رالی خودروهای کلاسیک در مسیر تهران به مازندران
۷۷۸۱۸۳
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۸
۴۸۲۸
رالی سه‌روزه وسیله‌های نقلیه تاریخی به‌مناسبت فرا رسیدن روز جهانی جهان‌گردی و هفته دفاع‌مقدس در مسیر تهران ـ مازندران برگزار شد.

خبرگزاری ایلنا: رالی سه‌روزه وسیله‌های نقلیه تاریخی به‌مناسبت فرارسیدن روز جهانی جهان‌گردی و هفته دفاع‌مقدس در مسیر تهران ـ مازندران برگزار شد.

مراسم افتتاحیه این رالی خانوادگی کلاسیک روز چهارشنبه ۴ مهر ۹۷ با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی و امدادخودرو کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار شد.

درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی و امدادخودرو کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت: «این رالی مشترک که با همکاری فدراسیون و کانون طراحی شده است، می‌تواند نقطه عطفی در فعالیت‌های هر دو نهاد باشد.»

او افزود: «امیدواریم با این همکاری‌ها زمینه مناسبی برای خدمت‌رسانی به عموم علاقه‌مندان به اتومبیلرانی فراهم شود.»

بیش از ۶۰ دستگاه خودرو کلاسیک در این رالی که ۴ تا ۶ مهر ماه با هدف بالا بردن روحیه نشاط و شادابی در بین خانواده‌ها و ترویج فرهنگ گردشگری آسان برگزار شد، شرکت کردند.

رونمایی از چند خودرو کلاسیک از برنامه‌های جانبی افتتاحیه رالی وسیله‌های نقلیه تاریخی بود که در راستای توسعه حرفه‌ای این ورزش با حضور پیشکسوتان و مسئولان انجام شد.

با هماهنگی‌های انجام شده، تعدادی گردشگر دانمارکی در این رالی سه روزه به گروه پیوستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج