ماجرای نوشابه گرفتن کارگران به جای سنوات
۷۸۷۳۰۸
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
۸۸۹۷ 
مازندرانی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گلستان پیرامون خبر‌های منتشر شده در خصوص توزیع نوشابه به جای سنوات در شرکت زمزم گرگان گفت:حدود ۱۰ نفر از بازنشستگان شرکت زمزم گرگان به درخواست خود و توافق باشرکت، نوشابه دریافت کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان: مازندرانی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گلستان پیرامون خبر‌های منتشر شده در خصوص توزیع نوشابه به جای سنوات در شرکت زمزم گرگان گفت:حدود ۱۰ نفر از بازنشستگان شرکت زمزم گرگان به درخواست خود و توافق باشرکت، نوشابه دریافت کردند.

وی ادامه داد: در چند سال گذشته به دلیل شرایط نامساعد بودن این کارخانه حدود ۵۰ نفر از کارگران با هدف دریافت حقوق از تامین اجتماعی بازنشسته شده اند و تا کنون هیچ یک از کارگران و بازنشستگان این مجموعه دادخواست و شکایتی به این نهاد ارسال نکردند.

وی ادامه داد: دریافت نوشابه بین کارگران و شرکت زمزم گرگان توافقی بوده و ما در جریان نبودیم و اگر امروز هم به اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی در خصوص سنوات مراجعه کنند پس از صدور رای سنوات افراد اعلام خواهد شد و از طریق اجرای احکام دادگستری حق و حقوق افراد گرفته می‌شود.

مازندرانی افزود: احقاق حقوق کارگران جز حقوق ممتاز است و وزرات کار وظیفه دارد سریعا مسائل را رسیدگی کنند و این افراد می‌توانند با مراجعه به اداره کار مشکلات خود را مطرح و رسیدگی خواهد شد.

مازندرانی افزود: این شرکت به دلیل بدهی و معوقات سال‌های گذشته به بانک‌ها تا کنون نتوانسته از تسهیلات بانکی برخوردار باشد و حدود ۳ میلیارد تومان بدهی بیمه‌ای دارد، اما بیمه کارگران این کارخانه همچنان تمدید می‌شود .

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/07/29
البته اگه واقعا در ورشکستگی چهارنفر کارگر را هم مشغول به کار کرده اند، دستشان درد نکنه

ولی اینکه می گویند "تا کنون هیچ یک از کارگران و بازنشستگان این مجموعه دادخواست و شکایتی به این نهاد ارسال نکردند...دریافت نوشابه بین کارگران و شرکت زمزم گرگان توافقی بوده"

ولی هر کسی 3 ماه کارگر بوده باشه می دونه شرایط کارگر و کارفرما چقدر تحمیلیه و فرم هایی رو باید امضاء کنی که حقوق کامل گرفتی در صورتی که نصف حقوق بهت میدن ، اون هم با ماهها تاخیر

پس حرف از عدم شکایت و توافق خنده داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
%100 حرف شما منطقیه
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1397/07/29
گفتم شاید بخواهند بخورند که حداقل معده آنها گاز داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1397/07/29
نوشابه دادن خودشون بخورندشایدمریضی بگیرندکارفرماراحت بشه خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1397/07/29
از کدام قانون صحبت می کنید قدیم ها اداره کار بود و به شکایات کارگران رسیدگی می کرد العان اگر برای مشکل کاری بروی اداره کار می گویند برو خدا را شکر کن اخراجت نکردند یعنی قانون کاری اجباری است و جای هیچگونه اعتراضی نیست
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/07/29
اینقدر کارگر رابا قراداهای یکماه یاسه ماه می ترسانند وباکاغذ سیفید امضا ی که کارگر می گیرند جرات نمی کند حق حقوقش را بگیرد تازمانی که پیمانکاران وشرکتها حق اجرا کارگر را دارند وضع کارگران همین است بایدقانون کاراصلاح و پیمانکار حق گرفتن واخراج کارگر نداشته باشد تاکمی اوضاع کاری کارگران بهتر شود
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/07/29
دولت بی تدبیر .داره کل شرکتهای ایران را ورشکسته میکند. با این آشفته بازار هم که دولت تولید کرد و سودش را برد.البته از جیب مردم.در بازار .ارز.سکه.وغیره...ولی نمی فهمن مردم دیگر قدرت خرید ندارند. سبد خانوار مردم خالی شود.یعنی ایران ورشکسته....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج