کدخدایی: اصلاح قانون اساسی چاره کار نیست
۷۶۹۳۱۴
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۸
۷۸۶۴
عباسعلی کدخدایی در توییتی نوشت: اصل در حقوق اساسی، ثبات قانون اساسی است. قانون اساسی ما ظرفیت‌هایی دارد که مورد استفاده قرار نگرفته است. معتقدم به جای اصلاح قانون اساسی، به فکر استفاده از تمام ظرفیت های آن باشیم.

برترین ها: عباسعلی کدخدایی در توییتی نوشت: اصل در حقوق اساسی، ثبات قانون اساسی است. قانون اساسی ما ظرفیت‌هایی دارد که مورد استفاده قرار نگرفته است. معتقدم به جای اصلاح قانون اساسی، به فکر استفاده از تمام ظرفیت های آن باشیم.

سخنگوی شورای نگهبان در پایان این پرسش را مطرح کرده است که "آیا قوای سه گانه و سایر نهادها، تمام اختیارات و صلاحیت های مصرح در قانون اساسی را به کار گرفته اند؟"

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:18 - 1397/06/18
قانونى كه چهل سال عملى نشده ديگر عملى هم نخواهد شد. به فكر قانونى قابل اجرا باشيد.
France
13:01 - 1397/06/18
چاره کار یک تغییر کلیه
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1397/06/18
لطفا قانون اساسی را می خواهید اصلاح یا متمم بزنید باید مثل دوره ریاست مجلس رفسنجانی قانون به نفع خودش مهندسی نکنه . باید حقوقدان های که به هیچ جناحی و مقامی وابسته نباشند و دلشون برای آینده ایران بسوزه متن را تهیه و پس از تدوین به رای مردم آنهم دو مرحله ای باشد . رای گیری اولی آزمایشی دومی پس از ۱۰ سال دوباره از مردم رای ادامه یا اصلاحات بگیرند تا کارکردش برای مردم مشخص بشه . وگرنه با این پاچه خوارها و رانت خواران هر قانونی که بنویسند به نفع خودشونه و سر نوشتش همین وضعیت اسف بار فعلی کشور خواهد شد .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج