دستگیری بخش عمده‌ای از عوامل حادثه اهواز
۷۷۵۷۱۴
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
۸۴۵۶ 
وزیر اطلاعات گفت: بخش عمده‌ای از تیم تروریستی که دست به اقدام تروریستی در اهواز زده است، دستگیر شده‌اند.

خبرگزاری ایسنا: وزیر اطلاعات گفت: بخش عمده‌ای از تیم تروریستی که دست به اقدام تروریستی در اهواز زده است، دستگیر شده‌اند.

سیدمحمود علوی در مراسم تشییع پیکر جانباختگان حادثه تروریستی اهواز در این باره اظهار کرد: تروریست‌هایی که اقدام به تیراندازی به سوی مردم کرده‌اند، به هلاکت رسیده‌اند. عقبه آنها تا آخرین نفر شناسایی خواهند شد و بخش عمده‌ای از آنها هم دستگیر شده‌اند.

وی افزود: این تروریست‌ها تا آخرین نفر به کیفر اعمال خود خواهند رسید و ما به دنیا اعلام می‌کنیم که ایران اسلامی جای دست زدن به این جنایات نیست. فرزندان این کشور در برابر این جنایات سکوت نمی‌کنند. مجرمین انتقام خود را پس خواهند داد.

وی با بیان اینکه به نمایندگی از دولت پنج نفر در این مراسم شرکت کرده‌اند، گفت: من پیام تسلیت رئیس جمهور و اعضای دولت را به خانواده‌های جانباختگان و مردم اهواز ابلاغ می‌کنم.

وزیر اطلاعات اظهار کرد: شهادت و به خون خوابیدن عزیزان برای خوزستانی‌ها چیز تازه ای نیست و تاریخ خوزستان با شهادت آمیخته شده است. مقاوت عشایر خوزستان در برابر متجاوزان انگلیسی در حدود صد سال گذشته، مقاومت خوزستانی‌ها در برابر متجاوزان بعثی و مقاومت این مردم در همه صحنه ها مثال زدنی است. اراده مردم خوزستان به پیروی از راه انبیا در برابر شهادت عزیزان خود و آسیب هایی که در این راه متحمل می شوند، متزلزل نمی‌شود.

وی گفت: به دنیا این پیام را خواهیم داد که ایران اسلامی جای دست زدن به چنین جنایت‌های ضدبشری نیست و به زودی مجرمین انتقام خود را پس خواهند داد.

وی ادامه داد: دشمن بداند که این جنایت نه اثری بر وحدت مردم خوزستان از لر و عرب و فارس می گذارد نه می تواند اثری بر اراده این مردم داشته باشد. چنین جنایت هایی باعث وحدت مردم در برابر استکبار جهانی می شود. جنایتکارانی که دست به این جنایت هولناک زدند، بدانند که فرزندان ایران اسلامی در برابر این جنایت ها سکوت نخواهند کرد.

وزیر اطلاعات گفت: جنایت کشتن کودک‌ها و تیراندازی به سمت زن و بچه مردم چیزی نیست که فرزندان ایران اسلامی در دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و نظامی از آن صرف نظر کنند. تروریست‌هایی که دست به جنایت در اهواز زدند، به هلاکت رسیدند. عقبه آن‌ها تا آخرین نفر به وسیله سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، قضایی و سیاسی و همچنین عزیزان سپاه، بسیج و ... شناسایی خواهند شد.

وی گفت: بخش عمده ای از این افراد دستگیر شده اند و تا آخرین نفر شناسایی خواهیم کرد و نیروهای امنیتی کشور این افراد را تا آخرین نفر به کیفر خواهند رساند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1397/07/02
حالا همه مردم اهواز بگیر به بند میکنند نگاه کرده همه دربند گرفتار تررویست شدیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
آمو الکی کسی نمیگیرند اون کسی که کرم داره میگیرند
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/07/02
انشاالله باهمت سربازان آقا امام عصر عج یقینا ایران پیروز میدان است چون خون شهیداز آن خداست وهرگز نمیخشکد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
انشاالله
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1397/07/02
خدالعنت کندداعش راواونی که داعش رابه وجودآورد
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1397/07/02
انشالله این تروریست ها تو اون دنیا تو عذاب خدا ی بزرگ مخلد و جاودان بشوند و تا ابد و ابدیت توی بدترین شرایط روزی صدها بار بمیرن و دوباره زنده بشن
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1397/07/02
مگه اعلا م نکردن یکنفر زنده دستگیر شده ... چرا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
انشا الله

له باید انتقام سخت و فوری توسط سپاه از این تروریست ها گرفته شود
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1397/07/02
بخدا کم لطفی میکنید همه نیروهارو نا بردید ارتش که اولین حرف وپشتوانه ملتند وعیره نا ببریم ارتش وسربازان ارتش هم تحسین برانگیز ومایه افتخار کشورند
پاسخ ها
عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
تا بیکار گرانی فقر هست گروه ترویستی هم هست
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1397/07/02
سلام بر سربازان گمنام که شبانه روز در فکر امنیت مردم وشناسایی عوامل فریب خورده سرویس های اطلاعاتی کشور های متخاصم در داخل وخارج هستند مطمئنم به یاری خدا ریشه این خود فروختگان را خواهید خشکاند خدا پشت وپناهتان قدر زحمت های شما را می دانیم وارج می نهیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج