وقتی سلبریتی ها به عرصه شعر هم رحم نمی کنند!
۷۸۴۶۳۵
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
۵۰۱۶ 
ناصر پروانی شاعر گفت:متاسفانه مرزبندی هنری در کشور ما جا بجا شده است که یک بازیگر به عرصه شعر ورود می کند.

باشگاه خبرنگاران جوان: ناصر پروانی،شاعر در خصوص حضور سلبریتی ها در فضای شعر گفت: واقعیت این است برخی اذعان دارند کسی که هنرمند است می تواند در زمینه های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشد امروزه مرزبندی ها جابجا شده است بسیاری از عزیزانی که هنرمندان تصویری و رسانه ای هستند از جمله گروه بازیگران،ورزشکاران حرفه ای و خواننده ها که در رسانه ها حضور پررنگی دارند بعد از اینکه به جایگاه سلبریتی می رسند برای خود مستندات و عقبه هنری ایجاد می کنند به همین منظور به شعر و داستان وارد می شوند.

وی افزود: هر کسی می خواهد مطلبی را با کلمات خاص می نویسد و به آن شعر می گوید.یکی از سلبریتی ها به خودم گفته بود می خواهم کتاب شعر منتشر کنم برایم نوشته هایی را آورد که به هیچ عنوان نمی توان به آن برچسب شعر زد.

این سلبریتی ها دوست دارند یک عقبه هنری برای خود دست و پا کنند از این رو سریع به شعر روی می آورند گاهی هنرمندی بین هنرهای مختلف جا به جا می شود, یکی ورزشکار، بازیگر و سپس خوانند می شود با این ها کاری نداریم متاسفانه سلبریتی ها به شعر وارد می شوند و جون شناخته شده هستند و مردم آن ها را می شناند کتابهایشان به فروش می شود.

این شاعر با اشاره به اینکه تعداد فالوور ها و لایک ها را در فضای مجازی نمی توان محک مناسبی برای کیفیت شعر دانست، اظهار داشت:روی اشعار سلبریتی ها اصلا نمی توان نام شعر گذاشت ما شاعران, قلمرویی برای خودمان در نظر نمی گیریم و نمی گوییم کسی به این قلمرو وارد نشود اما می گوییم هر مطلبی که در آن کلماتی نظیر نسیم،پاییز و آغوش بیاید شعر عاشقانه نیست حتی نمی توان آن را نوشته ادبی اطلاق کرد.هرکسی که سواد خواندن و نوشتن دارد به طور روزمره مطلبی می نویسد هر مطلبی که در آن گیسو و نسیم و کلماتی از این دست بود که شعر نیست.

پروانی ادامه داد: گاهی سلبریتی های خبرنگاری هستند که به حوزه شعر ورود پیدا می کنند ای کاش همه ما یاد بگیریم در زمینه ای که هنرمندیم رسالت خود را انجام دهیم و زیاد از این شاخه به آن شاخه پریدن مناسب نیست.اگر به بزرگان هنری در هر رشته ای نگاه کنیم می بینیم علیرغم هنرهای فراوانی که دارنداما تمام وقتشان را تنها روی یک هنر می گذارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1397/07/23
خیلی ازاین سلبرتیها ازچشم افتادن وفقط دنبال دیده شدن هستن وژست روشن فکری میگیری وادمهای خوب ولی هیچی حالیشون نیس مثل این اشکان خطیبی روانی اعصبی ... فروش ایران وباکانادامقایسه میکنه ... عوام فریب وتوصداسیمادروغ میگه ودنبال جذب بیننده بااون برنامه مسخرترازخودمجریش ورضاصادقی .....
Netherlands
10:59 - 1397/07/23
دیگه فکر می کنن تو همه چی سلبریتین
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/07/23
تقصیر مردمه که برای هر مزخرفی پول میدن!
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1397/07/23
این بازیگرا رو دیگه هیچکس ادم حساب نمی کنه اونا هم دست به هر کاری می زنن تا یکم خودی نشون بدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج