والورده: مقابل اتلتیکو سوار بر بازی بودیم
۸۰۰۵۲۳
۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
۳۶۹۶ 
سرمربی بارسلونا پس از تساوی مقابل اتلتیکو مادرید گفت: ما در این دیدار سوار بر بازی بودیم و رقیب هم خیلی خوب دفاع کرد تا جایی که فضایی برای نفوذ ما نگذاشت.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم لالیگا در ورزشگاه مترو پولیتانو میهمان اتلتیکو مادرید بود. این دیدار نفس گیر در نهایت با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

والورده، سرمربی بارسلونا پس از این دیدار گفت: ما در این دیدار سوار بر بازی بودیم و رقیب هم خیلی خوب دفاع کرد تا جایی که فضایی برای نفوذ ما نگذاشت. به استثنای آن گلی که دریافت کردیم تمام بازی در اختیار ما بود. در نهایت ما موفق شدیم گل تساوی را بزنیم و این امری خوب است ولی ما همیشه به دنبال بهترین هستیم.

وی درباره بازگشت دمبله به ترکیب آبی-اناری ها و زدن گل تساوی در این دیدار گفت: دمبله بازیکن بزرگی است و توانایی بالایی دارد. او امروز گل مهمی را به ثمر رساند. باید به او کمک کنیم از او انتظار زیادی دارم چون استعداد زیادی دارد. او در بازی‌های حساس برای ما بازی کرده است و او توانایی هایی در خود دارد که دیگران آن را ندارند. اعتماد به نفس بالا، توانایی شوت زدن با دو پا و شخصیت قوی او باعث شده تا بازیکن متمایزی باشد.

سرمربی بارسلونا در پایان گفت: اتلتیکو همیشه رقیب سرسختی برای ما بوده است. ما در این بازی برنامه داشتیم تا با مالکیت توپ به دروازه رقیب نزدیک شویم ولی می دانستیم که رقیب در دفاع و ضد حمله تبحر دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج