توصیه مورینیو به مسئولان باشگاه مچستریونایتد
۷۹۲۴۶۲
۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
۵۳۱۷ 
ژوزه مورینیو درباره آینده مهاجم فرانسوی منچستریونایتد به مسئولان این باشگاه توصیه‌ ویژه‌ای کرد.

خبرگزاری تسنیم: ژوزه مورینیو مربی منچستریونایتد می‌خواهد که این باشگاه قرارداد جدیدی با آنتونی مارسیال ببندد و پاداش شروع خوب او را در این فصل بدهد. سرمربی پرتغالی منچستریونایتد تابستان امسال مارسیال را در فهرست بازیکنان مازاد خود قرار داده بود اما این مهاجم 22 ساله فرانسوی با عملکرد خوبش در دو سه ماه نخست فصل توانسته نظر آقای خاص را جلب کند.

او در 3 بازی اخیرش در لیگ برتر انگلیس 4 گل زده و به سطح برگشته است و به این ترتیب توانسته نظر مورینیو را جلب کند. مورینیو گفت: آنتونی مارسیال بازیکنی با استعداد است و همه این را می‌دانند اما داشتن بازیکنی بااستعداد که ثبات و درک کافی از فوتبال هم داشته باشد، یک چیز دیگر است. زمانی که شما به آن سطح می‌رسید یا زمانی که تقریباً‌ دارید به آن سطح می‌رسید، آن زمانی است که شما به یک بازیکن طراز اول تبدیل می‌شوید.

مورینیو ادامه داد: استعدادی طراز اول بودن یک چیز است و بازیکنی طراز اول بودن چیزی دیگر. مارسیال الان خیلی به تبدیل شدن به یک بازیکن طراز اول نزدیک شده است. من دوست دارم که او بماند. من می‌دانم که باشگاه هم او را خیلی می‌‌خواهد و امیدوارم که خودش هم بخواهد بماند.

قرارداد فعلی مارسیال با منچستری‌ها تا پایان تابستان سال آینده اعتبار دارد و او تا الان به پیشنهاد باشگاه برای عقد یک قرارداد جدید پاسخ منفی داده است با این حال منچستر یونایتد در قراردادش با مارسیال بندی دارد که به این باشگاه اجازه می‌دهد این قرارداد را به صورت خودکار برای یک سال دیگر تمدید کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج