اعتراض به سوپرجام؛ استقلال دست به کار شد
۷۶۸۳۲۳
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
۸۰۱۸ 
پس از اعلام راى سوپر جام از سوى كميته استيناف و بازنده شدن تيم فوتبال استقلال در اين ديدار و رسيدن پرسپوليس به قهرمانى، قرار است مديران باشگاه استقلال امروز شكايت خود را به طور رسمى به دادگاه عالى ورزش ارائه دهند.

باشگاه خبرنگاران: پس از اعلام راى سوپر جام از سوى كميته استيناف و بازنده شدن تيم فوتبال استقلال در اين ديدار و رسيدن پرسپوليس به قهرمانى، قرار است مديران باشگاه استقلال امروز شكايت خود را به طور رسمى به دادگاه عالى ورزش ارائه دهند.

يكى از نمايندگان باشگاه استقلال كه در خارج از كشور به سر مى‌برد مامور انجام اين كار شده و استقلالی‌ها به طور رسمى شكايتى را درباره راى سوپر جام به CAS ارائه خواهند داد.

تامين منابع مالى بردى تسويه بدهى طلبكاران

مديران باشگاه استقلال پس از حل و فصل تعداد زيادى از پرونده هاى بدهى طلبكاران در حال حاضر به دنبال تامين منابع مالى هستند تا بدين ترتيب بتوانند از روز شنبه هفته آتى دوباره با دعوا از طلبكاران بدهى هاى آنها را تسويه كنند.

اولين چك انتقال تبريزى امروز پاس مى شود

مديران باشگاه استقلال با تامين پول از سوى حامى مالى امروز اولين چك تبريزى را پاس مى كنند و باشگاه استقلال بدهى خود را به ذوبى ها پرداخت مى كند. چك انتقال تبريزى كه از سوى استقلالى ها به باشگاه ذوب آهن داده شده بود از تاريخ ٣١ مرداد ماه پاس نشده و طبق قولى كه آبى پوشان داده بودند اين چك بايد امروز پاس شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1397/06/15
این اعتراض ها فایده ای نداره قبول کنید کار شما اشتباه بوده و نتیجه 3 بر 0 به سود پرسپولیس هست یه درسی براتون بشه که دفعه دیگه این اشتباهات رو تکرار نکنید !!!
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1397/06/15
به قول طباطبایی فتحی داره خودش را پیش هواداران عزیز می کنه. برو بابا از ترس فرار کردین رفتید ترکیه بعدش هم انتظار دارین نتیجه به نفعتون باشه
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1397/06/15
مملکت خودمون که یه تیم داره اونم لنگ همه جوره از جانب دولت بنفش حمایت میشه وحق بقیه تیمها بخاطر لنگ همیشه ضایع میشه. چاره ای نیست تا خارجیها(دادگاه عالی فوتبال) وارد عمل شده تا بتوانند حق ما را از این فوتبال کثیف بگیرند. تاوقتی آقای فتحی وعواملش پیگیر این قضیه باشند وحق ما رابرگردانند ما نیز حمایتش خواهیم کرد.
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/06/15
اعتراض دیگه فایده نداره, شفر میبایس تو فکر بازیش باشه, ن اینکه به ترکیه پناهنده بشه. خاک تو سرش بااین مربیگریش
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/06/15
اعتراض دیگه فایده نداره, شفر میبایس تو فکر بازیش باشه, ن اینکه به ترکیه پناهنده بشه. خاک تو سرش بااین مربیگریش
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/06/15
یعنی تو نامه برای cas مینویسن به ترکیه پناهنده شدن؟ و چرا؟؟؟ خجالت هم خوب چیزیه کیسه کشا
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1397/06/15
واقعا که یا باید خیلی از مرحله پرت باشند که از قوانین بی اطلاع باشند یا اینکه برای دلخوشی هواداران تیم کیسه یا تاج ۶ تایی خور این مسائل را مطرح می کنند بازی نکردن در سوپر جام در وقت مقرر صرفا از نرس ۶ تایی شدن بود
United Arab Emirates
15:08 - 1397/06/15
خخخ.خب بازی میکردین مردونه 6تادیگه نوش جون میکردین تااینطوری به جلزوولزنیفتین.
United Arab Emirates
15:12 - 1397/06/15
این نتیجه. برد3-0حق پرسپولیس بود.مث اینکه سردمدارای کیسه یادشون رفته وقتبکه پارتی هاشون کوه رومیترکوندن 3 تابازی روعمدابه اشوب کشیدن ودرحالیکه مساوی بودن 3 تا3-0 و9 تاگل زده ی باداورده بحسابشون واریزکردن که هنوزم باافتخارزرمیزنن که بردهای دربی استفراغ بیشتره درحالیکه 3 تاازبرداشون نامردی مطلق و9 تاازامارلهای زده شون باداورده س. داری میترکی اقای فتحی این تازه جبران یکی ازاون 3تاس. پمادبدم خدمتتون؟.
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1397/06/15
فینال جام حذفی يادشون رفته که پرسپولیس درخواست کرد تاریخ بازی عوض بشه و کیسه کشا قبول نکردن هرچی باشه کیسه کشن زحمت کشن خخخ باید همیشه حق با اونا باشه خخ .بعدم دوران طاغوت يادشون رفته چه حمایتی از تيمشون میشد حالا دارن بهونه میارن و دست آوردهای پرسپولیس خراب میکنن میخوان بخودشون نسبت بدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج