آماده‌باش کامل پلیس در دهه اول محرم
۷۶۹۸۶۳
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
۵۸۱۲ 
فرمانده انتظامی پایتخت از آماده باش کامل پلیس پایتخت در دهه اول محرم خبر داد و گفت: پلیس در تمام هیأت‌ها، حسینیه‌ها، تکایا و مساجد همراه با عزاداران حسینی حضور فعال دارد و در صدد است با امنیت، آرامش و انضباط را برقرار سازد.

خبرگزاری فارس: سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایختت در حاشیه طرح رعد ۱۵ پلیس پیشگیری پایتخت در جمع خبرنگاران با تسلیت و تعزیت مناسبت فرا رسیدن عزاداری آقا ابا عبدالله الحسین به تمهیدات پلیس در خصوص ماه محرم پرداخت و اظهار داشت: از همین امروز بعد از ظهر که آغاز مراسم عزاداری‌های محرم را شاهد هستیم پلیس پایتخت در آماده باش کامل بوده و از ابتدا تا انتهای مراسم را در کنار مردم خواهد بود.

آماده‌باش کامل پلیس در دهه اول محرم

فرمانده انتظامی پایختت تصریح کرد: بالغ بر ۵ هزار حسینیه، تکایا و مساجد در تهران بزرگ مراسم عزاداری امام حسین را برگزار خواهند کرد که پلیس و همچنین همیاران عاشورایی به عنوان نماینده پلیس در آنجا حضور خواهند داشت.

وی با تاکید بر این مطلب که پلیس پایتخت در دهه اول محرم به صورت آماده‌باش کامل خواهد بود، تاکید کرد: ماموران فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تلاش می‌کنند و در صدد هستند تا امنیت، انضباط و آرامش را برقرار سازند.

رحیمی از مسئولان هیأت‌ها و خادمان مساجد و تکایا درخواست کرد که حتما با پلیس هماهنگی کامل داشته باشند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج