لیونی افشاگری کرد
۷۹۰۰۷۷
۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
۳۵۹۵
رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی فاش کرد، در گذشته دیدارهای متعددی با وزیر خارجه عمان و وزیران خارجه برخی کشورهای عرب حوزه خلیج فارس داشته است.

ایسنا نوشت: رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی فاش کرد، در گذشته دیدارهای متعددی با وزیر خارجه عمان و وزیران خارجه برخی کشورهای عرب حوزه خلیج فارس داشته است.

تزیپی لیونی، رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در گفت‌وگویی با شبکه ۱۳ تلویزیون این رژیم گفت: دیدار بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل با سلطان قابوس بن سعید (پادشاه عمان) نشست خوبی بود و من از انجام این دیدار خوشحال هستم.

نتانیاهو روز پنج‌شنبه در سفری به کشور عمان با پادشاه این کشور دیدار کرد.

لیونی در عین حال تاکید کرد: دولت فعلی اسرائیل هیچ قدرت و توانی ندارد و قادر به کار مثبت نیست.

او افزود: کابینه فعلی نمی‌تواند هیچ‌گونه تصمیمی بگیرد از این رو ما شاهد اختلافات بین وزیر جنگ و وزیر آموزش هستیم.

رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در ادامه این گفت‌وگو تاکید کرد: در این دولت هیچ‌گونه بازدارندگی، امنیت و سیاستی وجود ندارد و این کابینه باید کنار برود.

او به دولت فعلی پیشنهاد کرد، از کنایه‌گویی‌ها دست برداشته و کار کند.

لیونی گفت: این کار لزوما نباید جنبه نظامی داشته باشد، زیرا این امر می‌تواند ما را به همان وضعیت سابق بازگرداند. صحبت درباره اینکه ما در شمال اسرائیل مشغول به فعالیت هستیم و ساکنان منطقه "غلاف غزه" را رها کرده‌ایم، مساله‌ای غیرواقع‌گرایانه است.

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد: ما با وضعیتی روبه‌رو هستیم که گروه‌های "تروریستی" برای ما تعیین می‌کنند چه زمانی کار را آغاز کنیم و چه زمانی آن را متوقف کنیم. ما باید منتظر باشیم ببینیم جهاد اسلامی به ما چه می‌گوید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج