آغاز بارندگی شدید و آبگرفتگی در شهرهای گیلان
۷۹۱۹۱۶
۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
۹۴۲۳
بارندگی‌های شدید در مناطق مختلف گیلان موجب آبگرفتگی معابر برخی از شهرهای استان شده است.

خبرگزاری تسنیم: از عصر امروز و با ورود سامانه بارشی جدید به گیلان هم‌اکنون بسیاری از نقاط استان شاهد بارش‌ شدید باران هستند که ادامه این روند در ساعات اخیر به آبگرفتگی برخی معابر در شهرهای مختلف آن منجر شده است.

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان اظهار داشت:‌ هم‌اکنون در بسیاری از نقاط گیلان شاهد بارش متناوب باران هستیم اما تا این لحظه گزارشی مبنی بر ایجاد مشکل و یا آبگرفتگی گسترده در شهرهای مختلف استان مخابره نشده است.

کاظم یوسفی عنوان کرد:‌ بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده توسط سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دمای هوا و ایجاد ناپایداری‌هایی در نقاط مختلف استان گیلان تمهیدات و اقدامات لازم برای مقابله با مشکلات احتمالی اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه اکثر نقاط گیلان شاهد بارش باران هستند ابراز داشت:‌ این بارش‌ها در قسمت‌های جلگه‌ای،‌ کوهستانی و ساحلی گیلان کم و بیش در جریان است و در صورت تقویت جبهه هوای کنونی اقدامات مقتضی توسط دستگاه‌های ذیربط انجام می‌شود.

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان به بازدید خود از شهرستان‌های غربی استان اشاره کرد و گفت:‌ در جریان بازدیدی که امروز به شهرستان‌های تالش،‌ رضوانشهر و ماسال انجام دادیم توصیه‌های لازم به دستگاه‌های اجرایی و خدماتی مناطق یاد شده داده شد.

یوسفی از اعلام آماده باش کامل به تمامی شهرستان‌های استان گیلان خبر داد و تصریح کرد:‌ با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی از دو روز گذشته به تمامی فرمانداری‌ها و دستگاه‌های ذیربط در حوزه‌های خدماتی و اجرایی آماده باش کامل داده شده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج