بغداد - العربی؛ بیش از یک گل در هر بازی!
۷۶۷۰۴۸
۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
۳۲۲۹
بغداد بونجاح و یوسف العربی تاکنون بهترین گلزنان لیگ قهرمانان آسیا هستند و میانگین بیش از یک گل به ازای هر بازی را دارند.

ورزش سه: دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در حالی به پایان رسید که بغداد بونجاح 2 گل به استقلال زد و به صدر جدول برترین گلزنان این مسابقات رسید. پیش از او یوسف العربی قرار دارد؛ ستاره ای که تاکنون 9 گل زده و هدفش دو رقمی شدن در برابر پرسپولیس بود که حداقل در بازی رفت به سرانجام نرسید.

این دو که مهاجمانی از فوتبال آفریقا هستند، میانگین بیش از یک گل در هر بازی را به ثبت رسانده اند. بونجاح الجزایری 1.22 در هر بازی زده و امیدوار است روند را در ادامه هم حفظ کند و یوسف العربی نیز با 1.13 گل به ازای هر بازی در رده بعدی قرار دارد.

نکته جالب حضور مامه تیام در رده دوم جدول رده بندی است. او 6 بار برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و توانست 7 گل بزند. تیام به تنهایی در بازی با ذوب آهن 3 گل زد و با این هت تریک، استقلال را به جمع 8 تیم برتر آسیا رساند.

عبدالرحمان فهمی، هان اوئی گوون، وارینگ، ریجینهو، لئوناردو و سوزوکی بازیکنانی هستند که 1 گل به ازای هر بازی شان زده اند.

همچنین تیم های چونبوک موتورز، الدحیل و لوکوموتیو تیم های لیگ قهرمانان با بیش از 2 گل در این مسابقات بوده اند. البته لوکوموتیو این آمار را در 6 بازی به ثبت رساند و مشخص نیست اگر تا اینجای کار پیش می آمد می توانست همانطور عمل کند یا خیر؟

بغداد - العربی؛ بیش از یک گل در هر بازی!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج