جمع‌آوری معتادان متجاهر از اماکن نزدیک مدارس
۷۷۴۴۷۲
۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
۷۴۲۲ 
رئیس پلیس پیشگیری تهران از تمهیدات این پلیس و طرح‌های ویژه برای برقراری نظم و امنیت در اطراف مدارس توسط ماموران کلانتری‌ها خبر داد.

میزان نوشت: رئیس پلیس پیشگیری تهران از تمهیدات این پلیس و طرح‌های ویژه برای برقراری نظم و امنیت در اطراف مدارس توسط ماموران کلانتری‌ها خبر داد.

سرهنگ کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به فرا رسیدن فصل مدارس از فعالیت‌های پلیس پیشگیری پایتخت گفت: از روز اول مهر ماه به مدت ۱۵ روز طرح ویژه برقراری نظم و امنیت مدارس تهران توسط نیرو‌های کلانتری‌ها به اجرا در خواهد آمد.

وی در رابطه با چگونگی اجرای این طرح‌ها توسط کلانتری‌ها نیز افزود: کلانتری‌های پایتخت مدارس سطح حوزه خود را به صورت ویژه تحت پوشش قرار خواهند داد و از زمان حضور دانش آموزان در ساعات ابتدایی در مدارس، نیرو‌های پلیس مقابل مدارس به صورت پیاده، گشت موتوری و خودرویی مستقر می‌شوند.

سرهنگ ظهیری در ادامه تصریح کرد: در روز بازگشایی مدارس روئسای کلانتری‌ها و سرکلانتران در مدارس حوزه‌های استحفاظی خود حاضر خواهند شد و طی مراسمی این روز را به دانش آموزان و معلمان تبریک عرض خواهند کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در ادامه در خصوص طرح‌های برقراری نظم و امنیت در مدارس گفت: دستگیری خرده فروشانی که در حوالی مدارس اقدام به فروش مواد مخدر می‌کنند و آرامش روانی و نظم عمومی حاکم در اطراف مدارس را بر هم میزنند در اولویت پلیس قرار دارد، معتادان متجاهری که در اطراف مدارس حضور دارند و آن محل به پاتوقی برای آن‌ها تبدیل شده است جمع آوری خواهند شد. مقابله با اقلام ضد فرهنگی که در اطراف مدارس توسط برخی از افراد تورزیع و پخش می‌شود با همکاری پلیس امنیت و پایگاه‌های آن انجام خواهد شد.

وی افزود: اجرای طرح توقیف خودرو‌ها و موتور سیکلت‌های مزاحم به ویژه در ساعات پایانی و تعطیلی مدارس اجرا خواهد شد که همه این طرح‌ها و برنامه‌ها به سرکلانتری‌های پلیس پایتخت ابلاغ شده است و اجرا خواهد شد.

سرهنگ ظهیری در رابطه با ترافیک و کمک به پلیس راهور در ساعات ابتدایی و شروع و همچنین ساعات پایانی و تعطیلی مدارس اظهار کرد: به منظور روان سازی ترافیک و تسهیل عبور و مرور در این ساعات به پلیس راهور کمک خواهیم کرد.

برقراری تامین امنیت در مسیر رفت و آمد دانش آموزان و اولیای آن‌ها به مدارس، این مسیر‌ها در هر محله‌ای تحت پوشش انتظامی گشت‌های کلانتری قرار خواهند گرفت و همچنین تیم‌های عملیاتی کلانتری‌ها به صورت نامحسوس نسبت به برقراری امنیت در خصوص این موضوع کمک خواهند کرد.

وی با تاکید به حضور معاونان اجتماعی کلانتری‌ها و برگزاری جلسات در مدارس گفت: جهت آگاه سازی دانش آموزان و اولیای آن‌ها در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی جلساتی هفتگی با حضور پلیس در مدارس برگزار خواهد شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان با تاکید بر اینکه مدارس دخترانه به صورت ویژه تحت پوشش قرار خواهد گرفت گفت: شهروندان در صورت وجود هرگونه مشکل، مزاحمت در اطراف مدارس حتما مراتب را به پلیس و ماموران مستقر در مقابل مدارس گزارش دهند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به مشکل آن‌ها رسیدگی شود و اگر برنامه یا پیشنهاد خاصی در رابطه با اجرای طرح‌های پلیس دارند با برقراری ارتباط با سامانه ۱۹۷ پیشنهادات و نظرات خود را به پلیس اعلام کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Sweden
13:33 - 1397/06/30
این اصطلاحات و برچسب هایی که از قدیم مونده چیه راحت روی افراد می زنیم؟
جمع آوریم معتادین متجاهر!
مگه زباله ان؟
بسیاری از افراد در اثر خانواده ناسالم یا یک اشتباه کوچیک دچار اعتیاد میشن و اراده و امکانات رهایی ندارن
Germany
13:34 - 1397/06/30
چرا تعداد معتادان در کشور ما هر روز بیشتر میشود ؟
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1397/06/30
یعنی از مدارس دورتر باشند ایراد نداره؟ اینا که میخان جمعشون کنند دیگه چرا محدوده تعیین میکنند ضربتی همه رو جمع کنند
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1397/06/30
هر کسی جمع کنند دوباره هستند این امار دروغ ما در تهران ک 16میلیون جمعیت داریم حداقل 500هزار معتاد داریم یعنی یک یک سی ام تعجب تداره حقیقت الان ب ده ساله رسیده اعتیاد خودم دیدیم ببا شوش و مولوی و هرندی و راه اهن و پارک لاله و بقیه پارکا ببین
Iran, Islamic Republic of
05:20 - 1397/07/22
جسارت به این افراد نشود اینها از زباله هم بد ترند زباله جمع می کنند ودر مکانی مخصوص می ریزند .اینها را نه جمع می کنند ونه به درد شان میرسند .خدا لعنت کند انهایی که جوانان مارا به وضع قرار دادند .
Iran, Islamic Republic of
05:30 - 1397/07/22
معتادان متجاهر در تهران نشانه تمدن وپیشرفت شهر بزرگی چون تهران است .اینکه جمع آوری نمی شند
Iran, Islamic Republic of
05:35 - 1397/07/22
الگوی جامعه پیشرفته است که در گوشه وکنار شهر تهران اینها را داریم علی برکت الله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج