«دل‌تورو» در دنیای فانتزی
۸۰۱۱۷۲
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۶
۴۵۳۴
بنی چیو دل تورو هنرپیشه پورتوریکویی تباری که تابعیت امریکا و اسپانیا را هم دارد و در سال 2000 به‌خاطر بازی در «قاچاق» کار تحسین شده استیون سودربرگ کلکسیونی از جوایز بزرگ شامل اسکار بهترین هنرپیشه نقش دوم مرد را برد، در 51 سالگی نیز سوداهای زیادی در سردارد.

روزنامه ایران: بنی چیو دل تورو هنرپیشه پورتوریکویی تباری که تابعیت امریکا و اسپانیا را هم دارد و در سال 2000 به‌خاطر بازی در «قاچاق» کار تحسین شده استیون سودربرگ کلکسیونی از جوایز بزرگ شامل اسکار بهترین هنرپیشه نقش دوم مرد را برد، در 51 سالگی نیز سوداهای زیادی در سردارد.

«دل‌تورو» در دنیای فانتزی

او کار تهیه‌کنندگی فیلم‌های سینمایی را هم جدی گرفته است. او که در «مظنون‌های همیشگی»، «شهر گناه» و دوگانه «سیکاریو» هم ایفای نقش کرده و در سال 2008 نیز یک بار دیگر برای سودربرگ نقش چه‌گوارای افسانه‌ای را در فیلم «چه» بازی کرده است، به آرامی به سوی فیلم‌های مشهور و فانتزی و فرانچیزی مثل «جنگ ستارگان» (آخرین جدای)، «تور» و «انتقامجویان» هم گرایش یافته ولی برای سال آینده (2019) تا این لحظه فقط حضور در فیلمی به‌نام «پایان هفته تمام ستاره‌ای» را در دستور کارش دارد که کارگردان آن جیمی فاکس، بازیگر معروف و سیاهپوست امریکایی است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج