ناجا: خاوری را یک هفته‌ای بازداشت می‌کنیم
۷۸۴۲۷۳
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
۱۲۵۰۱ 
فرمانده ناجا دستگیری مدیر سکه ثامن در خارج از کشور را که با کار اطلاعاتی پیچیده صورت گرفت، نشانه قدرت پلیس دانست و گفت: در صورتی که مجموعه قضائی و سیاسی کشور محل اقامت خاوری همکاری کند در یک هفته او را بازداشت و به کشور باز می‌گردانیم چنانکه پلیس هر ماه چند متهم را در خارج از کشور بازداشت و به کشور باز می گرداند.

خبرگزاری ایسنا: سردار حسین اشتری در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به دهه اول ماه محرم و برگزاری باشکوه آیین‌های این ماه گفت: این آیین‌ها در بیش از ۱۰۰ هزار حسینیه و مسجد برگزار شد که به جز ایستگاه‌های صلواتی و چادرهای برگزاری مراسم بوده است. با تلاش نیروی انتظامی و همکاری خوب مردم و هیئت‌های مذهبی، این آیین‌ها در امنیت و با نظم کامل برگزار شد.

وی با بیان اینکه مراسم اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) یکی از باشکوه‌ترین مراسم است، اظهارکرد: در این ایام حدود ۲ میلیون زائر عتبات حضور دارند و برقراری نظم و امنیت این ایام، عملیات بسیار بزرگی است که بر عهده نیروی انتظامی است .

فرمانده نیروی انتظامی از مردم خواست با نیروی انتظامی همکاری کنند، از جمله اینکه گذرنامه معتبر داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مرز خسروی همیشه باز بوده است و زائران از آن تردد می‌کنند،اظهارکرد: اما برای زائران به صورت کاروانی و جمعی هنوز دولت های ایران و عراق به این نتیجه نرسیدند که از این مرز تردد داشته باشند. اگر به توافق برسند، نیروی انتظامی آمادگی ارائه خدمات در این مرز را هم دارد.

برخورد مقتدرانه با قانون شکنان

اشتری با اشاره به شعار امسال نیروی انتظامی مبنی بر «پلیس مقتدر؛ امین مردم» گفت: اقتدار باید توام با عدالت، رافت و مهربانی باشد اما پلیس باید در مقابل قانون‌شکنان و قانون گریزان، مقتدرانه برخورد کند.

فرمانده ناجا با اشاره به انتشار برخی فیلم‌ها در فضای مجازی علیه نیروی انتظامی گفت: به نظرمی‌رسد برخی به عمد این تصاویر را پخش می‌کنند و معاند هستند و اصولا از خارج کشور هدایت می‌شوند البته ممکن است گاهی تاخیر و کوتاهی در اجرای ماموریت‌های نیروی انتظامی رخ دهد اما برخی منتشرکنندگان، برای تخریب ناجا همه فیلم‌ را منتشر نمی کنند و قسمتی از آن را نشان می‌دهند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مردم شکایات خود را با سامانه ۱۹۷در میان بگذارند، گفت: در سال، حدود یک میلیون تماس با این مرکز گرفته می‌شود که در آن هم انتقاد و هم پیشنهاد مطرح می‌شود.

سردار اشتری افزود: مردم اگر تندی و تخلفی از مأموران نیروی انتظامی دیدند حق برخورد و توهین ندارند بلکه باید آن تخلف را به مراجع صلاحیت دار اعلام کنند تا رسیدگی شود. اگر کسی به مامور نیروی انتظامی توهین یا حمله کند بر اساس قانون با او برخورد می‌شود. اقتدار پلیس یعنی اقتدار کشور و تک تک مردم است. اگر اقتدار پلیس خدشه دار شود به همان میزان امنیت و آرامش مردم کم می شود.

وی درباره بهبود وضعیت معیشت ماموران نیروی انتظامی هم گفت: از این بابت شرمنده همکاران هستم زیرا نمی‌توانیم بخشی از مشکلات معیشتی آن ها را حل کنیم اما گام‌هایی را در سال‌های ۹۵ و ۹۶در این زمینه برداشتیم و در سال آینده هم گام‌های خوبی را خواهیم برداشت.

اشتری با بیان اینکه هر میزان که به معیشت ماموران نیروی انتظامی رسیدگی کنیم آنان با آرامش بیشتری ماموریت خود را انجام می دهند و از مسئولان خواست حمایت‌های مادی خود را از ناجا افزایش دهند و تجهیزات به روز را برای این نیرو فراهم کنند.

فرمانده نیروی انتظامی درباره مقابله با اخلال‌گران نظام اقتصادی نیز گفت: دشمنان با تحریم اقتصادی می‌خواهند مردم کشورمان را تحت فشار قرار دهند و در این میان برخی از داخل هم از این موقعیت سوء استفاده می کنند.

۶ تن از همدستان مدیرسکه ثامن بازداشت شده اند

اشتری با اشاره به شناسایی اموال مدیر سکه ثامن ابراز امیدواری کرد: بخش عمده‌ای از طلب شاکیان به آنان بازگردانده شود، ضمن اینکه همسر و شش تن از همدستان مدیر سکه ثامن نیز بازداشت شده‌اند.

وی دستگیری مدیر سکه ثامن در خارج از کشور را که با کار اطلاعاتی پیچیده صورت گرفت، نشانه قدرت پلیس دانست و گفت: در صورتی که مجموعه قضائی و سیاسی کشور محل اقامت خاوری همکاری کند در یک هفته او را بازداشت و به کشور باز می‌گردانیم چنانکه پلیس هر ماه چند متهم را در خارج از کشور بازداشت و به کشور باز می گرداند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1397/07/22
اگه این کار روانجام. بدهید اقتدار کشور چند برابر میشود
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
همه خاوری هستید امیرجان
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1397/07/22
یکهفته خاوری را بر میگردانیم .....فعلا ۶ ساله تو کانادا جا خوش کرده و به ریش ملت میخنده ...
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1397/07/22
مردم از خداشونه دستگیر بشه
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1397/07/22
امروز واقعا معلمین و فرهنگیان اعتصاب کردن؟؟
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
دختر من که چند دقیقه پیش رفت مدرسه
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1397/07/22
اگر کشور کانادا همکاری کند. نه تورا به خدا اگر همکاری میکرد نباید میگرفتید
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/07/22
توجه کنید اگر کشورهایی کانادا همکاری کند،فعلا که همکاری نمی کند ...
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1397/07/22
آخه چرا کانادا همکاری کنه با ایران وقتی خاوری براشون ۳ هزار ملیارد پول برده ب اقتصاد کانادا کمک کرده
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/07/22
مطمئن باشید آخر وعاقبت این افراد گیر افتادنه!!! مال حروم به کی وفا کرده به اینا وفا کنه؟!! دیر و زود داره سوخت و سوز نداره!!!!
Canada
12:31 - 1397/07/22
بابا اون که رفت جلوی سیل امثال خاوریهای که تو مملکت خودمونند رو بگیرید که دارن از بدبختی ما مردم پول پارو می کنن
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1397/07/22
لطفاً احمدی نژاد را هم هرچي زودتر بازداشت کنید چون رئیس همه اونا احمدی نژاد بوده
United Kingdom
12:35 - 1397/07/22
هنوز زوده عجله نکنید
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1397/07/22
جوک خنده داري بود خنديد ها ها ها ها
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1397/07/22
مطمئن باشید اگرکاناداهم بخواد همکاری کنه اونو برنمی گردونند چون کسانی که اورافراری داده اند وشریک دزدی اوهستند اجازه بازگشت به او نمی دهند .
Canada
17:59 - 1397/07/22
کدوم خاوری وکدوم هفته؟؟؟!!
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1397/07/22
خیلی ها خاوری ها هستن و راست راست میگردن چرا کشف جرم نمیکنید و محکومان را داخل کشدر مجازات نمیکنید تا درس عبرتی برای اختلاس گران شوند و کشور از حرج و مرج خارج شود...پاینده باد ایران...
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1397/07/22
دادتش خاوریهای داخل مملکت را دریاب خاوری کانادارا بی خیال
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1397/07/22
خوب پس چرا اینکار رانمیکنید؟...
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1397/07/25
مسعولین محترم سخن سر بسته گویم کمی دقت در زندگی کسانی که حرام خواری میکنند نتیچه بسیار به ضرر اختلاس گر و به نفع خانواده وی است به هوش باشید فردا روزی اختلاس گران باید پیش خدا و مردم جواب گو باشند پول ناشی از اختلاس رو خانواده محتترم صرف کادو های گرانقیمت برای پسرکان زیباروی میکنند و ماشین می خرند تا رود تر سر
پول حرام صرف کادو میشود برای اسان تر رسیدن سر قرار وقتی شما در حال اختلاس هستید همه حواستان جمع ان است که گیر نکنید غافل ار حاج خانم هستید با کی کجا می ره خود دانید عاقبت اختلاس همینه
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1397/07/26
اقای اشتری برو خودتو مسخره کن
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1397/07/26
حالا انگار چه کار کرده که اینقدر دستگیریش مهم هست با اختیاراتی که داشته به یک پولدار وام بزرگ داده کاری که هنوز هم بانک ها انجام می دهند و چیز عادی است
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
سه هزار میلیارد تومان که چیری نیست که اختلاس کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج