رئال مادرید، جدیدترین خواهان پسر طلایی ۲۰۱۸
۸۰۹۶۹۶
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۲
۶۸۷۱ 
رقابت برای جذب ماتیس ده‌لیخت لحظه به لحظه بیشتر می‌شود.

وبسایت نود: به نقل از اسپورت، رقابت برای امضای قرارداد با ماتیس ده‌لیخت، مدافع ملی پوش آژاکس آمستردام لحظه به لحظه بیشتر می‌شود. بارسلونا که مدتهاست در پی جذب اوست، پا پس نخواهد کشید و اکنون برنامه ال‌لارگرو در شبکه "لاسر" از پیوستن رئال مادرید به مشتریان مدافع 19 ساله خبر داده است.

ده‌لیخت قطعا یکی از ستارگان نبرد یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان میان دو تیم آژاکس و رئال مادرید خواهد بود. نیمی از باشگاه های بزرگ اروپایی خواهان جذب مدافع تیم ملی هلند هستند و او فرصت مناسبی برای نشان دادن توانایی هایش خواهد داشت. بارسلونا ده‌لیخت را به هدف شماره یک خود برای پست دفاع میانی در فصل تابستان تبدیل کرده و البته در کنار او، خواهان جذب هم تیمی اش یعنی فرانکی دی‌یونگ نیز هست.

رئال مادرید، جدیدترین خواهان پسر طلایی ۲۰۱۸

بنابه گزارش ها رئال مادرید رقابت برای جذب ده‌لیخت را به آسانی ترک نخواهد کرد و آماده جنگیدن برای جذب اوست. گزارش های مناسبی از ده‌لیخت توسط استعدادیابان رئال مادرید به باشگاه مخابره شده است.

ده‌لیخت، که به تازگی برنده جایزه پسر طلایی سال 2018 نیز شده است، پیشنهادات زیادی را در مقابل خود می‌بیند، هرچند به نظر می‌رسد یوونتوس شرایط مناسب تری برای جذب او در مقابل خود می‌بیند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج