برخورد با خرید و فروش اسلحه در فضای مجازی
۷۹۱۳۹۱
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
۵۰۸۴ 
رییس پلیس تهران بزرگ از برخورد قاطعانه با عاملان خرید و فروش چاقو و اسلحه در فضای مجازی خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: سردار حسین رحیمی (رییس پلیس تهران بزرگ) درباره خرید و فروش بلیت مسابقات ورزشی از جمله فوتبال با قیمت گزاف در فضای مجازی گفت: در صورتی که پلیس در بحث خرید و فروش بلیت‌های مسابقات به تخلفی برسد، قطعا با آن برخورد می‌کند.

رییس پلیس تهران بزرگ همچنین درباره خرید و فروش اسلحه در فضای مجازی گفت: هرگونه خرید و فروش اقلام و ادواتی مانند چاقو یا اسلحه در فضای مجازی خلاف قانون است و در صورتی که پلیس آن را مشاهده کند، قطعا با آن برخورد خواهد کرد. با گرداننده سایت و افرادی هم که در این رابطه فعالیت یا اقدام به خرید می‌کنند، قطعا برخورد خواهد شد، چراکه خلاف قانون است.

وی ادامه داد: در پلیس اطلاعات امنیت یک بخش پلیس فتا داریم و با موضوعات این چنینی قطعا برخورد خواهیم کرد.

رحیمی همچنین درباره تاثیر اجرای طرح LEZ در کاهش آلودگی هوای تهران خاطرنشان کرد: به طور حتم اجرای این طرح در کاهش آلودگی هوا موثر خواهد بود. وقتی از تردد خودروهای دودزا جلوگیری کنیم، قطعا تاثیر مثبتی در کاهش آلاینده‌ها خواهد داشت.

وی با بیان اینکه همه خودروها باید معاینه فنی دریافت کنند، دامه داد: مهمترین موضوع در بحث معاینه فنی این است که برای مردم دردسر ایجاد نشود به طور مثال نباید به گونه‌ای باشد که مردم تا پاسی از شب در صفهای طولانی برای گرفتن معاینه فنی در انتظار باشند.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: باید مقدمات آماده باشد تا مردم بتوانند به راحتی معاینه فنی دریافت کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج