شروط داریوش یزدانی، شفر را پشیمان کرد
۷۹۶۷۸۵
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
۱۰۴۲۵
شفر پس از شنیدن شروط داریوش یزدانی از آوردن او به تهران پشیمان شده است.

خبرورزشی: در روز‌های ابتدایی هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه استقلال درصدد است از یک مربی داخلی تحصیلکرده (در رشته فوتبال) در خارج از کشور دعوت به همکاری کند. منابع نزدیک به باشگاه با رد این خبر به نوعی درصدد برآمدند تا موضوع را سربسته نگه دارند ولی پیگیری اصحاب رسانه و انتشار چند خبر از داریوش یزدانی و صفحه رسمی اش در فضای مجازی این باور را ایجاد کرد استقلال دنبال او است.

البته در این‌باره مدیران استقلال در چند نوبت این موضوع را تکذیب کردند ولی با پیگیری‌های خبرنگار روزنامه خبرورزشی مشخص شد این تقاضا برای همکاری وجود داشته و حتی مذاکراتی هم در جریان بوده ولی در نهایت به توافق و شروع همکاری منجر نشده است.

نزدیکان طرفین این ماجرا که اسامی‌شان نزد ما به امانت است، در این‌باره به خبرورزشی گفتند فردی که دوست مشترک داریوش یزدانی و یکی از مسئولان اسبق باشگاه استقلال بوده با پیشنهاد این پیشکسوت استقلالی و یک مربی ایرانی دیگر شاغل در خارج از ایران، برای برون‌رفت از وضعیت فعلی و تنها نماندن شفر آن‌ها را معرفی کرده است.

مسئول اسبق استقلال که دور از چشم همه مدتی است کمک‌های فکری به فتحی می‌دهد این موضوع را با او در میان گذاشته و در نهایت ساشا شفر، پسر سرمربی استقلال، در تماسی تلفنی با داریوش ارتباط را با او در ایالت تگزاس برقرار می‌کند.

داریوش که در جریان این مسائل بود از این تماس متعجب نشده و پس از گپ کوتاهی با ساشا با خود شفر حرف می‌زند. او درباره شرایطی که برای بازگشت به تهران و استقلال داشته می‌گوید؛ اینکه پس از ۴ سال همکاری با باشگاه آستین تگزاس و سرمربیگری تیم زیر ۱۵ سال این باشگاه به تازگی قرارداد سه ساله اش را با آن‌ها تمدید کرده و برای خروج از آمریکا تضمین می‌خواهد.

شفر که در یک سال اخیر با وضعیت کار در تهران و باشگاه‌های ایران آشنا شده پس از شنیدن شروط داریوش برای یزدانی آرزوی موفقیت کرده و از آوردن او به تهران پشیمان می‌شود. شرایط مالی بد این روز‌های استقلال، عدم ثبات در مدیریت باشگاه و مسائلی از این دست همگی رأی شفر را زد و برای یزدانی ابراز موفقیت کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج