اوجاقی: بچه‌ها واقعا به حق‌شان رسیدند
۷۶۲۷۷۷
۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
۵۱۹۰ 
سرمربی تیم ملی ووشو ایران گفت: در دو وزن آقایان در مجموع دو طلا ما گرفتیم و دو طلا هم چین. اما در جنگ روبه‌رو ما نسبت به چین برنده‌تر بودیم.

خبرگزاری میزان: حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو پس از پایان کار شاگردانش با دو طلا و یک نقره در بازی‌های آسیایی گفت: بچه‌ها واقعا به حق‌شان رسیدند. حمایت‌هایی که فدراسیون کرد و تمرینات خوبی که بچه‌ها داشتند جای تشکر کرد. از مردم هم ممنونم که دعا کردند.

بچه‌های ما با یک برنامه‌ریزی خوب به اینجا آمدند. ما می‌دانستیم که قرار است مقابل چه کسانی مسابقه بدهیم. می‌دانستیم که با چه تاکتیک‌هایی می‌خواهند بیایند و ما آنها را آنالیز کرده بودیم. مسابقات تدارکاتی‌مان هم که داشتیم در جهت پیروزی در این میدان بود.

او افزود: خدا را شکر می‌کنم که از سه نماینده‌مان در فینال در بخش آقایان دو طلا به دست آوردیم. امیدوارم مسوولان به این رشته بیشتر توجه کنند چون زمزمه ورود ووشو به المپیک شنیده می‌شود و آنجا هم می‌تواند مثل بازی‌های آسیایی برای کشورمان افتخارآفرین باشد.

اوجاقی در خصوص تاثیر داوری در مسابقه فرود ظفری تصریح کرد: ما نمی‌خواهیم از داوری حرف بزنیم چون واقعا یک جاهایی اجازه نمی‌دانند که فرود فن خود را اجرا کند.

اما نمی‌خواهیم از ناداوری بگوییم چون اینجا جو به نفع چینی‌هاست. اگر ما بردیم مطلق پیروز شدیم. برنامه بعدی ووشو حضوری موفق در جام جهانی است: ما جام‌جهانی را در پیش داریم. امیدوارم‌ بتوانیم تمرینات خوبی داشته باشیم و در جام‌جهانی هم موفق باشیم. چراکه آنجا هم یک جدال شدید و پایاپای با چینی‌ها خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی ساندا درخصوص اینکه این رشته به انحصار ایران و چین درآمده، افزود: در بازی‌های آسیایی که مهم‌ترین مسابقه در سطح آسیا است، دیدید که در ۶ وزن، ۵ وزن بین ایران و چین بود و این نشان دهنده قدرت ایران است. در دو وزن آقایان در مجموع دو طلا ما گرفتیم و دو طلا هم چین. اما در جنگ روبه‌رو ما نسبت به چین برنده‌تر بودیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج