توضیحات درباره چرایی احیای کارت سوخت
۸۰۳۵۰۸
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
۴۳۹۴
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که در مرحله فعلی احیای کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق و بعد از آن زیر بنای تصمیمات بعدی است، گفت که قطعا در آینده با احیای کارت سوخت به سمتی خواهیم رفت که زدن بنزین تنها با کارت سوخت انجام می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که در مرحله فعلی احیای کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق و بعد از آن زیر بنای تصمیمات بعدی است، گفت که قطعا در آینده با احیای کارت سوخت به سمتی خواهیم رفت که زدن بنزین تنها با کارت سوخت انجام می‌شود.

اسدالله قره خانی در توضیح دلیل احیای کارت سوخت و وجود شائبه‌هایی مبنی بر سهمیه بندی و دو نرخی شدن بنزین گفت: از کارت سوخت می‌تون استفاده‌های متعددی کرد که مرحله اول ارزیابی و نظارت دقیق‌تر برای جلوگیری از قاچاق سوخت است

وی توضیح داد: بنزین در سه مرحله پالایشگاه، دپو در انبارها و مخازن و سپس جایگاه‌های سوخت وجود دارد، با احیای کارت سوخت قرار است بررسی شود که آیا جایگاه‌های سوخت بنزین را درست مصرف کرده است و فقط به خودروها می‌دهد که اگر این طور باشد آیا خودروها بیشتر از نیازشان بنزین می‌گیرند یا خیر؟ این کار برای جلوگیری از قاچاق سوخت است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با تاکید مجدد بر این که احیای کارت سوخت زیربنای تصمیمات بعدی خواهد بود، گفت: بعد از این مرحله کارت سوخت می‌تواند کارکردهای دیگری داشته باشد بخصوص اگر قرار بر سهمیه بندی یا دو نرخی شدن بنزین باشد. البته این موضوع تصمیم یک دستگاه نیست.

قره خانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر چندین میلیون نفر کارت سوخت ندارند که اکنون اطلاعیه‌های لازم برای احیای کارت سوخت داده شده‌ است. قطعا وقتی همه کارت سوخت بگیرند کارکردش این نیست که مردم تنها کارت سوخت داشته باشند لذا ممکن است در فاز بعدی بگویند زدن بنزین فقط با کارت سوخت هر فرد شدنی است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1397/09/12
این قاچاق سوخت جعلیاته. توی چند تا شهر یا استان قاچاق سوخت انجام میشه؟ چرا این امر را به کل کشور تعمیم میدین؟ اینها همه اش بهانه ایه برای بالا بردن قیمت سوخت. اینهمه صغرا کبرا چیدن هم نمی خواد این کار همیشگی شماست . شما قیمت جدید را اعلام کن اینهمه هم در مورد اختلاف قیمت سوخت در ایران در مقایسه با سایر کشورهای منطقه هم حرف نزنین . خسته شدیم از این حرفهای تکراری . داریم دچار تهوع میشیم.
United States
11:30 - 1397/09/12
چرا نداره قراره 60 لیتر 1000 تومنی لطف کنید بدید بعدش هر چقدر دلمون خواست 5000 تومنی بزنیم تا شما ها بتونین تو این تحریم ها پول از این جیب مردم در بیارید بذارید اونیکی جیب .بیتعارف دزدی در روز روشن دروغ میگم بگو دروغ میگی
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/09/12
درد فقط پول است درآمد زایی برای دولت بک روز شناسنامه یک روز کارت ملی سیر هم نمیشن
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1397/09/12
باز چرت وپرت گویی شروع شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج