اهواز از بی نظمی و بی قانونی رنج می‌برد
۷۸۴۹۵۵
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۰
۶۴۰۱ 
عضور شورای شهر اهواز گفت: شهر اهواز از بی نظمی و بی قانونی رنج می برد و مردم از وضعیت وجود بازارهای بی قائده ، سد معبرها وهمچنین آسفالت خیابان ها گله مند هستند.

خبرگزاری مهر:‌ محمدجعفر فلسفی عصر امروز در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر اهواز اظهار کرد: مبارزه با فساد قطعا نیازمند برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت است و نباید انتظار داشته باشیم این کار در مدت کوتاه صورت گیرد.

فلسفی گفت: اگر در ارتباطات بین اعضای شورای شهر اخلافاتی وجود داشته باشد به نفع شهردار و مردم نیست. اگر قرار باشد به مسائل جناحی و گروهی ورود شود کار به جایی نخواهد رسید.

وی بیان کرد: شهر اهواز از بی نظمی و بی قانونی رنج می برد و مردم از وضعیت وجود بازارهای بی قاعده، سد معبرها و همچنین آسفالت خیابان ها گله مند هستند.

عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه اگر شرکت آب و فاضلاب یا مخابرات برای تعمیرات تخصصی خود مکانی را حفر می کنند باید آن محل را هم ترمیم کنند، اظهار کرد: با توجه به وضعیت سخت اقتصادی ما نمی توانیم خرابی های سازمان های دیگر را جبران کنیم، متاسفانه تا به این زمان هیچ نظارتی بر این سازمان ها نشده، دستگاه های نظارتی باید به این مشکل ورود کنند.

فلسفی افزود: قیمت قیر با افزایش مواجه شده است و ‌فشارهای شورا برای ساماندهی در این خصوص بی حاصل بوده، این جزو وظایف شورای شهر نیست، باید دولت و وزارت کشور به این مهم ورود کنند و نرخی را در نظر بگیرند.

وی در خصوص طرح سئوال از شهردار اهواز گفت: هر کاری باید در چارچوب قوانین باشد و طرح سئوال حق قانونی شورای شهر است اما باید روال طرح سئوال باید رعایت شده و ابتدا به صورت تذکر از سوی رئیس شورا به شهردار ابلاغ شود. پس از ابلاغ تذکر اگر عملکرد شهردار قانع کننده نبود، طرح سئوال مطرح می شود و در صورت قانع کننده نبودن پاسخ به سئوال‌ها، مرحله استیضاح اجرا می شود.
کد خبر

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1397/07/24
به شهرداری چی ها می‌گویم به مالکین خانه های نیمه ساخته در قسمت های مختلف شهر کمک کنید تا خانه های خود را سرو سامان دهند و چهره شهر را از این وضعیت نجات دهند، جواب همه مسولین شهرداری نفرت انگیز و به ما هیچ ربطی ندارد است. فقط تو فکر چند صباح خودشان هستند. واقعا اهواز رنج می‌برد. اینقدر این شهرداری‌های اهواز مردم را اذیت می‌کنند که من به آن بهشت آباد می‌گویم. اتاق بعضی شهردارها با معاونینشان و نوبت گرفتن مردم برای ملاقات آنها خیلی جالب و خنده دار است
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1397/07/24
اهواز نابود شد رفت
شما از قیر صحبت میکنی
جم کن بساتت بابا
این حرفا رو ما بیست سال
پیش شنیدیم
United Arab Emirates
06:51 - 1397/07/24
کل ایران از بی نظمی و بی قانونی رنج میبرد. بیچاره ایران
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1397/07/24
اهواز حتی تو ادارات بی نظم دارد اقای فلسفه من اهوازیم چقدر بی نظم در کار ادارات دیدم که کار مردم را رهادنمیدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج