از پزشک خواننده فقید شکایت شد
۷۶۴۰۲۳
۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
۱۳۸۲۲
خانواده پرینس که سال ۲۰۱۶ درگذشت علیه پزشک پیشین او شکایت کردند.

وب سایت نوا: خانوادۀ پرینس، خواننده مشهور آمریکایی در شکایت علیه دکتر مایکل تی شولنبرگ، پزشکی که در مدت کوتاهی پیش از مرگ پرینس دو بار او را تحت معالجه قرار داده بود مدعی شدند این پزشک قادر به تشخیص درست، درمان و مشاورۀ پرینس برای اعتیاد او به مواد مخدر نبوده است.

از پزشک خواننده فقید شکایت شد / احتمال خطای پزشکی

همچنین اظهار شده این پزشک در انتخاب قدم‌های منطقی بعدی برای اینکه از این نتیجۀ دلخراش جلوگیری کند ناموفق بوده است. در این دادخواست مبلغی معادل ۵۰ هزار دلار برای جبران خسارت‌ها در نظر گرفته شده است.

به گزارش نوا، در این دادخواست که بنابر گزارش‌های پیشین روز جمعه ۲۴ اگست در مینه‌سوتا تسلیم دادگاه شده همچنین اظهار شده است عدم رعایت استاندارهای پزشکی نقش مهمی در نتیجۀ نهایی که مرگ این ستاره بزرگ بوده داشته است.

پرینس سال ۲۰۱۶ در ۵۷ سالگی درگذشت و جسدش روز ۲۱ اپریل تنها و درحالی‌که هیچ‌گونه واکنشی نداشت در خانه‌اش پیدا شد. در مدت کوتاهی پس از مرگش اعلام شد که علت مرگ سوءمصرف مواد مخدر بوده و در بدن او فنتانیل یافت شده است، ماده‌ای که ۵۰ برابر از هروئین قدرتمندتر است.

صاحب بیمارستانی که پرینس روز ۱۵ اگست ۲۰۱۶، بر اثر سوءمصرف مواد مخدر در آن بستری شد کمپانی یونیتی‌پوینت هلت است که حالا بواسطۀ مالکیت مرکز پزشکی ترینیتی طرف دعواست.

لوکاس و گوئتز وکیلان خانوادۀ پرینس می‌گویند: «آنچه برای پرینس رخ داده برای خانواده‌های زیادی در سراسر امریکا رخ می‌دهد و به همین جهت خانوادۀ پرینس امیدوار است طی این پرونده توجه عمومی نسبت به این قضیه جلب شود تا جان بیماران بیشتری نجات پیدا کند. اگر مرگ پرینس باعث شود زندگی‌های دیگری نجات یابد پس چیزی به هدر نرفته است.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج