ماجرای ادامه‌دار استعفای نمایندگان اصفهان
۸۰۹۸۲۴
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
۵۶۶۲ 
در حالی که خبر رسید بعد از دستور دیشب رئیس‌جمهور برای تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود نمایندگان اصفهان استعفای خود از مجلس را پس گرفتند و در جلسه علنی حاضر شدند، نماینده مردم لنجان در مجلس ضمن تکذیب این خبر گفت: نمایندگان اصفهان استعفای خود را پس نگرفتند.

برترین ها: بعد از دستور دیشب رئیس‌جمهور برای تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود نمایندگان اصفهان استعفای خود از مجلس را پس گرفتند و همین موضوع باعث شده که نمایندگان خوزستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد به این موضوع اعتراض و در جایگاه هیات رئیسه مجلس تحصن کنند و این تحصن ادامه دارد.

مشکل نمایندگان اصفهان حل شد

نایب رئیس مجلس گفت: مشکل نمایندگان اصفهان حل شده است.

پزشکیان گفت: بر این اساس وکلای ملت، برای دعوت از نمایندگان اصفهان به صحن علنی مجلس اقدام کردند.

حضور نمایندگان اصفهان در جلسه علنی امروز مجلس

۱۹ تن از نمایندگان اصفهان که از دو هفته‌ پیش به دلیل دیده نشدن مشکل آب شرب اصفهان در ردیف‌های بودجه استعفای خود را اعلام کرده بودند و از روز یکشنبه‌ در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی شرکت نمی‌کردند  در جلسه علنی حاضر شدند.

نمایندگان اصفهان امروز (چهارشنبه) صبح جلسه‌ای برای رسیدگی به این موضوع داشتند.

پزشکیان: نمایندگان تحصن‌کننده به امتیاز دولت به نمایندگان اصفهان اعتراض دارند

مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس در واکنش به تحصن نمایندگان در جایگاه هیات رئیسه مجلس گفت: نمایندگان اصفهان استعفای خود را پس گرفتند اما نمایندگان دیگر استانها اعتراض دارند که اگر دولت به خاطر این استعفا امتیاز دهد سایر نمایندگان هم به این شکل اعتراض خواهند کرد.

او ادامه داد: دولت نباید خارح از چارچوب امتیازی بدهد و باید با عدالت رفتار کند. دولت باید در چارچوب عدالت تصمیم بگیرد در غیر این صورت این موضوع با مشکل مواجه خواهد شد.

نمایندگان اصفهان استعفای خود را پس نگرفته‌اند

نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: نمایندگان اصفهان استعفای خود را پس نگرفتند.

محسن کوهکن، نماینده لنجان در مجلس در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 28 آذر) قوه مقننه، با استناد به اصل 75 قانون اساسی طی اخطاری گفت: در ماده 75 آمده اگر در جلسه رسمی ضمن نطق یا مذاکره صریحا یا تلویحا نسبت سوئی به نماینده داده شود یا عقیده و اظهارنظر وی را برخلاف جلوه دهند و نماینده مذکور برای رد آن نسبت به رفع اشتباه در همان جلسه یا جلسه بعد، اختیار تذکر با تذکر دهنده است. نه هیئت رئیسه و می‌تواند بدون رعایت نوبت تا 5 دقیقه اجازه نطق داشته باشد.

وی ادامه داد: بنده چند بار لوح دادم اما آن را پاک کردند، دو ردیف مربوط به تذکر آئین نامه و اخطار اصل 75 بود ولو لوح را پاک هم کنند، باید مذاکرات را قطع کنید تا نماینده صحبت کند.

نماینده لنجان تصریح کرد: آقای مسعود پزشکیان اعلام کرد نمایندگان اصفهان استعفایشان را پس گرفتند که این خلاف است چرا که ما 19 نفر استعفای خود را پس نگرفته‌ایم و تنها به دلیل اینکه دو نفر از هیئت رئیسه از ما درخواست کردند برای به حدنصاب رسیدن جلسه حضور پیدا کنیم، وارد صحن شدیم و این اقدام را براساس مسئولیت شرعی که داریم انجام دادیم تا مجلس تعطیل نشود و جلسه ادامه پیدا کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: بنده خدمت آقای پزشکیان یادداشت دادم ضمن اینکه اگر قرار است، نسبت به مردم اصفهان حساس باشم نسبت به خوزستان و چهارمحال بختیاری نیز حساس هستم. ضمن اینکه یک ماه قبل عکسی را به آقای ناصری‌نژاد نشان دادم که از وضعیت اصفهان متاثر شدند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن اظهار داشت: مسئولیت ما کشوری است اما براساس آنچه آقای پزشکیان گفت که نمایندگان اصفهان امتیاز می‌خواهند باید بگویم وقتی 19 نفر از نمایندگان استعفا می‌دهند؛ یعنی کارد به استخوانشان رسیده است و این شتری است که ممکن است در خانه شما هم بخوابد بنابراین باید ببینیم که چطور می توان مشکل را حل کرد.

انتشار یافته: 57
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1397/09/28
فقط خخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
از اولش معلوم بود.کاش اجازه ی پس گرفتن نبود تا هی همه.زرت و زرت ادای روشنفکری و قهر و .......را در نیارن.
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1397/09/28
چرا نمایندگان اصفهان نمی فهمند که کشور با کم آبی روبرو است و خشک سالی شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
شما نمی فهمی که اصفهان داره نابود میشه
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
کاربر 11:12وقتی دوتا صنعت پر مصرف رو که نیاز اصلیشون به اب هست رو تو منطقه خشکی مثل اصفهان بنا میکنن باید فکر این جاش هم میکردن.. درنهایت فولاد و پالایشگاه اصفهان باید تعطیل بشه والا اصفهان از تشنگی میمیره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
اصفهان آب داره آب اصفهان بستن بفهممم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
چرا شما نمیفهمید که مشکل مردم اصفهان آب شرب است نه آب برای صنعت؟
چرا شما نمیفهمید که اگر مجتمع فولاد اصفهان و پالایشگاه تعطیل بشه چه ضربه عظیمی به صنعت کشور وارد میشه؟ اگر این دو صنعت تعطیل بشن علاوه بر بیکاری چندین هزار کارگر و کارمند، میدونید چه اثری روی اقتصاد کل ایران میگذاره؟
پس شما نمیفهمید. لطفاً حرف مفت نزنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۹
دوستان عزیز مشکل ما اصفهانیها آب صنعت نیست یه سر تشریف بیارید اصفهان ببینید ما آب شرب نداریم مرتب آب خونه هامون قطع میشه یه ذره انصاف داشته باشید خودمون آب نداریم بخوریم از اینجا لوله میکشن به شهرای دیگه
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1397/09/28
خسته نباشند ، از روز اول همه میدونستند فیلمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
یکبار برای همیشه با این حرکات بچه گانه مثل آدم برخورد کنید.
می‌گذاشتند این ها برن گم شن

باید هر روز منتظر باشید که یک یا چند نماینده بیان چند روز مردم رو سر کار بگذارن تا به هدفشان برسند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1397/09/28
باشه آقای روحانی تا بزرگش کنی با نمایندگان اصفهان
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1397/09/28
مشکل آب اصفهان حل شد. مردم اصفهان با دارا بودن چنین نمایندگانی حالا حالاها سرکارن . آنقدر با مشکلات زندگی کردیم که اگر یکروز مشکلی در زندگی ما نبود از خوشحالی میمیریم.
France
10:19 - 1397/09/28
خوب دوره بعد همه تون قبولید
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1397/09/28
همش الکی بود ناز میکردن یا عزیز تر بشن خاک تو سر همه نماینده ها به جز منافع خودشون به هیچ کس فکر نمکنند ندید نماینده سرواوان به آقای که بهش گفت خاک تو سر ملتی که شما رای دادند گفت آره خاک تو سرشون یعنی نماینده ها ما را خر حساب کردند .
United Kingdom
10:29 - 1397/09/28
این دیگ ، این چغندر.. چقدر همه چی مون به همه چیمون میاد
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/09/28
خخخخخ خدایا مارو از دست سیاه بازی و سیاه کاری نجات بده .
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1397/09/28
بله نمیشه از حقوق و مزایا گذشت....
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/09/28
خوب فیلم بازی میکنید ای ناقلاها ما استعفا میدهیم آره جلن ابول شماها گفتید ما هم باور کردیم خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1397/09/28
تازه مجلس و مردم داشتند با عدم حضور ایشان یه نفسی میکشیدند.
الان مشخص شد که عدم حضور نمایندگان یک استان در مجلس ، هیچ تاثیری در عملکرد مجلس و کشور ندارد، تازه کارها بهتر هم انجام میشه.
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1397/09/28
اعتراض کردن که کردن به جهنم که کردن.آب در اصل مال خود اصفهان بوده از اولشم. الان مردم اصفهان تو خونه هاشون آب ندارن. مثلا اگر بخای بری حموم فقط باید 5 صبح بری که آب فشار داره. وگرنه در طول روز آب برای خوردنم به زور پیدا بشه. خدا ازتون نگذره که این بلارو سر اصفهان آوردین. نصف کشاورزا زمیناشون خشکیده
پاسخ ها
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
آب از کدوم اول مال اصفهان بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟فکرکن بعد حرف بزن
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
اگه آب از اول مال اصفهان بوده پس نذارین آبتون راببرن
چرا ناحق نظرمیدی
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1397/09/28
اه که آدم حالش بهم میخوره از این حرکتهای مثلا پوپولیستی وعوام فریبانه آخه شما نماینده ها استعفا بدید کجا برید بهتر وپول سازتر و راحت تر از مجلس بس کنید دیگه .....
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1397/09/28
از اولش معلوم بود استعفاشون نمایشیه
آخه چه کسی میاد بخاطر مردم از صندلی ریاستش دل بکنه؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1397/09/28
مردم دراز گوش نیستند همش فیلمه
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1397/09/28
خاله بازیه دیگه مهد کودک به به خوش به حال این ملت خدایا یعنی این ملت با این کارای دولت ومجلس سرش به سنگ خورده فک نکنم
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1397/09/28
از اول هم معلوم بود الکی استعفاء داده اند و همش سرکاری بود دیگه اینقدر از این جور کارا دیدیم که حناشون برامون رنگ نداره.
United Arab Emirates
11:26 - 1397/09/28
مشکل استان اصفهان هستش که تو کویر هستش و اب ندارن و طلبکار هم هستند اب هر منطقه فقط برای نیاز و مصرف خودش هست چون همه جا خشکسالی هستش مگه کارخونه های اصفهان فقط برای خودشون نیست که با دلارهای نفت و گاز جنوب درست شدن و بجز خودشون کسی را راه نمیدن جنگ اینده جنگ منابع اب هستش برای اب نیز باید هزینه بپردازن و انتظار اب مفتی نداشته باشن
پاسخ ها
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
برو اول ببین استان اصفهان جغرافیاش چطوریه بعد بیا نظر بده اون استانی که همش کویره یزده که آب زاینده رود رفته اونجا ما آب کسی رو نمی خوایم فقط آب زاینده رود رو بهمون برگردونند دیگه زاینده رود رو که ما کانال کشی نکردیم بیاریم اصفهان این رودخانه سال هاست که تامین کننده آب اصفهان بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
اصفهان این قدر ثروت داره که نیازی به دلارهای نفت و گاز جنوب نداره برو ببین دلارهای نفت و گار جنوب کجا داره خرج می ده بعد نظر بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
خدایا چی می‌کشی از دست مردم بخیلت نعمتها را تو میدی اونها ادعاشون اینه که مال ماست آب اگه عادلانه تقسیم بشه به همه استانها میرسه فقط مدیریت درست میخواد همانطوری که سالهاست این اتفاق داره میافته دوستان محترمی که سالهاست همشهریاتون مهمان اصفهانند وازهمه امکانات استفاده میکنند حسادتتون نسبت به نصف جهان را به هر شکلی نشون ندید اصفهان به یاری خدا نصف جهان خواهد ماند و به کوری چشم حسوداش سرسبز نگهش میدارم حتی اگه قرار باشه خودمان درختانش را آب بدیم شماهم اگه نمی‌تونید ببینید بهتره دیگه به اصفهان سفر نکنیدوراحت زندگی کنید صنایع هم اگه نبود اصفهان ما هوای پاک‌تری داشت خیر ببینید صنایع راهم خارج کنید ببرید برای خودتون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۹
اصفهان تو کویره؟زاینده رود به اون بزرگی رو وسط اصفهان چه طور نمیبینی؟صنایع فولاد تو اصفهان ساخته شده به پشتوانه ی زاینده رود این یزده که وسط کویره و آب زاینده رود داره با کانال کشی میره براش و دیگه آبی برای مردم اصفهان نمونده...خودت یه کم فکر کن رودخونه به اون بزرگی رو خشک کردن که آبو با لوله ببرن یزد بعد شما میگی درسته خودت خندت نمیگیره؟ بعدم صنایع فولاد امتحان ورودی داره این که شما اونقدری تسلط به حرفت نداشتی که بتونی قبول بشی مردم اصفهان مقصر نیستن که اینجوری کینه به دل گرفتی و میگی مردم دیگه رو راه نمیدن
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1397/09/28
خخخخخخ

کشور نیست که دیوونه خونه است
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1397/09/28
نه اینا هیچ کدوم از مسئولین تا زمانی که عزرائیل جونشونا بگیره دست از این پست و مقام برنمی دارن
فقط فیلم بازی کردن
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1397/09/28
روز اول گفتم این نمایندگان فیلم بازی می کنند
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1397/09/28
کشور در هیچ منابعی دچار مشکل نیست
ببینید ،5/،نیم درصد آبشیرین جهان در ایران است
ومنابع آب شور فراوان
و8تا 18درصد منابع معدنی جهان تو ایرانه
/5آنرا اختصاص بدی به آب میشه 7/5تا17/5درصد
ما در کولیدور جهانی زندگی می کنیم وما در هارتلند جهانی هستیم
باید کفش طلا بپوشیم
وبر جهان فخر بورزیم
ما دچا مدیریت منفی در نمامی حوزه ها بدلیل مدیریت روابط بر ضوابط هستیم
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/09/28
همش فیلم بود
اخه مگه میشه یه نماینده از سمت و صندلیش دل بکنه؟!!
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1397/09/28
اینا نماینده اند یا دلقک ؟
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/09/28
اینا از فیلم شون بود که رای بگیرند برای دور بعد. والا کی از نون کلفت نمایندگی چشم میپوشه
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1397/09/28
فیلم بود برای انتخابات اینده اگر شما مرد بودید ودرستکار وقتی اقای احمدی نژاد کلنگ سد سازی شاخه های زاینده رود زد چرا هیچکدامشان حرفی نزدن ۲چرا هیچ طرح ولایه ایی برای تصویب کمبود اب به مجلس نبردن ۳_چرا مشاغل وکارخانه های که نیاز به اب فراوان داشتن به این استان بردن وهزار چرای دیگه
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1397/09/28
اینا اولشم استعفا بده نبودن و فقط از فرصت کمبود و مشکلات استفاده.....سیاه نمایی را بگید جمع کنن خسته شدیم !!!!! اون نماینده هتاک م گفته به.... ما توهین شده ...درحالی که کارمند گفت بیچاره ملت که شما نماینده ش هستید جمع کنید بساط تزویر را
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1397/09/28
مردم نماینده بی عرضه را بشناسند و دیگر بهشون رای ندن .عرضه سیاسی کاری هم ندارید
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1397/09/28
واسه همه استانهاخشکسالی وکمبودآب است دولت که سهل است مردم هر استان به هیچکس اجازه برداشت آبشان رانمیدهندمگراینکه هزینه ی آب رابدهن
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/09/28
وکلای ملت ! اقای پزشکیان بگید اگر امتیاز نیست پس چی هست ؟ خاله بازی دراوردید ؟ از امتیازات کارنجات بدید به استانهای دیگه جاش اب ببرید ...هم از توبره هم اخور میخواید اصفهان اگه اب نداشته چطور اینهمه کارنجات ملی زده شده ....
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1397/09/28
اصفهان تو کویره ابش کجا بود بجز خونه گلی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۹
شما چشماتو باز کن زاینده رود رو ببین هر چند راست میگی الان کامل خشک شده شبیه یه جاده خاکی شده که دلیلشم اینه که آبشو بردن جاهای دیگه
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1397/09/28
به سلامت ، تشریف ببرن ، از عالم و آدم طلبکارن ، استانهای اطرافشون رو بدبخت کردن با این طرحهای انتقال آب .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۹
استانهای اطراف رو بدبخت کردن؟آب زاینده رود رو منتقل کردن به استانهای اطراف الان یزد به برکت زاینده رود آب داره باغات رفسنجان آب داره اما ما اصفهانیها حتی یه قطره آب تو زاینده رود نداریم حتی خود من شده اونقدر بی آب شدم چند روز با آب معدنی سر کردم برای همه چیز میفهمی حتی عذر میخوام دستشویی بعد میگی ما با طرحهای انتقال آبمون استانهای اطرافمونو بدبخت کردیم
United Arab Emirates
22:48 - 1397/09/28
فیلم بازی نکنند شاید تا چند سال پیش این حرفا خریدار داشته اما دیگه زمون این اعتصابات گذشته چون هر شهر اب را برای خودش نیاز داره تا برسه به همون استان یا شهرها واستانهای دیگه منابع هر منطقه فقط برای همون منطقه هستش و هراستان از منابع خودش استفاده بکنه و اگه مازاد بود میتونه با دریافت هزینه به دیگران بدهد اینا اب مفتی میخوان که دیگه اب مفتی وجود ندارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
خوزستانیهای محترم که موقع جنگ همه شهرهاتون را ول کردید و فرار کردید به اصفهان ونه تنها اصفهانیها از شما پذیرایی کردند بلکه به جای شما هم جنگیدند حالا هم از شما کسی آب نمی‌خواد نگران نباشید آب شما هم از کوهرنگ تامین میشه پس تفاوتی بین خوزستان اصفهان یزد وغیره نیست فقط مدیریت درست میخواد که عادلانه آب تقسیم بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج