دومین بانوی جودو از گردونه مسابقات کنار رفت
۷۶۵۵۹۴
۰۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
۵۸۶۲ 
دنیا آقایی نماینده وزن 70- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در نخستین مابرزه خود بازی را به جودوکار چینی واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ةا کنار رفت.

خبرگزاری فارس: دوازدهمین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی اندونزی در حالی از صبح امروز( پنج شنبه) آغاز شده است که دنیا آقایی نماینده وزن 70- کیلوگرم تیم ملی جودو بانوان در نخستین مبارزه خود به مصاف حریف چینی رفت و با قبول شکست از گردونه رقابت‌ها حذف شد. دنیا آقایی دومین بانوی جودوکار تیم ملی کشورمان است که امروز از دور رقابت‌ها کنار می‌رود.

سعید ملایی نماینده وزن 81 کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان ابتدا با قرعه استراحت روبرو شده بود و در نخستین مبارزه به مصاف نماینده کشور میزبان رفت. ملایی در نخستین گام حریف خود را ضربه فنی کرد. ملایی با برنده دیدار چین تایپه و چین به رقابت‌خواهد پرداخت.

محمد محمدی بریمانلو نماینده وزن 73- کیلوگرم تیم ملی جودو مردان، در دور اول با قرعه استراحات روبرو بود و در نخستین گام به مصاف نماینده فیلیپین رفت و با ضربه فنی حریف خود را شکست داد.

مبینا عزیزی نماینده وزن 57- کیلوگرم تیم ملی جودو بانوان کشورمان در دور نخست به مصاف لو تی از چین رفت و در نخستین گام نماینده کشورمان بازی را به حریف خود واگذار کرد.

عزیزی در این مسابقه با نتیجه ضربه فنی شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج