پیشنهاد رحمانی فضلی درباره کارت‌های سوخت
۷۸۲۱۳۰
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۷
۱۳۱۰۴ 
رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: وزارت نفت مامور شد موضوع کارت های سوخت رابه دقت بررسی کند و پیشنهاد این بود که همه کارت ها در سراسرکشور توسط مالکین مورد استفاده قرار گیرد.

خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در حاشیه دومین جلسه این ستاد و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز دومین جلسه ستاد را با حضور همه اعضا داشتیم و دستورات جلسه قبل پیگیری شد.

در این جلسه موضوع قاچاق سوخت بعنوان یکی از مهمترین مسائل پیگیری شد. متاسفانه با توجه به روند افزایشی قیمت ارز که وجود داشت، در مرزها با قاچاق سوخت مواجه بودیم.

وی افزود: اقدامات بسیار خوبی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اتخاذ شده بود، این تصمیمات و نتایج آن مطرح شد.

رحمانی فضلی ادامه داد: در بعد تبلیغاتی و اطلاع رسانی مباحثی مطرح شد که باید در جمع بندی به دستگاه های مختلف ارائه کنیم. یکی از پیشنهادات این بود که باید توزیع سوخت را قاعده مند کنیم چراکه بر اساس گزارش وزارت نفت، بیش از ٣٥٠ هزار کارت سوخت مهاجر به مناطق مرزی وجود دارد.

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، تصریح کرد: افرادی هستند که کارت آنها در تهران صادر شده، اما با این کارت در سیستان و بلوچستان، هرمزگان و دیگر استانها سوختگیری می شود.

وزیر کشور با تاکید بر لزوم دقت و نظارت بیشتر بر کارت های سوخت، عنوان کرد: وزارت نفت مامور شد این موضوع را به دقت بررسی کند و پیشنهاد این بود که همه کارت ها در سراسر کشور توسط مالکین خودرو مورد استفاده قرار گیرد و در نقاط دیگر ممنوع شود.

وی گفت: کارگروهی تشکیل شد تا این موضوع را بررسی کند.

رحمانی فضلی در تشریح جزئیات جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی، خاطرنشان کرد: چهارکارگروه امروز تشکیل شد که شامل کارگروه رسانه و تحلیل محتوا، اقتصاد، عملیات روانی و فضای مجازی است و اعضای آن مشخص شد و برای روسای آن باید حکم صادر شود.

وزیر کشور افزود: تلاش ما بر این است که با هماهنگی، انسجام و ابلاغ سیاست های واحد همه دستگاه ها نسبت به اطلاع رسانی به موقع، سریع و دقیق اقدام کنند تا مردم از همه اطلاعات بهره مند شوند و بتوانند تصمیمات مناسبی را در زندگی خود اتخاذ کنند.

رحمانی فضلی ادامه داد: از طرفی دستگاه های مختلف باید با اطلاعات غلط، تحریف شده و بعضا عملیات روانی مبارزه جدی کنند.

وی در پایان تاکید کرد: آرامش مردم، ثبات در تصمیم گیری و تلاش برای انجام کار برای ما خیلی مهم است. این جلسه که افراد با جدیت و علاقه شرکت می کنند، یقین داریم که موجب ایجاد آرامش در حوزه اقتصادی می شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
00:22 - 1397/07/17
کارت سوخت رو انکلوک نکن همین الانش در مناطق مرزی درامد ش مردم از این راهه
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1397/07/17
چرا فیلم بازی میکونید می خواید بنزینو گرون کنید خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1397/07/17
کارت سوخت مهاجرچه صیغه ای
Iran, Islamic Republic of
07:36 - 1397/07/17
حالا حالا ها مونده به کارهایی که دولت قبل انجام شد و این دولت رو لج و لجبازی همه انها رو بر باد فنا داد پی ببرید
مسکن مهر کارت سوخت سهام عدالت و یارانه و....همش برای مردم بود
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/07/17
سلام مرز بدین به ارتش ببین چی میشه نیروی انتظامی خوهشا امنیت شهر داشته باشه مرزبان باید ارتش و سپاه باشن بعد ببین چقد سوخت قاچاق میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
تو مناطق مرزی کار نیست تنها درامد مردم رو فروش سوخته با بگیر ببند هبچی درست نمیشه اول بایستی فکرکنی بعد متن بذاری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج