پاسخ قاسمی به اظهارات بولتون: «ایران آزاری» دارد
۷۹۶۵۹۱
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۸
۶۵۹۵
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در مورد اظهارات خصمانه اخیر جان بولتون علیه ایران گفت: او همان‌گونه که از دیر باز نشان داده است شدیدا نسبت به ایرانیان دارای بغض و کینه‌ای عمیق است، او دارای رفتاری نابه‌هنجار است و از بیماری «ایران آزاری» مزمنی رنج می‌برد.

خبرگزاری ایسنا: بهرام قاسمی در پاسخ به خبرنگار ، درخصوص سخنان اخیر جان بولتون مشاور امنیت ملی رییس‌جمهوری آمریکا اظهار کرد: سخنان سخیف جان بولتون که نشانگر ماهیت ستیزه‌جو و شخصیت کینه‌توز او نسبت به مردم ایران است، سخنی تازه و قابل توجهی نیست.

او همان گونه که از دیر باز نشان داده است شدیدا نسبت به ایرانیان دارای بغض و کینه‌ای عمیق است. او رفتاری نا به هنجار دارد و از بیماری «ایران آزاری» مزمنی رنج می‌برد. او گاهی آگاهانه یا ناآگاهانه زبان به سخن باز کرده و از کلماتی استفاده می‌کند که معمولا سیاستمداران حرفه‌ای از بیان و به‌کارگیری این نوع کلمات اجتناب می‌کنند.

این دیپلمات ارشد کشورمان با بیان اینکه اصولا این‌گونه سخن گفتن در قاموس هیچ سیاستمدار حرفه‌ای و تربیت یافته‌ای پیدا نمی‌شود، تاکید کرد: بیان این‌گونه کلمات سخیف توسط این مقام آمریکایی که از گذشته با برخی گروه‌های تروریستی در آمدوشد بوده و از آنان مزد دریافت می‌کند، تعجب‌آور نیست.

وی افزود: او با لذتی تمام و البته بسیار غیرمتعارف و شرم‌آور از ایجاد فشار هر چه بیشتر، تحریم و تهدید ایران سخن می‌گوید.

بی‌شک اگر او تاکنون نتوانسته از ایرانی و ایران‌زمین درک و فهم درستی پیدا کند به طور قطع و یقین در آینده‌ای نه‌چندان دور بیش از گذشته امکان فهم توانایی، هوشیاری و هوشمندی ملت ایران و آشنایی با تاریخ و فرهنگ آنان را خواهد یافت.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ادامه داد: عامل زمان، تاریخ و فرهنگ ایرانی همواره توانسته است درس‌های لازم را به نااهلان زیاده‌خواه و زیاده‌گو بیاموزد و آدمیان نادان، سرکش و طغیانگر را به آسانی رام و آرام کند.

ملت بزرگ ایران، امروز نیز با صبری راهبردی و هوشمندی همیشگی در مقابل ستیزه‌جویان بیگانه و دشمنان این ملک و ملت ایستادگی خواهد کرد، قطعا این کشور بزرگ و این مردم خردورز اجازه تعبیر خواب‌های آشفته این افراد آشفته‌خو را نخواهد داد.

* جان بولتون مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، اخیرا در اظهاراتی خصمانه گفته است که ایالات متحده این قدر نظام جمهوری اسلامی ایران را تحت فشار قرار خواهد داد تا ناله‌اش دربیاید.

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1397/08/23
بولتون ودارودسته کثیفش به گورپدرشون خندیدن که بتونن ایرانی روخاروذلیل کنن...کثافت مگربخواب ببینه این آرزوهارو...رزمنده دوران دفاع مقدس هستم واگه پاش بیفته یکباردیگه واردمیدان کارزاربااین جنایتکاران متکبرخواهم شد..زنده بادایرانی وایران..
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/08/23
قاسمی در سخنانت ترس حس میشود.
بزن تو دهن این آدم گاو چران.
او هر غلطی بکند ایران را از این خرابتر نمی تواند بکند.
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1397/08/23
یک گاوچران پیر و فرتوته با تمام خصوصیاتی که این جماعت دارند
Iran, Islamic Republic of
04:15 - 1397/08/23
جان مک کین ملعون هم ازاین غلطا کرده بود ولی با دردسرطانش همه چیز رابه گوربرد وحالا نوبت توست
France
05:21 - 1397/08/23
در زمان مناسب پاسخ میدیم مثل پاسخ به حملات اسرائیل در سوریه.در نوبت پاسخ ثبت شد
Iran, Islamic Republic of
06:07 - 1397/08/23
آقای قاسمی تنها برگ برنده شما وتمامی مسولین در برابر کشورها(سخن گفتن از جیب مردم همیشه مظلوم) ایران هست خواهشا در صحبت هایتان مردم رو سپر بلا نفرمایید
Iran, Islamic Republic of
06:21 - 1397/08/23
ماایرانی ها سالهاست که از ظلم آمریکایی های جنایت کار به درگاه خدا مانالیم ومرگ برآمریکا میگوییم نتیجه اش هم این است آمریکا درطول چهارصدپانصدسال موجودیت کثیفش به اندازی طول عمر با برکت انقلاب ما دردنیا خار وذلیل ونا توان نبوده
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1397/08/23
بولتون هم مثل اربابش یک احمق متوهمه , او عقلا مشکل داره , خرفت بود خرفت تر شده
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1397/08/23
بولتون یک کثافت و روانی بیشتر نیست
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1397/08/23
نسبت به مردم ایران نه به شما
United States
09:40 - 1397/08/23
اینجا همه چی ازاده خخخخخخخخ ههههه
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1397/08/23
انتخاب افرادی خارج از چهارچوب دولت برای توزیع مواد غذایی از اقدامات بعدی است
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1397/08/24
جان بولتون موجود پلیدیست که سفره اش را در خونه منافقین بدبخت پهن کرده وبا پول گرفتن وگدایی ازاین موجودات ؟! بی شرف ابرویی برای خودش نگذاشته ،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج