کمالی: جهانگیری نماینده اصلاح طلبان نیست
۷۹۱۷۲۳
۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
۶۰۲۱ 
حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار می گوید: آقای جهانگیری از طرف اصلاح طلبان به همکاری در دولت مامور نشده که حال خروج شان به نظر اصلاح طلبان وابسته باشد، ایشان به دلیل ارتباط کاری و آشنایی که با آقای روحانی داشتند به عنوان همکار ایشان در دولت برگزیده شدند و همکاری خود را تا امروز ادامه دادند.

خبرآنلاین: حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار می گوید: آقای جهانگیری از طرف اصلاح طلبان به همکاری در دولت مامور نشده که حال خروج شان به نظر اصلاح طلبان وابسته باشد، ایشان به دلیل ارتباط کاری و آشنایی که با آقای روحانی داشتند به عنوان همکار ایشان در دولت برگزیده شدند و همکاری خود را تا امروز ادامه دادند.

وی ادامه داد: این طور نبوده که اصلاح طلبان برای همکاری با دولت تصمیمی گرفته و فردی را برای حضور در دولت انتخاب کرده باشند، حال بعد از مدتی که این فرد در تعاملات خود با دولت با مشکل مواجه شده، همکاری کردن یا نکردن ایشان با دولت را به عنوان فاصله گرفتن اصلاح طلبان از دولت در نظر بگیریم.

کمالی با طرح این انتقاد که دولت به وعده های خود در زمان انتخابات به اصلاح طلبان عمل نکرده است، افزود: اگرچه اصلاح طلبان کمابیش گلایه هایی از عدم همکاری کامل و مناسب دولت دارند ولی واقع امر این است که همکاری و حمایت اصلاح طلبان از دولت همچنان ادامه دارد تا زمانی که نشستی، گفت و گویی یا بحثی شکل بگیرد که تصمیم دیگری اتخاذ شود.

وی در پاسخ به اینکه آیا موافق خروج جهانگیری از دولت هستید افزود: حضور یا عدم حضور ایشان به عنوان یک شخص بسته به نظر خودشان دارد نه نظر ما، ما به ایشان ماموریت ندادیم که حال بخواهیم ایشان در دولت باشند یا نباشند؛ این موضوع به تصمیم خودشان بستگی دارد و یک تصمیم شخصی است.

کمالی درباره برخی مقایسه ها از شرایط امروز کشور با سال 84 و نگرانی از خطر باز تولید احمدی نژاد در انتخابات 1400 به دلیل انشقاق در طیف های مختلف طرفدار دولت، تاکید کرد: من تشابهی بین وضعیت امروز با آن دوران نمی بینم، در آن زمان از نظر بین المللی در یک شرایطی بودیم اما امروز شرایط دیگری داریم، آن زمان اصلاح طلبان سرکار بودند امروز میانه روها روی کار هستند حتی اصولگرایان معتدل بیشتر از اصلاح طلبان در دولت نقش دارند.

وی ادامه داد: بنابراین نمی توان این طور فرض کرد که قرار است در انتخابات ریاست جمهوری آینده اصلاح طلبان کنار روند و اصولگرایان روی کار بیایند؛ امروز نقش اصولگرایان در دولت حتما بیشتر از اصلاح طلبان است. هم اکنون کسانی در مجموعه دولت هستند که سابقه اصولگرایی شان بیشتر از اصلاح طلبی است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب درباره خطر باز تولید احمدی نژاد در انتخابات آینده ریاست جمهوری ادامه داد: من نگران بازتولید احمدی نژاد نیستم اما فکر می کنم در آینده رئیس جمهور شخصی متفاوت از افرادی است که مطرح هستند و در واقع هیچ یک از افرادی که امروز مطرحند در دور آینده رئیس جمهور نخواهند شد.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1397/08/10
اول شمأها ازش حمایت کردید و حالا کار به جای باریک کشید پس کشیدید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1397/08/10
اره دیگه الان که خراب کرده
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1397/08/10
نه بابا؟حالا که رگباری گند زده دیگه اصلاح طلب نیست.به ریش خودتان بسته است،چه بخواهید،چه نخواهید.
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1397/08/10
شما هم خوب نان داری برای خودتان درست کردین ایران هر چه میکشد از دست شماست.
پاسخ ها
@
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
حسین کمالی! وزیر کار و امور اجتماعی زمان هاشمی رفسنجانی و خاتمی! میشه گفت ایشون نقش اصلی در قراردادی کردن کارگران و کارمندان داشتن و استخدام دائم رو لغو کردن و به نوعی به نفع کارفرمایان عمل کردن. این از رزومه ایشون.
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/08/10
روحانی اصلاح طلب بود حالا که خراب کرده اصولگراست.جهانگیری هم مثل روحانی
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1397/08/10
ایخدا تو بشنو داد دل محرومان ومستضعفان را که این مدعیان دروغین که نان را به نرخ روز میخورند دلشان بحال مردم ومملکت نمیسوزد فقط فکر چپاول وخودشان هستند این اکیپ نیز بعد از بستن خود رفتند اکیپ بعد نیز از اینها بدترند ودیگر رنگ ولعابی حتی به ظاهر از دین ودیانت ندارند جهان بهشت کافر وزندان مومن است
Iran, Islamic Republic of
03:02 - 1397/08/11
یعنی احمدی نژاد از روحانی بدتر بود متاسفم جفتشون بیسواد بودن
پاسخ ها
وای
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
در صورت صد رحمت به احمدی نژاد این که اصلا سواد نداره اون ی استاد دانشگاه هست این بشر کارهایش زندگی اش با دورغ گویی سر کار گذاشتن وعده های پوچ دادن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج