میناوند: رحمتی باید تمرکزش را روی دربی بگذارد
۷۷۵۹۱۹
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
۹۳۲۲ 
حکم شکایت مهدی رحمتی بر علیه مهرداد میناوند که به خاطر اظهارات او انجام شده بود صادر شده است.

ورزش سه: امروز وکیل مدافع مهدی رحمتی اعلام کرد که شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت مبنی بر محکومیت میناوند خبر داد. مهرداد میناوند در همین رابطه گفت:« اول بگویم که اصلا علاقه ای ندارم راجع به حرف های وکیل مهدی رحمتی صحبت کنم چون دلیلی برای این کار ندارم.

بله من رفتم دادگاه و توضیحات لازم را دادم. حتی من به اصرار دوستان که گفتند چیزی از تو کم نمی شود به واسطه اینکه شوخی کرده بودم عذرخواهی کردم. حتی دو سه تا از بچه ها آمدند جلو و پادرمیانی کردند که قبول نکرد.»

او همچنین گفت:«فردا هم قرار است حکم را صادر کنند. تا جایی هم که می دانم یک جریمه مختصر نقدی است و به نظرم اینهمه رفت و آمد و مصاحبه واقعا ارزشش را نداشت. مملکت ما قانون دارد و هرکسی نمی تواند هرچیزی را که مدنظر خودش هست به کرسی بنشاند.»

میناوند همچنین گفت:« من در دادگاه گفتم ، هنوز هم می گویم که نه پنگوئن پرنده بدی است و نه من قصد توهین داشتم. یک شوخی بود و خیلی عادی صحبت کردم ، از این بدتر کلی پیش می آید. در برنامه اکبر عبدی اینهمه با من شوخی کرد و حتی گفت مثل اینکه بارداری! اما من می گویم کسی که سه چهارمیلیارد تومان پول می گیرد باید واقعا آستانه تحملش را بالاتر ببرد.»

او اضافه کرد:« من اگر عذرخواهی کردم فقط به خاطر خانواده اش بود، من با علیرضا منصوریان هم صحبت کردم ، همه می دانند در اردوهای تیم ملی هزاربرابر از این بدترش برای بچه ها پیش می آید. نکته ای که می خواهم بگویم این است که این آقایان انگار جرات نکردند که از آن رسانه شکایت کنند چون آن ها، کلی به من اصرار کردند تا این را بگویم.

خداراشکر این مساله ختم به خیر شد و امیدوارم ما بیشتر از اتفاقات دور و برمان درس بگیریم. ما جایی زندگی می کنیم که همین دوروز پیش یک سرباز بیست ساله جانش را گرفت کف دستش تا جان دیگران را نجات دهد آن وقت ما برای یک شوخی که بابتش عذرخواهی هم کردیم اینهمه مصاحبه و عاقبت هم شکایت می کنیم.»

میناوند همچنین گفت:« توصیه من به مهدی رحمتی این است که تمرکزش را به جای این مسایل روی تیمش و دربی بگذارد تا لااقل نگذارد ما (پرسپولیس) بیشتر از دو گل بزنیم. بازیکنی که سالی سه چهارمیلیارد می گیرد همه انتظار دارند که خیلی بیشتر روی کارش تمرکز داشته باشد. »

امیدوارم به دربی

بازیکن سابق پرسپولیس همچنین درباره دربی روز پنجشنبه گفت:« خیلی به این بازی امیدوارم. شب قبل از بازی گذشته که باتیم به اردوی پرسپولیس رفتم و می دانستم که ممکن است ببازیم اما الان خیلی امیدوارم. می دانم شرایط هزاربرابر برای تیم سخت تر شده و همه می دانیم چه اتفاقاتی برای پرسپولیس افتاده است.

با این حال این تیم توانایی این را دارد که هرکدام از بازیکنانی که امروز روی نیمکتش می نشیند فردا یک طارمی، احمدزاده یا محرمی شود.برانکو نشان داده که دید خیلی بزرگی دارد و این بهترین فرصت برای این بچه ها است که بتوانند خودشان را نشان بدهند.

این در حالی است که استقلال در بین تمام تیم های ایران بیشترین ریخت و پاش را داشته است. سعی دارم فوتبالی حرف بزنم و امیدوارم کسی ناراحت نشود. اما واقعیت است که استقلال برعکس پرسپولیس که نمی توانست تا توانست بازیکن گرفت و الان روی نیمکتش پر از مهره است و هرچی مصدوم و محروم می دهند بازهم بازیکن اسمی دارند.»

میناوند همچنین درباره تجربه حضورش در لیگ برتر به عنوان مربی گفت:«خیلی ها می گویند شاید من در رشته های دیگر بتوانم به اهداف خیلی بزرگی برسم اما خودم عاشق فوتبال و مربیگری هستم. نگاهم به فوتبال جدی است و دلم می خواهد از تجربه ملی و باشگاهی ام استفاده کنم. من واقعا دنبال فوتبال هستم و همه بازی ها حتی بازی های لیگ های پایین تر را می بینم.

الان هم فکر می کنم که یکسری آدم های اضافه در فوتبال ایران هستند که حتی نباید در رده های نوجوانان و نونهالان تیم داشته باشند اما در لیگ برتر مربیگری می کنند. اما بالاخره روزی می رسد که این ها نمی توانند و باید بروند و آدم هایی مثل مهدوی کیا و هاشمیان هستند که می آیند. بازهم می گویم حضورم در لیگ برتر با تیم سپیدرود تجربه خیلی بزرگ و دوست داشتنی بود.»

او درباره علی کریمی و تیم سپیدرود اضافه کرد:« آرزوی موفقیت بزرگ برای علی کریمی دارم. تیم سپیدرود برابر پرسپولیس خیلی خوب دفاع کردو آنچه برای من مهم است برخورد علی کریمی زمانی است که بازی صفر صفر است و این تیم در آزادی یک امتیاز گرفته است. این رفتار واقعا ستودنی است و من فکر می کنم این حرکت حتی در دنیا هم بازتاب داشته باشد.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1397/07/02
شعور خونوادگی ات رو به رخ همه کشیدی با اون مصاحبه ات
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1397/07/02
یک انسان چقدرمیتونه کثیف باشه.
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1397/07/02
باز که در مورد سرورت اطهارنظر کردی خاله مینا اخه خودت چه کارنامه ای داری مربی کدوم تیم بودی همون‌حقت بود خداداد خرابت کرد گفت اخه کی تورو میشناسه؟؟؟ رحمتی تورو محکوم‌کرده اصلا هزارتومن جریمه ولی تو یه نگاهی به خودت کن ببین چی مصرف میکنی رحمتی الگویی داره به اسم امام رضا تو دربی هم اگه گل زدین هرچی خواستی میدم فعلا لنگی زیرشه
تاج. دوقهرمانی آسیا. دونایب قهرمانی و سه مقام سومی. چهارفینال آسیا
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1397/07/02
این بشر اصن فرهنگ نداره . توهمین مصاحبه اول عذرخاهی میکنه اما بعدش توهین میکنه. دوگل از لنگ نخوره؟ اگ لنگ پاره شد چی مردک باردار؟
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1397/07/02
فردا ک قاضی زد ترکوندت بعد بیا حرف بزن.اگه قانون ب افراد احترام بزاره ک تورو باید جر بده اگه نه ک بی قانونی باشه پس باید منتظر باشیم فردا ب یکی دیگه بی احترامی و فحاشی بکنی.امروز یکی میشه پنگوین فردا یکی میشه حیوون دیگه شماهم آزاد بگرد برا خودت.و توهین کن..
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1397/07/02
مگه پنگوئن نیست که ناراحت شده
به هر حال حقیقت تلخ است
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1397/07/02
این میناوند خیلی ریاکار وحیله باز هستش
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1397/07/02
ببین در حدی نیستی که در مورد سرورت حرف بزنی
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1397/07/02
واقعا شما از این احمق هم بدترین که حرف های همچین آدم بی ادب وبی تربیتی رو پخش میکنید کسی که پیراهن تیم ملی رو حالا با پارتی یا مایلی کهن پوشیده ولی نمیدونه شوخی رو مردم تو جمع وجلوی دوربین انجام نمیدن وابروی افراد رو نمیبرن جناب همه مثل تو بی خانواده نیستن که از حرف رکیک ناراحت نشن واقعا یه آدم بی شرف وبی خانواده ای
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1397/07/02
ایت بازحرف زدبتوجه اسم رحمتی میاری که مطرح بشی برودنبال شروورخوندنت کاست بده
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1397/07/02
بانو مینا انگار غیر از بارداری آلزایمر هم داری آخرین دربی واقعی رو ما بردیم
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1397/07/02
خدا وکیلی از این میناوند وعلی انصاریان لجن تر ما نداریم خجالت هم خوب چیزیه . از اقای فرشاد پیوس یا حمید استیلی یاد بگیر معرفت وانسانیت را .میناوند دلقک
United Arab Emirates
19:57 - 1397/07/02
مینا خانوم درموردعقاب اسیا درست صحبت کن
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1397/07/02
آره واقعا
پنگوئن که بد نیست خوشگلم هست
تازه رحمتی دلشم بخواد
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1397/07/02
به قول آقای میناوند مگه پنگوئن پرنده بدی هستش
تازه هم پهنه هم... هم ...
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1397/07/02
چرت و پرت میگی مینا ایدزی
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1397/07/02
باز مینا حرف زد!!! اه اه بانو جان وقتی اسم استقلال و استقلالی ها رو میاری ابتدا وضو بگیر اگه آب نبود تیمم کن. اسم تاج کبیر و تاجی ها مقدسه و آدم های معلوم الحال و نامعلوم ال... بوووووق... باید غسل کنید! بعد در موردش حرف بزنند. اصلا متن رو نخوندم و نمیخوام بخونم که چی گفته! همین که همیشه زر مفت زده و به خاطر دیده شدن به اربابانش توهین میکنه، نشان دهنده فهمش هست و حرفهاش ارزش خواندن ندارند!!
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1397/07/02
آقای میناوند خیلی توهینت رو کوچک میشماری!!! شوخی کردن و کوچک و مسخره کردن کسی خیلی با هم فرق دارد. اینا را داری واسه خودت میگی وگرنه همه میدانند که هدفت مسخره کردن بود. و خیلی هم جدی گفتی و چقدر هم به خودت بالیدی که این چنین حرفی زدی!!
United Arab Emirates
22:18 - 1397/07/02
بانو مینا کجای دقیقا کجای
United Arab Emirates
22:31 - 1397/07/02
اقای میناوند شخصیت چیزیه که امثال مهدوی کیا وکریم باقری و....دارن وحتی محبوب استقلالی ها هستن.کری خوندن هم بیشتر مال طرفدارانه نه بازیکنی که ملی پوش بوده .شما شاید باخیلی ها شوخی زشت کردی ولی نباید با کسی که با شما شوخی نداره شوخی کنی البته شوخی توجیه به توهین شماست
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1397/07/02
میناوند جووووون

از خزرشهر شمالی چه خبر ؟؟؟ اونجا خاطره ای نداری ؟ چیزی به یادت نمیاد ؟؟ نظرت راجع به شهر فریدونکنار چیه ؟
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1397/07/02
میناوند جووووون

از خزرشهر شمالی چه خبر ؟؟؟ اونجا خاطره ای نداری ؟ چیزی به یادت نمیاد ؟؟ نظرت راجع به شهر فریدونکنار چیه ؟
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1397/07/02
مدت گرم کل افتخارات استقلال اندازه افتخارات شما نیست دیونه ای
Iran, Islamic Republic of
07:32 - 1397/07/03
تمرکز روی تیم خودش؟!!
دوتا به استقلال بزنید؟!!!
تجربه مربیگری در تیم لیگ برتری؟!!!
چه حرفهای عجیب و خنده داری آقا مینا!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج