جزییات اولیه از پرونده بزرگ قاچاق قطعات خودرو
۸۰۶۷۳۴
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
۳۳۲۲ 
اطلاعات اولیه از پرونده قاچاق قطعات خودرو توسط یک مجموعه تولیدی شناخته شده نشان می دهد، مباحثی مثل اظهار خلاف واقع و استفاده غیر مرتبط از معافیتهای وارداتی در خصوص پرونده مذکور مطرح شده است.

خبرگزاری تسنیم: اطلاعات اولیه از پرونده قاچاق قطعات خودرو توسط یک مجموعه تولیدی شناخته شده نشان می دهد، مباحثی مثل اظهار خلاف واقع و استفاده غیر مرتبط از معافیتهای وارداتی در خصوص پرونده مذکور مطرح شده است.

یکی از واحدهای شناخته شده فعال در حوزه قطعه سازی در ماههای اخیر با اتهام قاچاق کالا مواجه شده است. بر این اساس مباحثی مثل ترخیص کالا با اظهار خلاف واقع، استفاده از معافیتهای وارداتی و مباحث ارزی در خصوص این مجموعه بزرگ قطعه سازی مطرح شده است.

عمده محموله های این گروه قطعه سازی از گمرکاتی مثل، تهران، قزوین فرودگاه امام خمینی و غرب تهران ترخیص شده است. بر اساس اطلاعات موجود تاکنون 3 نفر از افراد مرتبط با این پرونده نیز احضار شده اند.

گفتنی است، تاکنون ایراداتی جدی در خصوص اظهار خلاف واقع کالای وارداتی از سوی این مجموعه مطرح شده است. همچنین در نوع ارزش گذاری مربوط به کالاهای این شرکت ابهاماتی ایجاد شده است. لازم به ذکر است، در حال حاضر در دادسرای جرائم اقتصادی به اتهام قاچاق سازمان یافته پرونده ای برای این مجموعه تشکیل شده است. مجموعه تولیدی مورد اشاره یکی از واحدهای اصلی تولید قطعات مورد نیاز 2 خودروساز بزرگ کشور می باشد.

اطلاعات دریافت شده نشان میدهد، قسمت عمدهِ تخلفات مورد بحث از سوی شرکت س.پ از زیر مجموعه های گروه تولیدی مورد اشاره انجام شده و برای تایید نهایی تخلفات مورد اشاره بایستی منتظر بررسی های نهایی در مراجع قضایی باشیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1397/09/20
س . پ دیگه چیه...؟ اگر خلاف کرده ..معرفی کنید و گوش شرکتهای ذیربط را هم بکشید....الان شما میروید و افراد رده ۴ و ۵ این شرکت رو به خط میکنید...نفرات اصلی همیشه در امان هستند...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج