موادفروشی در تهران در پوشش پیک موتوری
۷۷۹۰۲۰
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
۹۶۰۵
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری فروشندگان اصلی موادمخدر در بزرگراه‌های شمال پایتخت که در پوشش پیک موتوری فعالیت داشتند، خبرداد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری فروشندگان اصلی موادمخدر در بزرگراه‌های شمال پایتخت که در پوشش پیک موتوری فعالیت داشتند، خبرداد.

سرهنگ محمد بخشنده دراین‌باره گفت: درپی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر توزیع مواد مخدر در بزرگراه همت تقاطع اتوبان‌های کردستان، مدرس و بزرگراه حکیم تقاطع اتوبان چمران و ... پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه سوم این پلیس قرار گرفت.

موادفروشی در تهران در پوشش پیک موتوری

وی با بیان اینکه با تشکیل پرونده تحقیقات گسترده پلیسی از سرگرفته شد، گفت: پس از چند روز کار اطلاعاتی مشخص شد متهم که با نام مستعار فعالیت می‌کند سرشبکه خرده فروشی مواد مخدر در اتوبان همت و برخی دیگر از اتوبان‌های شمالی تهران است و تحت پوشش پیک موتوری فعالیت می‌کند.

بخشنده با بیان اینکه با احراز صحت خبر، مراتب به مقام قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم صادر شد، گفت: در ادامه دو تیم برای بازداشت متهم به محل اعزام شدند و به محض مشاهده متهم در یک عملیات منسجم و هماهنگ متهم را تحت محاصره خود درآوردند.

وی با بیان اینکه متهم با دیدن این وضعیت برای فرار از دست قانون قصد داشت با یک قبضه چاقو به سمت ماموران حمله کند، گفت:، اما این فرد که قبل از هر اقدامی بی نتیجه ماند و سرانجام هردو متهم دستگیر شدند.

به گفته وی در بازرسی به عمل آمد از متهمان ۱۵۹ گرم هروئین و ۴۱ گرم شیشه که برای فروش بسته‌بندی شده بودند به همراه یک قبضه چاقو و یک قمه کشف و ضبط شد.

وی در پایان با بیان اینکه با دستگیری این متهمان مهمترین و اصلی‌ترین خرده فروشان اتوبان‌ها و بزرگراه‌های پایتخت دستگیر شدند، گفت: متهمان به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قضایی به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1397/07/09
خدا را شکر، مشکلات مردم حل شده.
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1397/07/09
ازبرنامه اخبارداغ تشکر میکنم چون همه اطلاعات درآن وجو دارد
Netherlands
20:15 - 1397/07/09
یکی از جریمه های ممکن می تواند ممنوعیت این افراد از موتور سواری و عدم تردد در اطراف پارکها و حتی مدارس باشد این جرایم باید به قانون اضافه شود .
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1397/07/10
دیگه مدشده درتمامی شهرهابه این طریق موادفروخته میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج