تارتار: تفکرات مهاجری مثل فیروز کریمی است
۷۷۴۱۹۳
۲۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
۴۳۹۹ 
سرمربی پارس جنوبی جم اعلام کرد تیمش برای برد مقابل ماشین سازی به میدان می رود.

ورزش سه: مهدی تارتار در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، درباره شرایط تیمش در آستانه دیدار با ماشین سازی عنوان کرد: بعد از بازی سنگینی که با پیکان در جام حذفی داشتیم و خداراشکر توانستیم پیروز شویم، از نظر روحی وضعیت خوبی داریم. بازیکنان با نشاط تمرین کردند و مصمم هستیم با ارائه یک بازی خوب و هدفمند مقابل ماشین سازی نیز موفق باشیم.

وی ادامه داد: ماشین سازی تیم قابل احترامی است؛ این تیم تغییر و تحولاتی روی نیمکت داشته و تغییر سرمربی به آنها شوک مثبتی وارد کرده است. با این حال می خواهیم 3 امتیاز بازی فردا را بگیریم. از چیزی هم ترس نداریم، بی پروا بازی می کنیم و امیدوارم بتوانیم به هدفی که داریم، برسیم.

سرمربی پارس جنوبی با اشاره انتخاب جواد محمدی داور 33 ساله اصفهانی برای بازی فردا تاکید کرد: شناختی نسبت به این داور ندارم؛ به هر حال حتما کیفیت خوبی داشته که کمیته داوران انتخابش کرده است. بازی حساسی است و تیم ماشین سازی به دنبال فرار از خطر سقوط است و ما هم دنبال این هستیم رقابت مان با تیم های بالای جدول را ادامه دهیم. مطمئنا آقای محمدی کیفیت خوبی داشته که انتخاب شده و امیدوارم روز خوبی را پشت سر بگذارد.

تارتار درباره اینکه ماشین سازی با هدایت رضا مهاجری اولین بازی خوددر لیگ برتر را پشت سر می گذارد، خاطرنشان کرد: تیم ماشین سازی مربی ای رابه خدمت گرفته که سابقه همکاری با فیروز کریمی را دارد. آقای مهاجری از همکاران آقای کریمی بوده وتفکرات شان به یکدیگر نزدیک است. به همین خاطر فکر نمی کنم خیلی تغییرات زیادی داشته باشند. ما احتمالا با همان ماشین سازی بازی می کنیم که تفکرات فیروز کریمی را پشت خود دارد.

سرمربی پارس جنوبی همچنین گفت: ماشین سازی تیم مرموزی است. آنها زمانی که توپ ندارند، خطرناک تر هستند؛ ما روی تاکتیک آنها کار کردیم و امیدوار هستیم با بازی هدفمند 3 امتیاز را به دست آوریم.

تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا اولین برد بیرون از خانه پارس جنوبی جم حاصل می شود، افزود: همه بازی ها سخت است و البته فوتبال هم قابل پیش بینی نیست؛ ما در همه بازی های بیرون از خانه قبلی نیز برای کسب 3 امتیاز به میدان رفتیم اما بدشانس بودیم. به خصوص دیدار با فولاد و حتی دیدار با سایپا که می توانستیم بازنده نباشیم و حداقل مساوی بگیریم. با این حال مقابل ماشین سازی نیز به دنبال 3 امتیاز هستیم و امیدوارم به هدفمان برسیم.

برچسب ها: