وزیر کشور: صادرات کالاهای ضروری ممنوع است
۷۷۱۲۱۲
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
۹۳۱۴
وزیر کشور از ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمام مرزهای کشور خبر داد و گفت: استانداران، گمرک و دستگاه های مسئول با همکاری یکدیگر موظف هستند از خروج کالاهای اساسی جلوگیری کنند.

خبرگزاری ایرنا: وزیر کشور از ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمام مرزهای کشور خبر داد و گفت: استانداران، گمرک و دستگاه های مسئول با همکاری یکدیگر موظف هستند از خروج کالاهای اساسی جلوگیری کنند.

عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در جلسه ستاد مقابله با قاچاق سوخت اظهار داشت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز هم با تشکیل کارگروهی تصمیم کامل و جامعی نسبت به مصرف سوخت خودروهای سنگین داخلی و ترانزیت تهیه و ارائه کند.

نماینده رئیس جمهوری در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به گزارش ارائه شده درباره مصرف سوخت لنج ها در آبهای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران و نحوه تعیین قیمت سوخت آنها افزود: لنج هایی که در داخل آب‌های مرزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارند از قیمت مصوب داخلی سوخت بهره مند خواهند شد.

نماینده رئیس جمهوری در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اضافه کرد: در شهرها و روستاهایی که پوشش کامل گاز وجود دارد، وزارت نفت مکلف شد نسبت به نحوه تامین سوخت و مدیریت آن اقدام کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نیروهای انتظامی و امنیتی نسبت به خروج کالا و فرآورده های سوختی از مرزها مراقبت و کنترل های بیشتر و جدی تری داشته باشند؛ همچنین دبیر مناطق آزاد ظرف یک هفته آینده برنامه مشخصی به منظور جلوگیری از خروج کالاهای اساسی و ضروری در مناطق آزاد ارائه کند.

رئیس شورای امنیت کشور با بیان اینکه صادرات از مبادی رسمی برقرار است، گفت: صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمام مرزهای کشور ممنوع است، استانداران، گمرک و دستگاه های مسئول با همکاری یکدیگر موظف هستند از خروج کالاهای اساسی جلوگیری کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1397/06/22
ماشین های مسافربری ترکیه اگر ۳ تا مسافرهم باشه میان چون باکشون رو پر گازوییل میکنن. خودم دیدم اونجا قبل از اومدن با پمپ گازوییل رو خالی کردند. بفرست براشون
France
18:37 - 1397/06/22
بعيد نیست 4 روز دیگه بیای بگی کالاهای اساسی رو باید از اینی که هست هم آنقدر گرونش کنی که برای هیچ کشوری با صرفه نیست. ما مردم که نه ته پیازیم نه سر پیاز.
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1397/06/22
ایران فقط صادرات کالاهای یارانه دار به صرفه است و این یعنی دادن یارانه به کشور های دیگر باید جلو همه کالاهای یارانه دار را بگیرند.
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1397/06/22
وزیر تو چرا خوابی ببین چیزی موجود هست که ببرن تازه وقتی انبارها خالیست یادت افتاده.خخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج