علی اکبری: مربی بهتر از استکی در ایران نداریم
۸۰۴۳۱۰
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
۳۹۷۴
فایتر نام آشنای کشورمان معتقد است علیرضا استکی بهترین مربی برای او در ایران خواهد بود.

خبرگزاری میزان: او امیر علی اکبری است؛ فایتری که این روزها یک برند جدید در ورزش‌های رزمی ایران ثبت کرده و نام MMA را بر سر زبان‌ها انداخته است. علی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار میزان در خصوص شرایط این روزهایش، قرارداد با سازمان ACB و رابطه‌اش با علیرضا استکی صحبت‌هایی انجام داده که در ادامه می‌خوانید:

از حضور در دبی برایمان صحبت کن؟

برای اینکه در نحوه تمریناتم تنوعی ایجاد شود و کمی هم تمرینات جوجیتسو را دنبال کنم به دبی رفتم و حدود یک هفته آنجا بودم.

*چند وقتی است که با مارک سوییچ تمرین نمی‌کنی، دلیل این موضوع چیست؟

مارک سوئیچ مربی آمریکایی کمپ AKA تایلند بود و من هم قبل از حضور در سازمان ACB در این کمپ تایلندی تمرین می‌کردم، اما وقتی قرار نیست دیگر به تایلند بروم به طور خودکار تمریناتم با مارک سوئیچ قطع شد و الان هم علیرضا استکی سرمربی است.

* آیا قرار است برای حضور در یک کمپ تمرینی به سوئد بروی؟

یک ماه قبل از مسابقات به سوئد می‌روم و با چند حریف تمرینی کار می‌کنم و از مربی‌های خارجی این کمپ‌ها هم مشورت می‌گیرم، اما با توجه به اینکه تاریخ مبارزه بعدی من مشخص نیست فعلا قصد حضور در سوئد را ندارم.

*شنیده‌ایم قرار است از سازمان ACB جدا شوی.

من تا به حال ۲ مبارزه در این سازمان انجام دادم و پس از مبارزه بعدی قراردادم به اتمام می‌رسد. هنوز تصمیم نگرفتم در این سازمان بمانم یا بروم.

*مبارزه بعدی تو با واخائف است؟

بعید می‌دانم؛ با توجه به اینکه رئیس جمهور چچن سازمان ACB را خریداری کرده و دو سازمان با هم ادغام شدند، شرایط تغییر کرده و فکر نمی‌کنم فعلا با واخائف مبارزه کنم. اگر در این سازمان بمانم که بالاخره با او مبارزه خواهم کرد و اگر هم نمانم فعلا این فایتر روس از دستم فرار کرده است.

*آیا از سازمان دیگری پیشنهاد داری؟

تا زمانی که با ACB قرارداد دارم هیچ سازمانی پیشنهادی نمی‌دهد، اما به محض اینکه قراردادم تمام شود می‌توانم با سایر سازمان‌ها مذاکره کنم، اما تاکید می‌کنم هنوز تصمیمی برای آینده نگرفتم.

*شایعاتی شنیده شده که برخی‌ها قصد دارند رابطه تو و استکی را خراب کنند؟

من و علی خیلی با هم رفیق هستیم و کسی نمی‌تواند رابطه ما را خراب کند.

*یعنی کسی به تو پیشنهاد نداده مربی‌ات را عوض کنی؟

کسی جرأت ندارد به من از این حرف‌ها بزند. از نظر من استکی بهترین مربی ایران است و برای منی که سنگین وزن هستم چه کسی بهتر از او پیدا می‌شود؟ استکی الان با تکنیک‌های MMA کاملا آشنا شده است و مطمئن باشید به عنوان سرمربی کنار من حضور خواهد داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج