تهدید جیم کری در توئیتر
۷۸۹۸۱۵
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
۵۷۴۳ 
جیم کری کمدین مشهور هالیوود در توئیتر تهدید به مرگ شد. در این باره یک مظنون دستگیر شده است.

فارس: جیم کری کمدین مشهور هالیوود در توئیتر تهدید به مرگ شد. در این باره یک مظنون دستگیر شده است.

تهدید جیم کری در توئیتر

به نقل از وِرایِتی، «جیم کری» کمدین مشهور هالیوودی و برخی دیگر از چهره‌های معروف سیاسی همچون سناتور «کریستن گیلیبرند» و سناتور «الیزابت وارِن» و «ران هووارد» هنرپیشه، از سوی فردی که با نام «سزار آلتیه‌ری سایوس» شناسایی شده است، تهدید به مرگ شده‌اند.

حساب‌های توئیتری مربوط به فردی بود که برای ارسال پیام‌های تهدیدآمیز به فهرستی از منتقدان ترامپ به تازگی دستگیر شده است.

سخنگوی توئیتر در روز جمعه از توضیح بیشتر درباره این تهدیدات خودداری کرد و تنها به این نکته که «موضوع در حال بررسی و تحقیق است» اشاره کرد.

مقامات، مظنونی را در این ارتباط شناسایی کردند که در ایمیل‌ها کاربران هدف خود را به بمب‌گذاری تهدید می‌کرد و این فرد با نام «سزار آلتیه‌ری سایوس» شناسایی شد که در ساکن فلوریدا است. بلافاصله پس از بازداشت این فرد، کاربران توئیتر شروع به افشای سلفی‌هایی از حساب توئیتری مظنون کردند.

«سایوس» بطور آشکار از این حساب‌های توئیتری برای تهدید هنرپیشگان و سیاستمداران شامل «جیم کری» کمدین مشهور هالیوودی، «ران هووارد» هنرپیشه و سیاستمدارانی چون «جورج سوروس» سناتور «الیزابت وارِن» و سناتور «کریستن گیلیبرند» و دیگران، استفاده می‌کرده است.

این فرد در تهدیدات خود از تصاویر حوادث فجیع و سقوط هواپیما و قتل در کنار پیام‌های تهدیدآمیز برای کاربران هدف استفاده می‌کرده است. در آخر بیشتر تهدیدات خود می‌نوشته: «هر بار که از خانه بیرون می‌روید، عزیزانتان را خوب در آغوش بکشید».

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج