تارتار: بازی سختی برابر سایپا داریم
۷۶۲۸۳۸
۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
۶۹۰۵
سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم می‌گوید تیمش بازی سختی برابر سایپا دارد.

ایسنا: مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا اظهار کرد: بازی برابر سایپا دیدار راحتی برای ما نیست. درست است این تیم نتایج خوبی نگرفته اما تیم خوبی است که کادر فنی توانمندی دارد و علی دایی، اسطوره فوتبال ایران در راس کادر فنی این تیم است. این تیم برای آسیا بسته شده و کار ما را سخت خواهد کرد.

تارتار در ادامه‌ با اشاره به این که تنها مساله‌ای که نگرانش می‌کند پیروزی برابر استقلال در هفته‌ گذشته است گفت‌: متاسفانه بازیکنان ایرانی در بازی‌های بزرگ زمانی که به پیروزی می‌رسند، کمی کم انگیزه می‌شوند به خاطر همین به بازیکنانم گفته‌ام که در دیدار برابر سایپا شاید تعویض‌های زود هنگام داشته باشیم.

امیدوارم بازیکنانم با همان انگیزه‌ای که مقابل استقلال بازی کرده‌اند فردا (جمعه) هم بازی کنند و بتوانیم سه امتیاز این بازی را که هدفمان است به دست بیاوریم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی جم هم گفت‌: خیلی کوتاه می‌گویم که مشکلات وجود دارد اما من و بازیکنانم حق نداریم که قبل از مسابقه درباره این مسائل صحبتی کنیم. ما دوست نداریم مثل خیلی از مربیان فرار به جلو داشته باشیم.

تمام تمرکز ما بر روی مسائل فنی است و تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه‌ را بگیریم. اگر بازی را بردیم بعد درباره مسائل مالی صحبت خواهیم کرد اما همین را بگویم که مدیریت ما سخت تلاش می‌کند تا مشکلاتمان را حل کند.

تارتار در مورد شناختش از تیم علی دایی هم خاطر نشان کرد: بحث رفاقت من و علی دایی به کنار، ما قبل از شروع فصل بازی‌های دوستانه زیادی با هم برگزار کردیم. هم ما و هم آنها از یکدیگر شناخت داریم. امیدوارم فردا یک بازی خوب همراه با کسب نتیجه‌ برایمان باشد.

وی در پاسخ به این سوال ایسنا درباره مباحث داوری نیز بیان‌ کرد: ابتدا زمانی که اسامی داوران را اعلام کردند کمی نگران شدم اما وقتی بررسی کردم دیدم آقای مرجان‌زاده از داوران جوانی است که قضاوت‌های بدی انجام نداده است. امیدوارم که فردا بهترین چهره زمین، آقای مرجان‌زاده باشد.

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم در پایان خاطر نشان کرد: هیچ کسی از ما انتظار ندارد چرا که بودجه ما با تیم‌های مدعی قابل قیاس نیست. شاید برخی از تیم‌ها پنج برابر ما هزینه کرده باشند اما ما خودمان از خودمان توقع داریم. همیشه برای شاد کردن دل هوادارانمان تلاش می‌کنیم. راه را ادامه‌ می‌دهیم تا جایی که بتوانیم تلاش می‌کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج