خانه مجردی زن جوان، قتلگاه مرد شیشه‌ای شد
۷۹۳۲۵۱
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
۱۴۰۱۸ 
زن جوان که به اتهام قتل شبه عمد یک مرد در خانه مجردی‌اش به پرداخت دیه محکوم شده دیروز از زندان به شعبه دهم انتقال یافت و با تقدیم درخواست اعسار به قضات گفت توانایی مالی برای پرداخت دیه کامل را ندارد.

خبرگزاری ایران: زن جوان که به اتهام قتل شبه عمد یک مرد در خانه مجردی‌اش به پرداخت دیه محکوم شده دیروز از زندان به شعبه دهم انتقال یافت و با تقدیم درخواست اعسار به قضات گفت توانایی مالی برای پرداخت دیه کامل را ندارد.

براساس اوراق این پرونده ساعت 4:30 دقیقه سحرگاه 24 فروردین امسال امدادگران اورژانس در تماس با کلانتری 110 باغ فیض از کشته شدن مردی در خانه یک زن تنها در منطقه اشرفی اصفهانی خبر دادند. مأموران ضمن تحقیق پی بردند زن 32 ساله‌ای به نام شهرزاد پس از درگیری با پسر مورد علاقه‌اش به‌نام بهنام که قصد ازدواج باهم را داشتند با یک ضربه چاقو به گردن او را به قتل رسانده است.

شهرزاد در بازجویی انگیزه درگیری‌اش را اعتیاد بهنام به شیشه اعلام کرد و گفت: قصد بیرون کردن او را از خانه داشتم که با هم درگیر شدیم.این زن در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدباقر قربان‌زاده و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در این دادگاه پدر بهنام گفت: پسرم مدتی بود که مواد مخدر را کنار گذاشته بود ولی شهرزاد مدعی شده بهنام بار دیگر به دام اعتیاد افتاد بود که به همین خاطر با او درگیر شده و او را کشته است. ولی واقعیت این است که آن شب نامزد سابق پسرم با او تماس گرفته بود و همین موضوع باعث درگیری آنها شده است.

سپس شهرزاد در برابر قضات ایستاد و منکر قتل عمد شد. وی گفت: بعد ازمرگ همسرم به تهران آمدم و یک خانه اجاره کردم، چهارسال بود که با بهنام آشنا شده بودم. او مواد مخدر را کنار گذاشته و از من خواستگاری کرده بود و خانواده‌هایمان هم از این ماجرا مطلع بودند. آن شب بهنام به دیدنم آمد و من هم برایش شام آوردم.

بعد از خوردن شام گفت که می‌خواهد به خانه دوستش برود. به‌همین خاطر یک پایپ مخصوص مصرف شیشه و یک چاقو را روی جا کفشی گذاشت و گفت چون نیمه شب است می‌ترسد پلیس به او ظنین شود. به‌همین خاطر آنها را همراه خودش نبرد. با دیدن پایپ شوکه شدم و به او اعتراض کردم اما گفت متعلق به دوست اوست، بهنام از خانه بیرون رفت و ساعت 2 نیمه شب به خانه بازگشت.

او حال طبیعی نداشت و من متوجه شدم شیشه مصرف کرده است. از او خواستم خانه‌ام را برای همیشه ترک کند و دیگر به دیدنم نیاید اما او چاقو را از روی جاکفشی برداشت و مرا تهدید کرد، من او را هل دادم و چاقو را از دستش گرفتم بهنام عصبانی شد. به همین خاطر در حالی که چاقو در دستانم بود در خانه را باز کردم و او را به بیرون هل دادم.

شهرزاد در حالی که بشدت اشک می‌ریخت ادامه داد: چند دقیقه بعد در را باز کردم و ناباورانه با لکه‌های خون در راهرو روبه رو شدم. نمی‌دانم چطور چاقو به گردن بهنام برخورده بود. او را به داخل خانه آوردم و همان موقع با اورژانس تماس گرفتم اما فقط چند دقیقه بعد از رسیدن آمبولانس بهنام مقابل چشمانم جان داد.

من واقعاً قصد کشتن او را نداشتم و حالا شرمنده پدر و مادرش هستم.سپس رئیس دادگاه اعلام کرد با توجه به دفاعیات متهم و همچنین آثار بریدگی سطحی روی جسد اتهام شهرزاد از قتل عمد به شبه عمد تبدیل می‌شود.سپس دادرسان شعبه دهم دادگاه شهرزاد را به جرم قتل شبه عمد به دیه کامل محکوم کردند اما صبح دیروز این زن با درخواست اعسار همراه دو شاهد در دادگاه حضور یافت وبه قضات گفت توانایی مالی برای پرداخت همه دیه را ندارم و سپس قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1397/08/14
بایداین زن فاسدهم قصاص کننداین بازبیادبیرون خونه شومکان میکنه روزازنو روزی ازنو
United Arab Emirates
11:21 - 1397/08/14
زنی که از کس کارش برید ومنزل مجردی گرفت ومردی که خواری پیشه کرد ودرلانه مجردی او خزید حقشان همین آبروریزی وقتل وزندان و دیه وغیره است خاک برسرخانواده مردی که میخواهند چنین دیه ای را بخورند خورندگان این دیه درآینده چی از آب در خواهند آمد
پاسخ ها
مرادبیگ
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
هیچ وقت دیگران رو قضاوت نکنین وتهمت نزنین هرزنی که مجرد زندگی میکنه فاحشه نیست امام صادق میگه اگه کسی به دیگری سرکوفت بزنه وسرزنش بکنه او از دنیا نخواهد رفت مگر اون بلا بر او نازل بشه
احمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
آفرین .منم موافقم.این دیه خوردن نداره، زنده اش را نگه نداشتین حالا واسه گرفتن دیه اومدبن، شرمتون بشه
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1397/08/14
احمق تو فکر نکردی اون موقع شب اگر سالم زندگی میکردی نباید این آقا را به خانه راه میدادی پس خودت هم خیلی ادم منظمی و با حیایی نبودی
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1397/08/14
تقصیر از خوده پسره هم بووده
Iran, Islamic Republic of
02:39 - 1397/08/15
اون مرده انگاری یه حیون مرده البته حیوانم ارزشش ازمعتاد جماعت بالاتره خوبه که زودکشتیش باهاش ازدواج نکردی بره به درک
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
باران توخجالت بکش چندش هذیان گوی نکبت.خداذلیلت کنه.
United Arab Emirates
16:01 - 1397/08/15
عشرتکده خصوصی خنه مجردی نه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج