راموس: کین در لالیگا خوش می‌درخشد
۷۸۴۶۵۲
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
۳۵۶۱
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید و اسپانیا به تمجید از هری کین پرداخت و تاکید کرد که توانایی های او در لالیگا می‌تواند مهاجم انگلیسی را به یک ستاره تبدیل کند.

ورزش سه: سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید و اسپانیا به تمجید از هری کین پرداخت و تاکید کرد که توانایی های او در لالیگا می‌تواند مهاجم انگلیسی را به یک ستاره تبدیل کند. برنده دو کفش طلا لیگ برتر در طول چند سال اخیر همواره به پیوستن به رئال مادرید نزدیک بوده است. او در این فصل نیز 5 گل برای تاتنهام به ثمر رسانده و راموس پیش از دیدار تیم ملی اسپانیا مقابل انگلیس در سویل، به تمجید از او پرداخت.

او در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن از انگلیس می‌تواند در لالیگا بدرخشد، گفت:" بازیکنان انگلیس همگی فوق العاده اند. البته که در لیگ برتر مهم ترین چیز قدرت بدنی است ولی آنها بازیکنان با کیفیت زیادی دارند.

هری کین یک مثال است که واقعا مهاجم فیزیکی است ولی بسیار تواناست، او بسیاری از مدافعان را شکست داده و شگفت زده کرده ولی هنوز مقابل من نتوانسته است. انگلیس بازیکنان بسیار خوب و خطرناکی دارد، من مطمئنم که آنها را خیلی خوب بررسی کرده ایم و اجازه نخواهیم داد در بهترین فرم خود باشند."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج