عذرخواهی وراتی برای رانندگی در حالت نامتعادل
۷۹۲۶۹۳
۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱
۸۵۱۰ 
مارکو وراتی، ستاره پاری سن ژرمن به خاطر رانندگی در حالت نامتعادل، از مربی، باشگاه و هواداران تیمش عذرخواهی کرد.

ورزش سه: مارکو وراتی، ستاره پاری سن ژرمن به خاطر رانندگی در حالت نامتعادل، از مربی، باشگاه و هواداران تیمش عذرخواهی کرد.

روز سه شنبه خودرو وراتی توسط پلیس متوقف شد و او به خاطر رانندگی در حالت نامتعادل جریمه شد. باشگاه پاری سن ژرمن نیز تایید کرد که وراتی به خاطر این اقدام، جریمه خواهد شد. ستاره ایتالیایی در دیدار تیمش مقابل لیل از ابتدا در ترکیب قرار گرفت تا دوازدهمین پیروزی پیاپی در لیگ فرانسه را کسب کنند و پس از بازی، بابت اقدام هفته گذشته عذرخواهی کرد.

عذرخواهی وراتی برای رانندگی در حالت نامتعادل

او گفت:" کمی برایم سخت بود، دو یا سه مشکل داشتم. من اشتباهاتی کردم، فکر می‌کنم نباید چنین اتفاقی می‌افتاد ولی این اتفاق ممکن بود برای همه رخ دهد، چه بازیکن فوتبال چه غیر از آن. من صبح فردایش وقتی به اینجا آمدم عذرخواهی کردم،

هم از مربی هم از باشگاه. به هم تیمی‌هایم گفتم که چه اتفاقی افتاده است. عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم این موضوع درسی بشود که همیشه به خاطر داشته باشم. از هواداران هم عذر می‌خواهم. می‌دانم که مسئولیت‌های اجتماعی بر گردن دارم که مهم هستند. در زمین همیشه 100 درصد تلاشم را انجام می‌دهم و حالا باید بیش از این تلاش کنم تا بخشش دیگران را کسب کنم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج