حضور "بتمن" و "سوپرمن" در یک فیلم
۷۸۲۱
۰۵ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۰
۲۷۶۹۱ 
توسط وارنزبراز ساخته می شود
تهیه‌کنندگان فیلم «بتمن» قصد دارند در یک فیلم زنده جدید سینمایی دو کاراکتر معروف قصه‌های مصور بتمن و سوپرمن را در کنار هم قرار دهند و یک ماجراجویی تازه خلق کنند.
تهیه‌کنندگان فیلم «بتمن» قصد دارند در یک فیلم زنده جدید سینمایی دو کاراکتر معروف قصه‌های مصور بتمن و سوپرمن را در کنار هم قرار دهند و یک ماجراجویی تازه خلق کنند.

این فیلم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، ماجراجویی‌های تازه‌ای را به تصویب می‌کشد که تا قبل از این در مجموعه فیلم‌های مستقل «بتمن» و «سوپرمن» دیده نشده است.

مسئولان کمپانی براداران وارنر که از این فیلم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌هاي سینمایی خود یاد می‌کنند، در تلاش هستند تا نظر مساعد کریستین بیل را برای بازی در آن جلب کنند.بیل در سه قسمت آخر سری جدید «بتمن» بازی کرد.

وی که مشغول بازی در آخرین صحنه‌های قسمت سوم این مجموعه فیلم به کارگردانی کریستوفر نولان است، مدتی قبل گفت دیگر در هیچ فیلم سینمایی لباس مرد خفاشی را به تن نخواهد کرد.

هنری کاویل بازیگر جوانی که در قسمت جدید مجموعه فیلم «سوپرمن» (که هم‌اکنون در دست تولید است) نقش مرد آهنی را بازی می‌کند، در محصول تازه کمپانی برادران وارنر این نقش را تکرار می‌کند.

اگر کریستین بل بازی در نقش بتمن را در این فیلم جدید قبول نکند،تهیه‌کنندگان فیلم مجبور به انتخاب بازیگر جوان دیگری مي‌شوند.

منابع نزدیک به کمپانی برادران وارنر می‌گویند آنها دو قصه برای فیلم جدید خود دارند که متفاوت از یکدیگر هستند و هنوز تصمیم نگرفته‌اند کدام یک از این دو قصه را برای کار فیلم‌برداری انتخاب کنند.

این در حالی است که تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم «بتمن» در کمپانی برادران وارنر قصد دارند پس از اکران عمومی سومین قسمت سری جدید از این فیلم، دوباره دست به احیای آن بزنند.

منبع: سینمافا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایراننام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج