محجوب بازی را به مغولستان واگذار کرد
۷۶۵۸۸۱
۰۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
۴۰۵۱ 
جوادمحجوب نماینده وزن 100+ کیلوگرم تیم ملی جودو مردان در مرحله نیمه نهایی در 2 ثانیه مانده به پایان مبارزه بازی را به نماینده مغولستان واگذار کرد و به جدول شانس مجدد راه یافت.

خبرگزاری فارس: سیزدهمین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی اندونزی در حالی از صبح امروز(جمعه) آغاز شده است که جواد محجوب نماینده سنگین وزن تیم ملی جودو کشورمان ابتدا با قرعه استراحت رو به رو بود و در نخستین مبارزه خود موفق شد "بکوبلات توکتوگونو" نماینده قرقیزستان را شکست دهد. محجوب با این پیروزی به نیمه نهایی بازی‌های آسیایی راه یافت.

نماینده سنگین وزن تیم ملی جودو کشورمان در نیمه نهایی به مصاف "اولزیبیار" از مغولستان رفت و در 2 ثانیه مانده به پایان مبارزه بازی را به نماینده مغولستان واگذار کرد.

" اولزیبیار" نماینده ازبکستان مدال نقره دوره قبل بازی‌های آسیایی و برنر قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۷ را در کارنامه خود دارد.

روز گذشته نیز سعید ملایی نماینده وزن 81- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در فینال بازی‌های آسیایی با رای داوران بازنده اعلام شد و به مدال نقره دست یافت. محمد محمدی بریمانلو نماینده وزن 73- کیلوگرم تیم ملی جودو مردان در جدول شانس مجدد با شکست حریف خود به مدال برنز بازی‌های آسیایی دست یافت.

علیرضاخجسته نماینده وزن 60- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در نخستین مبارزه مقابل نماینده کره شمالی شکست خورد.

در بخش بانوان نیز، مبینا عزیزی و دنیا آقایی با شکست مقابل حریفان خود از گردونه رقابت‌ها حذف شدند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج