افزایش آمار بازیکنان آسیب دیده بارسلونا
۸۰۱۰۴۲
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
۳۲۱۰ 
بارسلونا علاوه بر رافینیا و سرخی روبرتو از سه بازیکن خود در دیدار برابر آیندهوون نمی تواند بهره ببرد.

ایسنا: به نقل از آس، فهرست اعلام شده بارسلونا برای دیدار با آیندهوون در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا خوشایند ارنستو والورده نیست. سرمربی اسپانیایی نه تنها رافینیا و سرخی روبرتو را در اختیار نخواهد داشت بلکه از سه بازیکن دیگر در این بازی نمی‌تواند بهره ببرد.

یاسپر سیلسن، لوییس سوارس و آرتور به علت آسیب دیدگی آبی اناری‌ها را نمی‌توانند در بازی چهارشنبه شب همراهی کنند. دروازه‌بان بارسا به دلیل آسیب دیدگی از پای راست، دو تا سه هفته در میادین حضور نخواهد داشت. آرتور ضرب دیده است و سوارس دو هفته نمی‌تواند به میدان برود.

با این حال والورده تنها با خبرهای بد روبرو نشده است. فیلیپ کوتینیو و ایوان راکیتیچ بهبود یافتند. هر دو بازیکن می‌توانند در بازی چهارشنبه به میدان بروند. حضور راکیتیچ اهمیت زیادی دارد چون والورده سه هافبک خود یعنی سرخی روبرتو، رافینیا و آرتور را در اختیار ندارد. در آخرین فهرست بارسلونا نام سرخی سامپر و توماس فرمایلن دیده نمی‌شود. این دو بازیکن دوره نقاهت خود را سپری می‌کنند.

از طرفی نام دنیس سوارس در این لیست دیده می‌شود. پنج بازیکن از تیم‌های پایه برای تقابل با آیندهوون دعوت شدند. اینیاکی پنیا و یوکین (دروازه‌بان)، میراندا، ریکی پویگ و چومی این پنج بازیکن هستند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج