جراحی بینی و زیبایی - دکتر نرگس واسعی
۷۸۷۶۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۸
۷۳۴۲۲ 
دکتر نرگس واسعی
از چه سنی می توان از بوتاکس استفاده کرد؟ بوتاکس و عوارض جانبی ؟ جراحی پلک - پاکسازی پوست - میکرودرم - آبدومینوپلاستی - لیزر لیپولیز - کاربرد PRP


دکتر نرگس واسعی

برد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی


    لیزرلیپولیز

کاهش وزن شدید و درپی آن افتادگی شدید پوست
ترک های شدید پوستی توام با افتادگی
وجود فتق همراه با چاقی
وجود اسکارهای شکمی که نیاز به برداشت داشته باشد

آبدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)


آبدومینوپلاستی در واقع جراحی زیبایی شکم است که در طی آن با ایجاد برشی در پوست زیر ناف، قسمت شل شده پوست به ناحیه زیرناف هدایت می شود و پس از برداشت چربی های اضافی ناحیه و متناسب سازی نواحی مختلف شکم، عضلات شل شده خط وسط شکم نیز از داخل جمع می شود تا از حالت شل شده درآید و در نهایت پوست و بافت زیر جلد اضافه با برش مخصوصی که اثر آن در زیر لباس فرد می ماند برداشته و خط عمل دوخته می شود. همانگونه که در مبحث لیزرلیپولیز به آن اشاره شد، این جراحی برای بیماران دارای شلی و افتادگی متوسط تا شدید پوست، و سابقه بارداری های متعدد قبلی توام با شلی عضلات عمودی وسط شکم، و همچنین جهت شکل دهی مجدد تنه بعد از کاهش وزن های شدید، و همچنین جهت رفع ترک های پوستی شدید که با افتادگی شدید پوست توام بوده است، و همچنین در مواردی که مشکل دیگری از قبیل فتق یا اسکار قبلی نیاز به رفع دو جدار شکم وجود داشته، روش بسیار مناسبی محسوب می شود.

 
جراحی بینی
جراحی پلک


در چه سنی جراحی پلک انجام می شود؟


می توان جراحی زیبایی پلک را در تمام سنین در افراد بالغ انجام داد. بعضی ها جراحی پلک را برای اصلاح مشکلات افزایش سن انجام می دهند در حالیکه در بعضی دیگر مسائل وراثتی باعث انجام جراحی در سنین 20 تا 30 سال می شود.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای جراحی پلک هستند؟


یک یا تعدادی از موارد زیر کاندیدای مناسب برای جراحی پلک هستند.
• پوست اضافی که چین طبیعی پلک بالایی را پوشانده است.
• پوست شلی که از پلک بالایی آویزان شده است و احتمالا میدان دید بیمار را کاهش داده است.
• حالت پفالودگی پلک بالا که حالت خسته ای به چشم داده است.
• پوست اضافه و چروک های پلک تحتانی.
• کیسه ای شدن و تیرگی و کبودی زیر چشم ها که اغلب با گودی و برجستگی لبه استخوانی پلک تحتانی.
• افتادگی لبه پلک تحتانی که سفیدی زیر قرنیه را نشان می دهد.
در جراحی زیبایی پلک معمولا این مسایل را اصلاح می کنیم. ممکن است درمان های دیگری نیز نیاز باشد. برای مثال اگر وضعیت پلک بالایی همراه با افتادگی ابروها باشد لیفت پیشانی ممکن است پیشنهاد شود. صاف کردن چین های اطراف پلک تحتانی ممکن است نیاز به پیلینگ شیمیایی با لیزر داشته باشد. دایره های زیر چشم ها که به علت رنگدانه های تیره می باشد. ممکن است با مواد سفیدکننده یا پیلینگ شیمیایی درمان شود.
در ضمن مشاوره اولیه در جلو آینه شما باید دقیقا مشخص کنید که چه چیزی را می خواهید اصلاح کنید. این موضوع به جراح پلاستیک برای اطلاع از انتظارات شما و تعیین میزان واقعی اصلاح کمک می کند.


 بوتاکس و پاکسازی پوست
     
از چه سنی می توان از بوتاکس استفاده کرد؟


تزریق بوتاکس کم خطر و کم عارضه به نظر می رسد. قبلا زنان میانسال از بوتاکس استفاده می کردند تا چین و چروک های صورت شان را از بین ببرند اما حالا برخی جوان ها از تزریق بوتاکس استفاده می کنند.

تزریق بوتاکس کم خطر و کم عارضه

جهت درمان چروک های سطحی، پیشگیری از بروز چروک و درمان کمکی در چروک های عمقی محسوب می شود.
تغییرات محسوس و نامحسوس در حالات ابروها و چشم از دیگر مواردی است که داوطلبان تزریق بوتاکس را به مطب های پزشکان زیبایی هدایت می کند.
 

بوتاکس


88 درصد از افرادی که از تزریق بوتاکس استفاده می کنند، زن هستند.
در روند پیری، بیشتر اتفاقاتی که در سطح پوست می افتد ناشی از حرکات طولانی عضلات، به خصوص در سن بالاست و با بوتاکس می توان از بروز آنها پیشگیری کرد یا آنها را به تاخیر انداخت. در حال حاضر قانون، استفاده از بوتاکس برای سن پایین تر از 18 سال را ممنوع کرده است.دکتر نرگس واسعی

برد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی
شعبه 1: ابتدای پاسداران، کوچه کوکب، پلاک 12، طبقه اول، واحد 4
تلفن: 22875001
شعبه 2: خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه، روبروی مخابرات، کوچه گیاه، پلاک1
تلفن: 33329587 - 33329586


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج