانند در جم ساکن شوند و مجبور شدند به عسلویه بروند. به نظرم نباید حرف و حدیثی در خصوص میزبانی پیش بیاید باید منطقی به موضوع نگاه کنیم و برای تیم مقابل احترام قائل شویم.به نظرم باید این قضیه را پذیرفت که تیم حریف اگر ما را شکست داده قطعا لیاقت پیروزی را داشته است.

تارتار: بهتر بود از میزبانی ما تعریف می‌کردند!

حتی باید بگویم که ما خودمان هم تا حالا پیش نیامده که در هتل و شب قبل از بازی در جم اردو بزنیم. بازیکنان و کادر فنی ما همیشه شب قبل از بازی در خانه‌های خود استراحت می‌کنند و ما در هتل مستقر نمی‌شویم.

ضمن احترامی که برای استقلالی‌ها قائلم باید بگویم که بهتر بود از میزبانی ما تعریف می‌کردند و نکات مثبت را می‌گفتند. مثل قلعه‌نویی که سال گذشته به اینجا آمد و با اینکه آنها هم در عسلویه مستقر شدند، اما در نهایت با همه کم و کاستی‌ها از میزبانی تشکر کردند. البته فقط قلعه‌نویی این کار را نکرده و خیلی‌های دیگر چنین شرایطی داشتند.»

تارتار در ارتباط با اینکه در مصاحبه‌ای پس از بازی با استقلال اعلام کرده محمدی‌مهر ضعیف‌تر از سیف‌اللهی است یا نه این طور می گوید:« من چنین چیزی را نگفتم. من فقط این را گفتم که سیف‌اللهی در بازی با استقلال بهتر از محمدی‌مهر عمل می‌کند. در غیر اینصورت اصلا این دو بازیکن هم‌پست نیستند که بخواهیم نظری درباره مقایسه آنها دهیم.»

تارتار در ارتباط با جو ملتهب ورزشگاه‌های ایران در چند هفته اخیر می گوید:« واقعا هواداران تیم پارس جنوبی از لحاظ فرهنگ و احترام بی‌نظیر هستند و می‌توانند الگوی خیلی‌ها باشند. در این چند سالی که در جم حضور دارم هیچگونه بی احترامی از این هواداران ندیدم و از این بابت خوشحالم. این روز‌ها متاسفانه نوجوانان و بچه‌ها با ترس به ورزشگاه می‌آیند چون جو خوبی در ورزشگاه‌ها حاکم نیست.»