تغییر مدل قاچاق مواد مخدر به تهران
۷۶۳۵۱۶
۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
۵۷۷۱
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از تغییر شیوه قاچاق موادمخدر به تهران از سوی سوداگران مرگ خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از تغییر شیوه قاچاق موادمخدر به تهران از سوی سوداگران مرگ خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده درباره اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از ابتدای امسال تا کنون گفت: امسال توفیقات خوبی در حوزه مبارزه با موادمخدر و همینطور جمع آوری معتادان متجاهر داشتیم به طوریکه از ابتدای امسال تا کنون در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شناسایی و انهدام باندهای قاچاق، تهیه و توزیع موادمخدر در سطح تهران افزایشی ۳۶ درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه در سالجاری تاکنون بیش از ۷۵۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در تهران کشف شده است، گفت: همچنین در برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر نیز اقدامات خوبی انجام شده که طبق بررسی‌های انجام شده، رضایت مردمی را نیز درپی داشته است.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ درباره فعالیت باندهای قاچاق موادمخدر به تهران نیز گفت: در طول یک هفته گذشته چند مورد از این باندها و افراد وابسته به آنها شناسایی شدند، البته دیگر عمدتا قاچاق موادمخدر با وزن و حجم بالا نداریم و قاچاقیان شیوه خود در قاچاق موادمخدر به تهران را تغییر داده‌اند.

بخشنده با بیان اینکه مبادی ورودی تهران نیز تحت کنترل پلیس مبارزه با موادمخدر است، اظهارکرد: خوشبختانه هماهنگی خوبی میان یگان‌های مختلف پلیس تهران بزرگ و همچنین پلیس دیگر استان‌ها با پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت وجود دارد.

وی درباره اینکه تغییر شیوه قاچاقچیان موادمخدر در وارد کردن مواد به تهران چه تغییری داشته؟ به ایسنا گفت: قاچاقچی‌ها میزان مواد را کم کرده‌ و دفعات انتقال آن را افزایش داده‌اند و عمدتا با خودروی سواری این مواد را وارد می‌کنند که البته در اکثر مواقع از سوی پلیس شناسایی و دستگیر می‌شوند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج