ثبت نام ۳۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت سوخت
۸۰۱۳۰۵
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
۴۰۷۶
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: در نخستین روز از ثبت نام برای دریافت کارت سوخت ۳۰۰ هزار نفر درخواست خود را در سامانه خدمات دولت همراه ثبت کرده اند.

تسنیم نوشت: سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: در نخستین روز از ثبت نام برای دریافت کارت سوخت ۳۰۰ هزار نفر درخواست خود را در سامانه خدمات دولت همراه ثبت کرده اند.

زیبا اسماعیلی با بیان این مطلب افزود: میزان قاچاق و مصرف سوخت در کشور بعد از تابستان ۹۷ افزایش یافته ودر این راستا برای پایش و مدیریت مصرف دوباره از کارت های سوخت استفاده خواهد شد.

وی اظهارداشت: مالکان خودروهای خصوصی و عمومی، آمبولانس ها، تاکسی ها، خودورهای دولتی، نظامی و انتظامی و دارندگان خودروهای قولنامه ای برای دریافت کارت سوخت باید به صورت حضوری به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ادامه داد: ثبت نام به صورت غیر حضوری نیز از طریق سامانه خدمات دولت همراه و یا نصب اپلیکشن خدمات دولت همراه بر روی گوشی های هوشمند انجام می شود.

وی با اعلام این خبر که در نخستین روز از ثبت نام برای دریافت کارت سوخت ۳۰۰ هزار نفر درخواست خود را در سامانه خدمات دولت همراه ثبت کرده اند، گفت: ثبت درخواست ۹ هزار نفر موفقیت آمیز بوده است.

اسماعیلی همچنین افزود: مالکان خودرو و موتور سیکلت جهت ثبت نام برای دریافت کارت سوخت طبق زمان بندی بر اساس دو رقم آخر شماره تلفن همراه خود باید به سامانه مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که دو رقم آخر شماره تلفن آنها ۹۹ بوده تا ساعت ۲۴ امشب امکان ثبت نام دارند، اظهارداشت: مالکانی که دو رقم آخر شماره تلفن همراه آنها ۸۹ هست از فردا طی بازه زمانی دو روزه می توانند در سامانه دولت همراه برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کنند.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به اینکه ثبت نام برای دریافت کارت سوخت هوشمند تا ۲۴ آذرماه ادامه خواهد داشت، گفت: کسانی که فاقد کارت سوخت هستند باید نسبت به ثبت نام برای دریافت کارت سوخت المثنی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اند می توانند از طریق سامانه مورد نظر نسبت به بازیابی رمز عبور خود اقدام کنند، ادامه داد: کارت سوخت تمامی خودروهای نو شماره صادر شده است.

اسماعیلی در پایان با اعلام این مطلب که بخشی از کارت های سوخت خودروهای نوشماره در اداره های پست منتظر ارسال به درب منازل مالکان خودرو است یادآور شد: زمان استفاده از کارت های سوخت طی اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/09/06
این هم دکان جدید تا چند روز پیش خواستند سیستم را جمع کنند
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/09/06
خدا مسولیین رو شفا بده چرا جمعش کردن که دوباره صادر کنند
France
15:42 - 1397/09/06
باسلام همش کلک پوله رفتم ثبت نام کنم 15هزار تومان پلیس 10#میگیره میگن رایگانه دروغ میگن خدا لعنتشون کنه.
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1397/09/06
چقدراذیت میکنید مردم رو..کم گرفتاریم که شما هرروز بیشتر کنید گرفتاریمونو. خسته شدیم خسته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج