چینی: تاکنون در قهوه‌خانه‌ها مُطربی نکردم
۷۷۹۰۹۱
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
۳۷۵۴
مربی سابق آبی پوشان گفت: گویا رضا رجبی گذشته خودش را فراموش کرده که در باره گذشته من صحبت می کند.

ورزش سه: علی چینی در خصوص اظهارات رضا رجبی نسبت به خودش بیان داشت: رجبی با چه اعتماد به نفسی در باره گذشته صحبت می کند و از کسب و کار سابق من می گوید؟

وی بیان داشت: فروختن مرغ بریانی یک کسب و کار حلال است و من افتخار می کنم که برای گذراندن زندگی ام کار حلال کرده ام نه کار خلاف.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: رجبی می گوید من ده دقیقه بیشتر در استقلال بازی نکرده ام. همه صحبت هایش با همین منطق است. ایرادی هم ندارد شاید وقتی داشت دقایق حضور من در استقلال را حساب می کرد حواسش نبوده یا حالش خوب نبوده.

چینی گفت: خدا را شکر می کنم که بدترین آتویی که از من داشتی کسب و کار حلال بوده. ما مرغ می فروختیم نه خدای نکرده مواد. یا خدای ناکرده گذرم به فرودگاه مالزی نیفتاده و تا به حال در هیچ قهوه خانه ای مطربی نکردم.

وی افزود: از زمانی که چهارراه عباسی خاکی بود همه آبا و اجداد ما آنجا زندگی می کردند تا الان که خودم همانجا رفت و آمد دارم و هنوز اغلب اقوامم آنجا هستند، بزرگانی مثل رضا حسن زاده، رسول غنی زاده، ناصر عباسی، منصوریان، سردار ملاحی، منوچهر شفثتیان، قاسم حسنوی، جلال بیات و خیلی های دیگه بچه آن محل بودند اما تا جایی که یادم هست در آن محل فردی به اسم رضا رجبی زندگی نمی کرده. قضیه همان مثالی هست که خودت زدی و گفتی طرف را می برند کلانتری و یکی دیگه خودش را به او چسباند و گفت ما دو تا را کجا می بری.

چینی در پایان گفت: قصد جواب دادن به رجبی را نداشتم چون انسان عاقل به خاطر پشه ای که روی صورتش نشسته به خودش سیلی نمی زند. اما گفتم جواب این آقا را بدهم که مردم فکر نکنند همچین گذشته روشنی دارد و با این گذشته در خصوص گذشته دیگران صحبت می کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1397/07/09
البته علی چینی در دیسکوهای دبی رقاصی می کرد که با مطربی در قهوه خانه فرق داره.
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1397/07/09
چینی که برای کسیه بازی کرده ولی مثال جالبی زده ، این مثال در خیلی ها صدق میکنه مثل امیر ابادی که تلویزیون دعوتش کرده بود یقه بسته ! این رسم رو باور نمیکنید تلویزیون یاد داد که از خودتون نگید ...طرف اگه با تیپ خودش بیاد چه اشکالی داره؟ الان میثاقیان و فردوسی پور و خیابانی خودشون یقه شون باز هست مهمان باید ...رعایت کنه !! بد رسمی یاد دادید
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1397/07/10
فوتبال ارزش این همه آبروریزی را نداره زندانیانی گذشته ای داره که هم خوب وهم بد که شاکله زندگی بشره مهم آینه که از خوب و بد زندگی به انسانی درست کار بدل بشیم وگر نه گذشته ها گذشته دلیلی بر خوب یا بد بودن انسان که به انسانیت رسیده نیست اندکی تامل در افکار فداکاری و گذشت زنگی را هو زیباتر میکنه وهم کینه را از دلها دور یا حق وبه امید انسانیت که امید وا رم سیاهی انسانیت همیشه چتری بزرگراه آسمان زیبای دل دریایی تمام ایران و ایرانی باشد
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1397/07/10
برترینها ؛خیلی پستی دونفرو میندازی به جون هم
Iran, Islamic Republic of
04:52 - 1397/07/10
چرا تو و روشن خفه خون نمیگیرید.آشغالای جیره خوار دوران حسن کچل تموم شد بفهمید.
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1397/07/10
برادران بزرگوار
ازشما دوتا پیشکسوت فوتبال که الگوی جوانان هستید بعیده این حرفا چیه که دارید به هم میگید

می گید
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1397/07/10
شما دوتا دیگه نمی خواین تمومش کنید؟؟؟ آبروی هرچه پیشکسوته بردید .
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1397/07/10
البته چینی یا یادش رفته یا نخواسته قضیه اخاذی رضارجبی در اکادمی استقلال رو بگه که برنامه "نود"چندسال پیش در این زمینه افشاگری کرد و دست رجبی را رو کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج