سریال «دلدادگان»؛ یک ماجرای عاشقانه و جناییِ ضعیف!
۷۶۲۱۹۴
۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
۶۵۶۲۴
نزدیک به یک سال است که خبر‌های زیادی از ساخت سریالی با نام «پا‌های بیقرار» منتشر می‌شود. مجموعه‌ای که ماه‌های اول فیلم برداری اش در شهرک سینمایی غزالی سپری شد و مدام عکس‌هایی از گریم‌های دهه پنجاه بر روی صورت بازیگرانی مثل حمید گودرزی، آرش مجیدی و چند تن دیگر منتشر میشد. حالا پس از یک سال این سریال به پخش رسیده و روز‌های ابتدایی خود را می‌گذراند.

روزنامه سازندگی – سوسن سیرجانی: نزدیک به یک سال است که خبرهای زیادی از ساخت سریالی با نام «پاهای بیقرار» منتشر می شود. مجموعه ای که ماه های اول فیلم برداری اش در شهرک سینمایی غزالی سپری شد و مدام عکس هایی از گریم های دهه پنجاه بر روی صورت بازیگرانی مثل حمید گودرزی، آرش مجیدی و چند تن دیگر منتشر میشد. حالا پس از یک سال این سریال به پخش رسیده و روزهای ابتدایی خود را می گذراند. مجموعه ای که در دو هفته اخیر آنتن شبکه سه را پر کرده اما هنوز در جذب مخاطب زیاد موفق نبوده است. در ادامه نگاهی کوتاه به شروع این مجموعه ۶۰ قسمتی و عوامل سازنده آن داریم.

زندگی ناتمام

دلدادگان از کجا آمدند؟

طرح سریال «دلدادگان» مربوط به سه یا چهار سال قبل است، بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان در آذر ۹۵ با ایرج محمدی طرح خود را مطرح می کنند و نگارش فیلمنامه ۹ ماه طول می کشد تا اینکه پس از پیش تولید، فیلمبرداری سریال با نام «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی، آخر مرداد ۹۶ آغاز میشود. مجموعه جدید محصول سیمافیلم است و به سفارش شبکه پنج جلوی دوربین می رود. بنابراین از تابستان سال گذشته تا اواخر تیر امسال، همه این مجموعه را مربوط به شبکه پنج میدانستند. اما در نهایت مرداد ۹۷ و یک سال پس از شروع ساخت آن، سیما فیلم تصمیم گرفت آن را از شبکه سه با نام «دلدادگان» در ۶۰ قسمت به روی آنتن بفرستد.

زندگی ناتمام

این مجموعه سه فصل دارد که فصل اول آن مربوط بین ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۴ می گذرد. فعلا دو هفته ای است که فصل اول این مجموعه به روی آنتن رفته. بخشی که با گره خوردن چند ماجرای عشقی و جنایی شروع شده و سعی می کند در هر قسمت با یک اتفاق غیرمنتظره بیننده را به سمت خود جلب کند.

تا اینجا که ۱۰ قسمت از سریال گذشته است، با خانواده مالک آشنا شده ایم که مردی خیر است و فرزندانش امیر و حدیث هر کدام درگیر روابط عاطفی عجیبی شده اند. امیر در نتیجه نجات جان یک دختر جوان پایش به شرکتی باز می شود و مدام همراه با مادر و دختری که صاحب آن شرکت هستند، به ماجراهای عجیبی وارد می شود و حتی جلوی چشمانش کسی به قتل می رسد. حدیث عاشق پسر هم دانشگاهی اش شده که مدام تلفن های او را بی جواب می گذارد و مادرش به جرم قتل در زندان است، اما به حدیث می گوید که مادرم خارج از کشور است.

در این میان خرده داستانهایی مربوط به مالک و موسسه خیریه اش هم وجود دارد. اما مسئله ای که تا اینجای کار مشخص شده این است که بیننده در هر قسمت ۴۵ دقیقه فقط باید منتظر یک اتفاق باشد و بقیه دقایق را به صورت کش دار ببیند. چون الان تقريبا نیمی از فصل اول گذشته و به صورت کامل شخصیت پردازی ها انجام شده و فیلمنامه میتواند با تمام قوا شروع به قصه گویی کند، اما هنوز هم دقایق طولانی از هر قسمت به توضیح شرایط و ویژگی های شخصیت ها می گذرد.

از خبرهایی که از گوشه و کنار به گوش می رسد، با توجه به گفته کارگردان، انگار سریال قرار است تغییر فاز بدهد و از این حالت رخوت ابتدایی خارج شود. پس از آن هم که کل داستان به سال های ابتدایی انقلاب اسلامی بر می گردد و باید منتظر بود و دید که منوچهر هادی و عوامل سریالش می توانند از پس بیان درست تاریخ معاصر ایران در قالب یک درام خانوادگی برآیند یا نه؟

کارگردان و نویسنده هایی که میشناسیم

زندگی ناتمام

عوامل سازنده سریال «دلدادگان» همه افرادی هستند که پیش از این و مخصوصا در چند سال اخیر نام آنها را شنیده ایم یا در تیتراژهای مختلف نامشان را دیده ایم. از کارگردان مجموعه شروع می کنیم، کسی که کارش را با دستیاری شروع کرده و حالا دو سه سالی است که بسیار پر کار است. منوچهر هادی که روزگاری کنار دست اصغر فرهادی در فیلم «چهارشنبه سوری» و کیانوش عیاری در مجموعه «هزاران چشم» مشغول به کار بوده، کارگردانی را با ساخت تله فیلم شروع کرد و در سال ۸۶ اولین سینمایی بلند خود را با نام «قرنطینه» ساخت. از آن زمان تاکنون ۶ فیلم سینمایی، یک مجموعه نمایش خانگی و ۵ سریال ساخته که در میان آنها «من سالوادور نیستم» که مدتی پرفروش ترین فیلم سینمای ایران بود و «آینه بغل» که به تازگی اکرانش تمام شده، از کارهای شاخص هادی محسوب می شوند.

او به واسطه سریال های «خداحافظ بچه» و «دختران حوا» در تلویزیون هم به سطح متوسطی از مخاطب دست پیدا کرده و حالا در آخرین تجربه سریال سازی اش ماجرای «دلدادگان» را روایت می کند. منوچهر هادی مخاطب عام را می شناسد و برای رضایت مندی آن می داند چه راههایی را برود، اما در تمام این سال ها نتوانسته منتقدین و نگاه های تخصصی به سینما و تلویزیون را راضی نگه دارد. او این بار قرار است با مجموعه «دلدادگان» برای اولین بار راوی تاریخ معاصر ایران باشد. فیلمنامه سریال «دلدادگان» با همکاری مشترک بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده.

کایدان فارغ التحصیل ادبیات نمایشی است و از سال ۸۴ کار نویسندگی را آغاز کرده. او در نوشتن فیلمنامه های آثار تلویزیونی و سینمایی زیادی در این سال های اخیر شرکت داشته که در عمده این کارها همکار منوچهر هادی بوده و برای سریال ها و فیلم های سینمایی او قلم زده است. یکی از مهمترین کارهای بابک کایدان نوشتن فیلم نامه «پریناز» بود، فیلمی به کارگردانی بهرام بهرامیان که هفت سال در توقیف ماند و بلاخره سال گذشته در گروه هنر و تجربه اکران شد. «دلدادگان» پنجمین همکاری مشترک کایدان و هادی است که تا به این جا نشان داده در حد و اندازه همکاری های قبلی است.

مهدی محمدنژادیان هم فارغ التحصیل ادبیات دراماتیک است و اولین تجربه جدی و مهم او در زمینه فیلم نامه نویسی برمی گردد به همکاری در نوشتن فیلمنامه سریال «شوق پرواز» که در کنار فرهاد توحیدی تجربه بزرگ و مهمی برای او محسوب می شود. پس از این سریال او در سه فیلم سینمایی «گشت ارشاد»، «کلاشینکف» و «گشت ارشاد ۲» کتار سعید سهیلی کار فیلم نامه نویسی را دنبال کرد. او حالا یکی از عوامل سریال ۶۰ قسمتی دلدادگان» است و باید منتظر بود و دید نتیجه کار به چه صورت خواهد بود.

ترکیبی از نسل جدید و قدیم

زندگی ناتمام

آنچنان که از تیتراژ سریال و خبرهای منتشر شده درباره آن معلوم است، بیننده سریال «دلدادگان» با دو گروه مختلف از بازیگران روبرو است. بازیگران زمان حال و بازیگران دو فصل دیگر که ماجرای آن در سال های پایانی دهه پنجاه و سال های ابتدایی دهه شصت می گذرد. تجربه بد سریال «کیمیا» و «ستایش ۲» در زمینه گریم و کهنسال نشان دادن بازیگران جوان در سال های اخیر باعث شد که عوامل سریال «دلدادگان» تصمیم درستی بگیرند و برای دوره میانسالی و کهنسالی بازیگران خود، دست به انتخاب از میان بازیگرانی با سن متناسب با قصه بزنند و شاید یکی از نکات مثبت سریال نیز همین باشد.

مثلا آرش مجیدی در دو فصل مربوط به گذشته، نقش مالک جوان را دارد و با سمیرا حسن پور که نقش مرضیه را ایفا می کند، ازدواج می کند. نقش این دو در زمان حال به مسعود رایگان و مهرانه مهین ترابی سپرده شده. البته دو بازیگر سیروس همتی و مهدی صبایی نقش های خود را از جوانی تا پیری بر عهده دارند که ای کاش درباره این دو هم این اشتباه صورت نمی گرفت، چون صدا و میمیک های صورت سیروس همتی در نقش سید، اصلا به یک مرد ۶۰ یا ۷۰ ساله نمی خورد.

چون هنوز بازیگران فصل های دیگر بازی خود را شروع نکرده اند و نمی توان فعلا درباره آنها صحبت کرد، اما بازیگران فصل اول ترکیبی از نسل جدید بازیگران و نسل قدیمی هستند. از مشکلاتی که در بازی بازیگران سریال وجود دارد، می توان به کمی شعارزدگی در بازیها و دیالوگهای تکراری اشاره کرد که میان بازیگران رد و بدل می شود و برای بیننده خسته کننده است و این زنگ خطری است برای سریال که با ریزش مخاطب روبه رو شود. نقش های کم جانی هم در سریال وجود دارد که یکی از آنها نقشی است که به مهرانه مهین ترابی سپرده شده. او با تجربه زیاد و طولانی در کار تصویر نقش مادر حدیث و امیر را بر عهده دارد، اما مادر دلسوزی است که در همه سریال های ایرانی می بینیم و نقش او هیچ نکته ویژه ای برای بیننده ندارد.

اما در کنار این نمی توان بازی روان همیشگی مسعود رایگان و پانته آ بهرام در نقش افسانه را نادیده گرفت. یکی دیگر از بازیگران اصلی فصل اول ملیکا شریفی نیا در نقش حدیث است، او خودش بارها در صفحه مجازی اش نقش حدیث را یکی از بازی های محبوب خود معرفی کرده، اما گریم اغراق آمیز ابروهای حدیث و اصرار بی حدش برای ازدواج با پسری که هیچ چیز از او نمی داند، نقش او را بیشتر به حاشیه سریال برده و بیننده دوست دارد سایر داستان ها را دنبال کند تا مدام غرغرهای او را بشنود. دو بازیگر اصلی دیگر هم در فصل اول «دلدادگان» حضور دارند، سامان صفاری و سانیا سالاری که در بخش معرفی چهره های جدید به آن می پردازیم.

حاشیه ها

زندگی ناتمام

منوچهر هادی تا به حال هر کار سینمایی یا تلویزیونی انجام داده به دور از حاشیه های غیرکاری بوده، اما چند روز پس از شروع پخش سریال «دلدادگان» زمانی که قیمت دلار به بالاترین حد خود رسیده بود، گرانی ها شروع شده بود و بحث ها درباره این موضوع داغ بود، فیلمی در فضای مجازی پخش شد که در پشت صحنه سریال «دلدادگان» عوامل تولید همه مغموم و ناراحت سر بر شانه هم گذاشته بودند و آهنگ غمگینی را زمزمه می کردند و از گرانی ها شکایت می کردند.

پخش این فیلم در روزهای ملتهب واکنش های زیادی را به همراه داشت، عده زیادی آن را تمسخر مردم و شرایط زندگی شان از سمت هادی و عوامل سریال خواندند و سیل کامنت ها و نظرات تا جایی ادامه پیدا کرد که رضا رشیدپور از منوچهر هادی، ایرج محمدی تهیه کننده و چند تن از بازیگران دعوت کرد تا در برنامه «حالا خورشید» حضور پیدا کنند.

هادی در این برنامه از مردمی که رنجیده خاطر شده اند، عذرخواهی کرد اما در ادامه صحبت هایش مخاطب این کلیپ اعتراضی را دولت معرفی کرد و گفت: «وقتی دلار ۱۱ هزار تومان و مسئولین در تلویزیون می گویند دلار ۴ هزار تومان است، مردم نسبت به تلویزیون بی اعتماد می شوند.»

او همچنین گله مندی خود را از بعضی از همکارانش بیان کرد: «دوست و همکار عزیز که کلیپ من را در صفحه خودت قرار میدهی، وقتی این فیلم را دیدی به جای پست کردن آن به خود من زنگ میزدی.» همچنین ملیکا شریفی نیا که انگار این کلیپ با موبایل او فیلم برداری شده بود در یک ویدئوی جداگانه رسما بابت آن از مردم عذرخواهی و در آن بیان کرد: «این کلیپ در ابتدای بهار و زمانی که دلار به ۶ هزار تومن رسیده بود برداشته شده و مربوط به الان نیست. از طرفی ما فقط می خواستیم صحبتی با مسئولین داشته باشیم و قصد مسخره کردن مردم را نداشتیم. ما خودمان مردم هستیم.»

چهره های جدید در «دلدادگان»

زندگی ناتمام

منوچهر هادی همیشه معرفی چهره های جدید را به عنوان یکی از دغدغه هایش بیان می کند. او این راه را در سریال «دلدادگان» هم ادامه داده و علاوه بر اینکه از جوان های تازه نفس در کارش استفاده کرده، هر هفته در صفحه مجازی اش به معرفی اختصاصی یکی از این چهره ها می پردازد تا مردم بیشتر با پیشینه بازیگران آشنا شوند.

مسعود دلخواه /نقش:عنایت

زندگی ناتمام

دکتر مسعود دلخواه از کارگردان های صاحب نام تئاتر ایران است. او تحصیلاتش را تا مقطع دکترا در آمریکا ادامه داده و سال ها به عنوان مدرس تئاتر در آمریکا مشغول فعالیت بوده. دلخواه چند سالی است به ایران بازگشته و در این مدت چندین تئاتر را به عنوان کارگردان به صحنه برده و بارها جوایز مختلفی از جشنواره های تئاتر دریافت کرده. او سال ها پیش در تلویزیون بازی های کوتاهی انجام داده، اما بازی او در سریال «دلدادگان» اولین حضور جدی اش در مدیای تلویزیون در سال های اخیر محسوب میشود.

مسعود دلخواه در نقش عنایت، دوست خانوادگی افسانه بازی می کند و به غیر از دلسوزی های پدرانه برای افسانه و دخترش ارغوان، بیننده هنوز چیز زیادی درباره این شخصیت نمی داند و انگار بیشتر قرار است در نقش یک نصیحت کننده در کنار این خانواده و امیر پورسلیم بماند.

سامان صفاری / نقش: امیر پورسلیم

زندگی ناتمام

کمتر کسی فیلم «شیار ۱۴۳» را ندیده است.سامان صفاری همان يونس است که مش الفت با بازی مریلا زارعی ۳۰ سال منتظر بازگشتش از جبهه بود. صفاری با گریمی که خیلی با قیافه واقعی اش فاصله دارد، چند پلان کوتاه در این فیلم حضور دارد و خیلی بازی برجسته ای ندارد اما از پس لهجه کرمانی به خوبی برآمده.

او در این سالها بازیگری تئاتر را به صورت پیگیر ادامه داده و در کنار آن در فیلم های کوتاه و هنر و تجربه هم حضور داشته است. همچنین فیلم «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی با بازی اومدت هاست که اجازه اکران نمی یابد. سامان صفاری حالا عهده دار یکی از نقش های اصلی فصل اول سریال «دلدادگان» است و به واسطه چهره اش در فضای مجازی و میان دختران نوجوان طرفدارانی به دست آورده. اما درباره نوع بازی اش باید گفت هنوز راه زیادی برای پخته شدن در بازیگری دارد.

سانیا سالاری/نقش: ارغوان

زندگی ناتمام

در این ۱۰ قسمتی که از سریال «دلدادگان» گذشته، دو بازیگر جوان اصلی سریال یعنی امیر و ارغوان وارد یک رابطه احساسی با هم شده اند. ارغوان دختری به شدت احساساتی است که به خاطر شکست هایی که خورده دچار مشکلات روحی شده. سانیا سالاری به عنوان یکی از نقش های اصلی سریال فضا و فرصت زیادی برای اثبات قدرت بازیگری خودش جلوی دوربین داشت، اما با گذشت چند قسمت توجه ببینده بیشتر به بازی او با لب ها و نحوه حرف زدنش جلب می شود تا بازی خاصی از او دیده شود.

سالاری بازیگری را از کلاس های مهتاب نصیرپور شروع کرده و پس از آن در بیشتر تئاترهای چند سال اخیر محمد رحمانیان حضور داشته. او همچنین نقش قطام را در تئاتر «مجلس ضربت خوردن» برعهده داشته. نگاهی به کارهای صحنه او و مقایسه با بازی اش جلوی دوربین، ثابت می کند که او باید بیشتر کار تئاتر را پیگیری کند.

چهره های دیگر

زندگی ناتمام

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم منوچهر هادی در معرفی چهره های جدید بسیار تلاش می کند. سریال «دلدادگان» علاوه بر چهره های اصلی دو بازیگر مکمل هم دارد که هر دو سال ها در کنار هادی و پشت دوربین مشغول دستیاری و یادگیری بوده اند. اگر سری به صفحه مجازی منوچهره هادی بزنید، با این چهره ها بیشتر آشنا می شوید. یکی از آنها علی سخنگو است که نزدیک به ده سال دستیار هادی بوده و حالا برای اولین بار بازیگری را تجربه می کند. سخنگو نقش پارسا خواستگار حدیث را بر عهده دارد. او دروغ های زیادی به عشقش گفته و تا به حال بیننده فقط با دست و پا زدن های او در این رابطه روبرو بوده است.

بازیگر بعدی میلاد ملکی است. او هم در بسیاری از پروژه های منوچهر هادی دستیار و همکار پشت صحنه بوده و حالا در سریال نقش یک معتاد خلافکار را بازی می کند که با دروغ خودش را به موسسه خیریه مالک پورسلیم رسانده است.

انتشار یافته: 110
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1397/06/02
من که اصلا از این فیلم خوشم نمیاد:(
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1397/06/02
یا خدا مگه میشه اینهمه اشتباه تو یه مقاله !
اطلاعات ناقص و اشتباه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
مثل چی ؟
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1397/06/03
واقعا باورم نمیشه کسی اینجا کامنت نذاشته...حتی باورم نمیشه اینقد کامنتا بی محتوا و زشت محتوا بوده ک نمیشده ....
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1397/06/03
فقط لبو دهن سانیا سالاری!
لب بالاش با پایینش سینک نیست!خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1397/06/03
دختره خیلی بد بازی میکنه اگه ی بازیگر دیگه بود بهتر میشد
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1397/06/03
فیلم خیلی مسخره ایه. کارگردانی خیلی ضعیفه. بازیگراش هم اصلا تو دل نمیشینن
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
آی گفتی . در خانواده من 5 نفر این فیلمو چندبار نگاه کردیم بلکه در ادامه جذاب بشه ولی تو دل نمیشینه . سانیا که تئاتری بازی میکنه و امیر هم مثل گلزار بزور میخواد بازیگر بشه و طبق معمول فیلنامه های ایرانی امیر پسری خوب نجیب با ادب با. اطلاعات و بچه مثبت هست و.سیروس همتی هم علاوه بر اینکه ما به نقشش فرو بریم هی میگفتیم ان پسره رو چجوری پیرش کردنا! آدمای فیلم یا بچه مثبت بودن یا منفی بد و انتقام گیر . از بازیگران گمنام و حرفه ای استفاده کنید حالا اگه پول ندارید و در فیلم از تعداد زبادی از بازیگران شهرهای مختلف کشور استفاده کنید تا بازی شون دیده بشه نه اینکه امیر نابازیگر رو بخاطر چهره و تیپ بیارید
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1397/06/04
سریالای آبکی که فقط از جیب مردم به جیب تهیه کننده ها و کارگردانش پول سرازیر میکنه با رانتی که دارند. همین و بس
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/06/06
بی نهااااایت سریال بد وضعیفیه بی نهایت.. وکاملا دور ازواقعیت
اصلا نمیدونم کدوم عیب سریال رو بگم کدوم بمونه..
واقعا زبانم قاصره از این همه ضعف و ایراد
United Kingdom
03:52 - 1397/06/07
بازيگر نقش حامد، پويا كرمي، همون پسر سريال پدر و پسر همراه با فردوس كاوياني، كه تو شاخ گاو كيانوش عياري و دختري با كفشهاي كتاني بازي كرده
France
14:54 - 1397/06/07
بازیاشون خیلی مصنوعیه حیف بودجه
پاسخ ها
سانیاسالاری ملیکاشریفی نیا مسعودرایگان مهرانه سامان جون بقیه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
خودت مصنوعی نظرمیدی حسودی تومیشه به تک تک بازیگرا. نکنه میخواستی بازیگر. شی نشدی
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1397/06/07
سال 57 تا 64 ؟؟؟!!!....
اصلا نمی خوره واسه این چنین سالایی باشه اصلا و ابدا
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1397/06/07
من دوقسمتشو تازه دیدم خوشم اومده
الان میخوام قسمتای اولشو دان کنم ببینم
ینی ارزش نداره ؟؟ همتون بد گفتین دربارش :(
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1397/06/07
من دوقسمتشو تازه دیدم خوشم اومده
الان میخوام قسمتای اولشو دان کنم ببینم
ینی ارزش نداره ؟؟ همتون بد گفتین دربارش :(
پاسخ ها
ببین دلدادگانو
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
فیلمای باموضوع عاشقانه وجنایی همه پسندنیستن به علاوه یه سری ازوضعیت مملکت ناراحتن میخوان اینطوری عقدشونوخالی کنن اگه فیلم بدی بودکه این همه بازیگرخوب معروف توش بازی نمیکردن اصلم خودتی که بایدخوشت بیاد
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/06/09
خیلی فیلم هیجان انگیز و خوبیه. من که خوشم میاد ازش
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1397/06/11
بازی ضعیف ملیکا شریفی نیا توذوق میزنه این خواهربرعکس مهراوه که بازیگر خوبی هست هیچ هنری دربازیگری نداره
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1397/06/12
به نظرمن که سریال دلدادگان واقعا عالیه بی نظیر کسایی که میگن سریالش خوب نیس اگه خوب نبود که این همه بازیگران سرشناس و خوب توش بازی نمیکردن ... سریال دلدادگان عاولیه ... مخصوصا بابازی سامان صفاری و سانیا سالاری که دیگه بهتر ازاین نمیشه
Afghanistan
23:20 - 1397/06/12
بی نهایت سریال زیبا و خوبی هس و اونایی که میگن بده اصن تا الان فیلم ندیدن که میگن بده آقا وقتی فیلمو نمیشناسی پس چرا بیهوده حرف میزنی..
Iran, Islamic Republic of
02:14 - 1397/06/13
من فقط موندم امیر که خانواده خیلی ثروتمندی نیست و افسانه و ارغوان هم که دنبال پول هستن چرا امیر را طعمه قرار دادن و از اون برای چی میخوان سواستفاده کنن
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1397/06/18
این زیبا ترین سریال دنیاست هر چی از زیبایی و جذابیتش بگم کم گفتم...اصلا بابا این ماجراش بیشتر مربوط به گذشته ی مالک و افسانه هست و از آخر های دهه۵۰تا اوایل دهه۶۰رو بهمون نشون میده به نظر میاد که توی گذشته شخصیت های مالک و افسانه و نادر(حمید گودرزی)و فرزانه(لیندا کیانی)به هم گره خورده بود این مالک و فرزانه دهه ۵۰ که مالک یه جوون لات و لوتی و اهل بزن بزن بود عاشق هم بودن که انگار یه اتفاقاتی بین این شخصیت ها میفته و بالاخره مالک اون موقع یه کار بدی در حق افسانه میکنه بعدش میره جبهه میجنگه و آدم میشه و در آخر با مرضیه ازدواج میکنه‌.امیر،حدیث و حامد هم حاصل ازدواج اونا میشن ارغوان هم دختر افسانه هست که وقتی امیر،ارغوان رو از خودکشی نجات میده و عاشق هم میشن،از اون طریق اون دو تا خوانواده بعد از سالها دوباره همدیگرو پیدا میکنن و مالک و مرضیه افسانه رو نمیشناسن افسانه هم نقشه میکشه که از مالک انتقام بگیره‌‌.... توی فصل اول زمان حال و بچه های مالک و بچه ی افسانه رو نشون میده و هیچکس از پشت پرده و اون همه اتفاقات کذشته خبر نداره ولی توی فصل۲ کذشته رو نشون میدع و فصل ۳ دوباره برمیگرده زمان حال تا ببینیم بالاخره چی میشه
پاسخ ها
اسماعیل
Netherlands
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
زیباترین سریال دنیا
شما اصلا تو عمرت سریال دیدی؟
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1397/06/24
عاليه , من و همسرم که دنبال ميکنيم داريم از اين سريال لذت ميبريم , خيلی سريال های خودمون بهتر از سريال های آبکی ترکيه ای هست , دم گارگردان و عوامل و بازيگراش گرم
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1397/06/25
وااای خدا چه سریال خوبیه جزئ همون سریالایی هستش که من عاشقشم من نمیدونم اینا چه نوع سریالای دوس دارند که به این میگن بد نکنه همون مسخره بازی هارو دوست داره منظورم سریالای طنزه دیگه خیلی مسخره اند
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1397/06/29
فیلم های منوچهر هادی همشون خوبن مثلا عاشقانه، دلدادگان هم خیلی خوبه فقط از اولاش یه کم سرد شروع شده بود اون هم به خاطر بازی سامان صفاری و سانیا سالاری بود که خیلی بی روح بازی میکردند و گرنه بقیه عالی بودند فصل دومش هم که خیلی خیلی خوب بوده
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1397/07/01
عالیه,,,,همش لحظه شماری میکنم تا شروع بشه,,,,,,,مخصوصا فصل دومش که خیلی هیجان فیلمو بالا برده,,,,,ممنون از عوامل سازندش,,خسته نباشن
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1397/07/06
سلام خیلی فیلم باحالیه وعبرت انگیز خیلی حوبه من که هرشب دنبالش میکنم دسستتون طلا
United States
10:18 - 1397/07/07
فیلمنامه خیلی ضعیفی داره.. پر گاف!! بدترینش تو فصل دوم که مرضیه میگه تابستونه میوام برم لب مرز درس بدم و یکی دو روز بعدش مثلا موشک میزنه تو تهران...در حالیکه جنگ عراق اخر شهریور شروع شد..بقیه مواردشم مث ماست مالیه! طرف مثلا زده یکیو کشته اصن نمیپرسه از مادر زن ایندش کو جسد!!! هیچ گیری نمیده عین بز میمونه!! یه شخصیتی که همه جا سینه سپر میکنه از حق دفاع کنه من میاد تو همچین شرکتی گوساله میشه و خیلی چیزای دیگه...درو همسایه ای که توی ایران چیزی از همسایه به کسی نمیگن...که طرف ادم کشته و خیلی گافای دیگه
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
خوبه بازم یکی پیدا شد عاقلانه ومث آدم نظر بده
United States
10:19 - 1397/07/07
فیلمنامه خیلی ضعیفی داره.. پر گاف!! بدترینش تو فصل دوم که مرضیه میگه تابستونه میوام برم لب مرز درس بدم و یکی دو روز بعدش مثلا موشک میزنه تو تهران...در حالیکه جنگ عراق اخر شهریور شروع شد..بقیه مواردشم مث ماست مالیه! طرف مثلا زده یکیو کشته اصن نمیپرسه از مادر زن ایندش کو جسد!!! هیچ گیری نمیده عین بز میمونه!! یه شخصیتی که همه جا سینه سپر میکنه از حق دفاع کنه من میاد تو همچین شرکتی گوساله میشه و خیلی چیزای دیگه...درو همسایه ای که توی ایران چیزی از همسایه به کسی نمیگن...که طرف ادم کشته و خیلی گافای دیگه
پاسخ ها
ایکس
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۷
آی گل گفتی هدی جان سطح سلیقه مردم رو خیلی
.... پایین آوردن ؛نزدیک به
.صد رحمت به فیلم هندی
United States
10:19 - 1397/07/07
فیلمنامه خیلی ضعیفی داره.. پر گاف!! بدترینش تو فصل دوم که مرضیه میگه تابستونه میوام برم لب مرز درس بدم و یکی دو روز بعدش مثلا موشک میزنه تو تهران...در حالیکه جنگ عراق اخر شهریور شروع شد..بقیه مواردشم مث ماست مالیه! طرف مثلا زده یکیو کشته اصن نمیپرسه از مادر زن ایندش کو جسد!!! هیچ گیری نمیده عین بز میمونه!! یه شخصیتی که همه جا سینه سپر میکنه از حق دفاع کنه من میاد تو همچین شرکتی گوساله میشه و خیلی چیزای دیگه...درو همسایه ای که توی ایران چیزی از همسایه به کسی نمیگن...که طرف ادم کشته و خیلی گافای دیگه
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1397/07/11
سلام سریال خوبی است فقط راجع به نقش فرزانه بگم که همش از همه طلبکاره خودش رو خیلی خوب میدونه اصلا احساس پشیمانی میکنه. همه جا قیافه حق بهرجانب گرفته انگار نه انگار که شوهرش همه رک معتاد کرده فقط فکر پوله. به نظر یک عقده ای هست انگار کمبود محبت داره جلوی کارهای شوهرش. رو نگرفته
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1397/07/11
من که خیلی دوست دارم سریالو. عالیه.مخصوصا بازیه خانم لیندا کیانی،اقای ارش مجیدی،پانته ا بهرام،...فقط از بازیگر نقش ارغوان خوشم نمیاد. ممنون بابت سریال
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/07/12
بایدیه چیزی ب کسایی بگم ک میگن زشته ب بازگراوتوهین میکنن اولابسیارفیلم اموزنده ای لزاون فیلم های ماهواره ای ک بهتره ک اون شوهرداره بایکی دیگه دوست میشه .ودروحله دوم اگرم خوب نباشه حق توهین نداربن فقط میتونین بگین دوسش ندارم ینی چی ک بازیگرش زشته و...این حرفاشخصیت وشعورضعیف شمارومیرسونه دوستان بایدبگم اگه ب عمق فیلم بری چیزای اموزنده اییم هست درظمن هرچیم باشه برای این فیلم سال هاتلاش کشیدندسختی کشیدندمابایدممنون باشیم ن اینکه بهشون توهین کنیم...
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1397/07/14
سریالش خیلی مرموزه. من حس میکنم امیر هم داره یه جورایی نقش بازی میکنه
و اینکه ارغوان خیلی خیلی رمانتیک و تئاتری بازی میکنه به درد تلویریون نمیخوره امیر هم همینطور خیلی بی روح انگار رباته ...
اما فصل دومش عالی بود
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1397/07/14
به نظر من اگه نقش امیر رو
امیر حسین ارمان بازی میکردعالی میشد
پاسخ ها
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
یا هوتن شکیبا
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1397/07/21
اقا من دیروز کارگردانو دم نونوایی دیدم ازش پرسیدم.گفت امیر پسر فرزانه هست اخر میفمن مالک بعد از آتش سوزی بچه رو پیدا میکنه فکر میکنه مامانش مرده خودش بزرگش میکنه..
پاسخ ها
Zahra
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
اره اونم میاد به تو میگه
نگار
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
شوخی بامزه ای بود
United Arab Emirates
01:01 - 1397/07/23
اگر امیر پسر نادر باشه،پس دیگه باید به شب و روز شک کرد، اخه اون پدر حروم خور و خائن و این مادر عقده ای که داره دودمان مالک به باد میده، خداییش باید پسرش اینقد مثبت باشه..... درسته مثلا مالک خوب تربیتش کرده و ژن اشفالش چی پس؟؟؟؟ لقمه حرام چی پس؟؟؟ هر چند الان دیگه اینقد از این تناقض ها هست.... که آدم نمیدونه چی بگه.... فقط قضاوت نکنیم کسی آگه کسی بچش نا اهل شد و خودش خوب بود چون واقعا آخر آلزمان شده.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
واقعا
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1397/07/23
عاشق بازی آقای صفاری هستم ایشون هنرمند توانمندی هستند براشون آرزوی موفقیت می کنم
پاسخ ها
محمودرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
تعریف شما از هنرمند توانا چیه؟! من آل پاچینو و رابرت دنیرو و دی کاپریو رو نام میبرم و از داخلی ها رضا کیانیان عطاران البته. در بخش طنز مرحوم انتظامی و رشیدی و بهروز.وثوقی پرویز پرستویی البته بازیگر توانا زیاد داریم مریلا زارعی حتی ملیکا شریفی نیا خوب بازی میکنه . و اصلا اگر به بازیگری که بعنوان چهره جدید بازی کرد و خیلی توانا بود باید به یونس غزالی در وضعیت سفید اشاره کنم روان و توانا و کاملا بی ادعا باید منطقی باشیم نظرات احساسی
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1397/07/24
سریال خوبیه.من و خانواده دنبال میکنیم.مخصوصا فصل دومش رو خیلی دوست داشتیم.ممنون از همه ی عوامل.
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1397/07/24
سریال خوبیه..ولی بعضی بازیگرا خوب بازی نمیکنن و واقعا چند تا گاف تو فیلمنامه سریال رو خراب کرده..درکل فصل دوم از دو فصل دیگه بهتر بود.
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1397/07/24
به نظر من سریال جذابیه من که دنبالش میکنم معمولا من زیاد سریال نگاه نمی کنم سریال دلدادگان برا ی آدمای سخت پسندی مثل من که دنبال فیلمی هستن که نشه آخرشو حدس زد عالیه!
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1397/07/26
فیلمش واقعا از نظر کارگردانی ضعیف و بی ارزش هستش.
بعضی جاها هم واقعا حرص دربیار و کودکانه پیش میره.
دیالوگ ها طوری طراحی شدند تا واقعیت ها زود گفته نشده و فیلم تا میشود آب بسته شود و کش دار شود.
حیف وقت مردم که اینطوری به بطالت گذرانده شود.
با کارگردانی قوی و عاقلانه ای این فیلم کوتاه تر و پخته تر میتوانست به نمایش در آید و مردم راضی باشند.
-
21:57 - 1397/07/26
واقععععععاااا دم منوچهر هادی گرم تنها فیلمیه که به هیچ وجه نمیشه حدس زد چی میشه
و تنها فیلممممم قشنگه سال ۹۶ ۹۷ هستش
خسته نباشیدددد به همشوننننننن
عالیه
هر کی ندیده و دان نکنه از دست داده واقعا
اینا هم که میگن بده لابد عاشق همون فیلمای بی سر وته پدر و نمیدونم نقاب های فلان و باران و امثالهم هستن
پاسخ ها
هایده
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
اگه این فیلم تنها فیلمه که نمیشه پایانو حدس زد خدایی بگو فیلم فروشنده اصغر فرهادی آخرش رو حدس میزذی!!! اگه به نظرات نگاهی بندازی میبینی خیلی ها این فیلم رو هم از نظر فیلمنامه و هم بازی بازیگراش بسیار بد ارزیابی کردن مثلا در فیلم پدرخوانده برو نظرات رو ببین 99 درصد شیفته فیلم بودند این یعنی کاملا شخصیت فیلم معلومه . در ضمممممن اینو بگم اون مثبت و منفی دادنها با توجه به آرای زیاد بد بودن فیلم باید کار بازیگران. و یا عوامل تولید باشه به خودشون مثبت میدن و نظرات منفی منفی میدن. خخخ
ججج
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
چرت تموم شد
Iran, Islamic Republic of
03:21 - 1397/07/27
من عاشق این سریالم خیلی جذاب و غافل گیر کننده ست اره اوایلش یکم ضعیف بود اونم بخاطر گنگ بودن ماجرا بود ک الان همه ی ماجرا معلومه و فقط مونده اخر داستان من خیلی این سریالو دوس دارم و کسایی ک نظر منفی میدن واقعا بی سلیقه هستن ک سریال ب این قشنگی رو رد میکنن در ضمن باید بگم امیر همون سهیل پسر فرزانه است و این خودش خیلی غافل گیر کننده است دست مریزاد ب اقای منوچهر هادی ممنونیم
پاسخ ها
اا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
این غافلگیری نیست وقتی آخرسریال میدونی پس قبول کن که کارگردان خوب نیست
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1397/07/27
ایا سریال دل دادگان سید میمیره کی تموم میشه زیاد طولش میدن ادم خسته میشن فیلمش خیلیی عالیه دستشون درد نکنه
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1397/07/27
واقعا چرا آخرش امیر نباید بمیره؟؟؟؟ تو رو خدااا یکیو بکشید ... من دوست دارم امیر بمیره ، نمیدونم چرا!!؟؟!
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1397/07/27
واقعا چرا آخرش امیر نباید بمیره؟؟؟؟ تو رو خدااا یکیو بکشید ... من دوست دارم امیر بمیره ، نمیدونم چرا!!؟؟!
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1397/07/29
سلام
مجموعه دلدادگان خیلی فیلم جذاب و زیبایی هست
مخصوصا نقش سامان صفاری و سانیار سالاری که بسیار زیبا نقش بازی کردن...
امیدوارم این سریال تا چند فصل دیگه ادامه داشته باشه.
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1397/07/30
مطمئن باشید که امیر می میره ..... شک نکنین!!!
مگر اینکه سریال خیلی چرتتتتتتتی باشه که هست..خخخخ
پاسخ ها
ممنننن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
از چرت هم بدتر بود
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1397/08/01
تورو خدا تمومش کنید سریال رو خیلی دلم میخواد آخرش سر فرزانه چی پبش میاد
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1397/08/01
باید امیر بمیرههههههههههههههههههههههه!!! اه.... خسته شدم چقد کشش میدن ... بهترین پایان مرگ امیر و فرزانه و هاتفه...
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
فقط از شخصیت فرزانه تو فیلم خیلی بدم میومد بازیش خوب بود ولی از شخصیتش بدم میومد خیلی خود خواه بود
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
عالی
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1397/08/03
میدونید چرا توی ایران آمار کتابخوانی پایین اومده؟ از بس ممیزی میذارن و کتابهای آبکی و یک جانبه مینویسن اصلا به واقعیتهای جامعه توجه ندارن. مثلا کتاب زیر چمبر آفتاب دولت آبادی که چاپ دوران شاه بود رو خوندم خیلی جالب بود اما حالا کتابها اول و آخرش ترویج دهنده افکار و ایدئولوژی صاحبان مملکته. فیلمهاشون هم مثل کتابهاشونه رغبتی برای دیدن این همه بدبختی اعتیاد فقر دزدی بچه دزدی بی مهری شکست عشقی و همیشه خدا مرگ و سوگواری و بهشت زهرا و... دیگه خسته شدیم بابا . دلمون به سریال پایتخت خوش بود نقی معمولی مثل ما معمولی بود که اونم با دخالت و پول سازمان اوج تغییر مسیر داره میدی شده جنگ و شهادت مدافعین حرم و...
پاسخ ها
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
لایک داری
Poland
20:56 - 1397/08/03
این سریال واقعا سریال جذاب و خوبیه واقعا ♥️♥️
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1397/08/03
این فیلم بی عرضه گی و ضعیف بودن وزارت اطلاعات در مورد شناسایی و برخورد و دستگیری مفاسد بزرگ اقتصادی و امنیتی رو میرسونه واقعا وزارت اطلاعات ایران ضعیف ترین نیروی امنیتی در تمام جهان هست اداره اطلاعات اسراییل از ایران به نظر من قوی تر هست
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1397/08/03
فیلم هندی باید پیش پای منوچهر هادی لنگ بندازه
حیفه وقت که گذاشتیم فیلمشو دیدیم آخرش خیلی مسخره بود حیفه اون همه پولی که منوچهر هادی با زنش تو برنامه محمد رضا گلزار مفت ومسلم به جیب زدن .یادم باشه دیگه فیلمای این کارگردانو نبینم هرجا کم اورده بود با یه شعر صحنه هارو چسبوند به هم تمومش کرد حالم به هم خورد
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1397/08/03
سلام،فیلم خوبی بود ولی آخرش باید نشون می داد ارغوان به هوش اومده.
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1397/08/03
سریال خییییییییییلی بیخودی بود وبا عواطف واحساسات مردم دارید بازی می کنید شما داری پولشو می گیری وعشق وحالشو می کنید یعنی منظورتون چی بود می خواستید بگید مملکت انقده حواسش نیست و ول هست که هرکسی هرکاری بخواد انجام بده کسانی مانند عوامل ......نمی فهمه واقعا که فک می کنن کارگردان وتهییه کننده عقده ای بودن ویه خرمن مشکل داشتن که همچین فیلمی رو برای ما احمقا ارائه دادن واقعا که حیف بودجه ای که دست شماست وحیف بازیگرایی که واسه همچین فیلمی بازی می کنن از طرف تک تک ملت دارم می گم اگه حالت خوب نیس آقای تهیه کننده وگارگردان به یک دکتر اساسی تشریف ببرید تامشکلتون رو حل کنن احتمالا مشکلات توهمی ندارید؟با این کارتون هم بازیگرا رو دیوونه می کنید هم ماهارو به جان خودم فیلمای هندی از فیلم شما بهتره.......................
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1397/08/03
خیلی عذر میخوام ولی واقعا اگه کسی از دیدن همچین سریالی پشیمون نیست از نظر من انسان نیست .. سوسک ، میمون،سگ،گربه،اورانگوتان و ....... خلاص!
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1397/08/03
فیلم محشری بود با موضوع متفاوت
پاسخ ها
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
شما فیلم دیدی تا حالا که میگی محشره این فیلم /
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1397/08/03
تنها درس فيلم اين بود كه انتقام خيلي هم خوبه اخرشم بعد از متلاشي كردن يك خانواده به جرم اختلاس ميري زندادن فقط همين شعور مردمم اهميتي نداره فقط پول توش باشه كافيه
United Arab Emirates
00:39 - 1397/08/04
طرز تموم شدنش، توهین بزرگی به شعور بینندگان بود. واقعا متأسفم. حیف که دیدمش!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1397/08/04
واقعا که خوب مسخره کردی مخاطبهاتواقایه منوچهر هادی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1397/08/04
عاخرش مسخره تموم شد. ارغوان یه تیر خورد و یه سال و خورده ای کما رفت ک بچه ۴ ماهه حدیثم تو این فاصله ب دنیا اومد. یعنی پنج ماه گذشت و بچه به دنیا اومد بعدش با بچه‌ای ک تقریبا بهش میخورد ۷ یا ۸ ماهه باشه اومدن ملاقات ارغوان ک هنوز به هوش نیومده. از طرفیم افسانه ک بخاطر خونوادش به خصوص پسرش داشت انتقام میگرف وقتی فهمید امیر پسرشه هیچ احساسی نداشت نسبت ب امیر ک حتی حاضر نشد ببینتش و فرار کرد و لب مرز دستگیر شد؟
خیلی ایرادای دیگم داره مثلا باید حداقلش اون قسمتش ک امیر میفهمید مادر واقعیش افسانه هس رو نشون میدادن ک کلا نشون ندادنو فقط آهنگ تیتراژ فیلم رو دور تکرار بود. ضدحال بود. دلم بحال هاتف سوخت.
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1397/08/04
عاااالیییییییییییی همونی که من میخواستم خیلی جذاب بود من دیشب قسمت اخرشو دیدم کارگردان تا میتونس قسمت اخرشو هیجانی و جذاب کرده بود من که خیلی خوشم اومد البته شاید بعضی جاهاش مصنوعی بود ولی خوب بود فیلمنامشم بیست بود خیلی در کل ماجرای زیبایی داشت من هرچی حدس میزدم اخرش یه چیز دیگه در میومد دیگه بهتر از این فیلم نداریم موفق باشین
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/08/04
خیلی فیلمش قشنگه من که دوسش داشتم
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1397/08/04
با سلام و خسته نباشی به عوامل سریال دلدادگان هر سریال بلندی ممکنه نقاط ضعفی داشته باشه اما این اولین سریال بلندی بود که من هر شب منتظر بودم که تماشا کنم داستان قابل پیش بینی نبود و موضوع بسیار جالبی داشت .بهتر دوستان بیننده یه مقدار عادلانه تر قضاوت کنن.اقای هادی و بازیگران و عوامل دلدادگان خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1397/08/04
خیلی سریال خیلی قشنگیه واقعا من عاشقش شدم
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/08/04
خیلی سریال مزخرف وبدی بودمخصوصاقسمت آخرش اونجایی که تصادف میکنندوهیچی شون نمیشه
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1397/08/05
چقدرسریال مزخرفی بود بااون پایانش که درهم برهم بود.بازیهای مصنوعیه ارغوان وامیر. ...بازیگرنقش ارغوان هم بی روح وبسیارمصنوعی بازی میکردلب شکری وبالبو دهنش عشوه میریخت مطمئنا سریال روبافیلمهای دیگه اشتباه گرفته....خیلی هم لهجه داشت. ...بازیهای بسیارضعیف وسوتی های فراوان که فقط شعوربیننده رونادیده گرفتن.فقط پول بیت المال روهدرداداین سریال بسیار بی کیفیت...هرچی بگم کم گفتم. ...
France
17:11 - 1397/08/06
باسلام. سریال دلدادگان میشه گفت عاطفی و خانوادگی. جذاب و دیدنی بود از فصل اول تا سوم. دستشان درد نکنه . بغیر از قسمت پایانی لذت بردیم. ولی خواهشا اگر مشگلی بین همدیگر داشتید .سریال نگه میداشتید. به مردم اعلام میکردید از طریق رسانه ملی . شبکه سه. قسمت پایانی سریال رابهتر وقشنگتردردیدملت ایران در چند روز اینده بنمایش میگذاشتید. دراین فاصله حتما مشگلات حل میشد مردم هم راضی میشدند. واقعا خدایی حق بامردم. باید برایشان احترام قایل شد.. سریال خوب به تمام شدن ان بستگی داره. لذت سریال بآخرش. خسته نباشید. باسپاس. مجید قهرودی. استان همدان
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1397/08/09
قسمت اخر این سریال واقعا مضخرف تموم شد
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1397/08/09
من که عاشق این فیلم هستم واقعا به همه خسته نباشید میگویم
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1397/08/24
سلام واقا سریال عالی بود مخصوصا نقش امیر و ارغوان کاش اینجوری تموم نمی شد خسته نباشید به همه ای دست اندر کاران ای فیلم عالی
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1397/08/24
سلام واقا سریال عالی بود مخصوصا نقش امیر و ارغوان کاش اینجوری تموم نمی شد خسته نباشید به همه ای دست اندر کاران ای فیلم عالی
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1397/08/29
عالیه من واقعا عاشق بازیگر سانیا سالاری شدم
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/10/18
خجالت نمیکشید که اینطوری حرف میزنید توی قوانین اینجا گفته به کسی توهین نکنین واقعا که

اقای هادی ممنون از سریال زیباتون
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/11/04
عاله امیروارغوانم خیلی خوب بازی میکنن
اگه پانته آ بهرام قهر نیمیکرد بهتر از اینها تموم میشد.
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/01/03
واقعا سریال دلدادگان عالی بود . مخصوصا نقش خانم ساینا سالاری و آقای سامان صفاری .ایشالا همیشه بدرخشید و در سریال های دیگه باز ببینمتون.
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1398/02/28
هرچه بگم كم گفتم فيلم كاملا تخمي تخيلي ميباشد
United Arab Emirates
08:36 - 1398/05/30
واییییییی این فیلم عالیهههه من واقا دوسش دارم مخصوصا نقش افسانه که عاشقشم خانوم سانیا سالاری واقعا خوشکل و جذاب هستند یا نقش عنایت که عاشق افسانه بود ولی خیلی هم ایراد داره مثلا قسمت اخر که تصادف شد ولی امیر وارغوان هیچیشون نشد ولی دستتون درد نکنه مخصوصا خانوم پانته آ بهرام کاشکی میموندن تا اخرش رو هم میدیدیم
-
22:31 - 1398/08/18
سلام یه سوال داشتم خواستم ببینم شغل مخفی امیر تو سریال چی بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج