۳ فیلم ایرانی در جشنواره «پالم اسپرینگز» آمریکا
۸۰۸۳۶۴
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
۲۳۵۵ 
سه فیلم ایرانی «عرق سرد»، «روزهای نارنجی» و «جدایی نادر از سیمین» در جشنواره فیلم «پالم اسپرینگز» در کشور آمریکا روی پرده می روند.

خبرگزاری مهر: سه فیلم ایرانی «عرق سرد»، «روزهای نارنجی» و «جدایی نادر از سیمین» در جشنواره فیلم «پالم اسپرینگز» در کشور آمریکا روی پرده می روند.

3 فیلم ایرانی در جشنواره «پالم اسپرینگز» آمریکا

در سی‌امین دوره جشنواره فیلم «پالم اسپرینگز» فیلم های «عرق سرد» به کارگردانی سهیل بیرقی و «روزهای نارنجی» به کارگردانی آرش لاهوتی در 2 بخش «سینمای جهان اکنون» و «نمایش آمریکا» این رویداد سینمایی به نمایش درخواهند آمد.

«جدایی نادر از سیمین» ساخته اصغر فرهادی محصول سال 2011 دیگر فیلم حاضر در جشنواره جهانی فیلم «پالم اسپرینگز» سال 2019 است که در بخش «معیار پالم اسپرینگز/THE PALM SPRINGS CANON» به نمایش گذاشته می شود. از دیگر فیلم های شاخص حاضر در این بخش می توان به «پنهان» هانکه، «سینما پارادیزو» تورناتوره، «شهر خدا» میرلس، «خداحافظ سولو» رامین بحرانی، «ببر خیزان، اژدهای پنهان» آنگ لی و «ممنتو» نولان اشاره کرد.

همچنین ددلاین در خبری اعلام کرد که روز جمعه 14 دسامبر جشنواره فیلم «پالم اسپرینگز» فهرست فیلم های حاضر در سی‌امین دوره خود را اعلام کرد.

در این دوره از جشنواره 223 فیلم از 78 کشور دنیا به نمایش گذاشته می شود.

فیلم «همه چیز درست است» به کارگردانی کنت برانا فیلم افتتاحیه جشنواره است و فیلم «زنان سیاهپوش» ساخته بروس برسفورد فیلم اختتامیه این دوره جشنواره خواهد بود.

جشنواره جهانی فیلم «پالم اسپرینگز» پیش از این نیز اعلام کرده بود که از رجینا کینگ برای بازی در فیلم «اگر خیابان بیل زبان داشت»، بردلی کوپر برای کارگردانی «ستاره ای متولد می شود»، گلن کلوز برای بازی در فیلم «همسر»، رامی ملک برای بازی در فیلم «بوهمین راپسودی»، ملیسا مک کارتی برای بازی در فیلم «هرگز می توانی مرا ببخشی؟»،

آلفونسو کوارون برای کارگردانی فیلم «رُما»، پیتر فارلی کارگردان فیلم «کتاب سبز» به همراه ویگو مورتنسن و ماهرشالا علی 2 بازیگر اصلی فیلمش و اسپایک لی در جوایز امسال تجلیل خواهد کرد.

سی‌امین دوره جشنواره جهانی فیلم «پالم اسپرینگز» بین روزهای 3 تا 14 ژانویه 2019 (13 تا 24 دی ماه) در پالم اسپرینگز ایالت کالیفرنیا برگزار می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج