ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی ازدواج کردند
۸۱۲۴۱۷
۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
۱۶۳۵۳ 
ازدواج ستاره‌ها همیشه جزو خبرسازترین موضوعات بوده است. آن‌ها خیلی ساده در مورد ازدواج شان تصمیم می‌گیرند. به عنوان مثال برخی از آن‌ها در دوران نوجوانی و تنها پس از چند ماه آشنایی خیلی سریع باهم نامزد می‌شوند، در حالی که ممکن است در عرض چند ماه هم از هم جدا شوند. اگر دوست دارید با ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی با هم ازدواج کردند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: ازدواج ستاره ها همیشه جزو خبرسازترین موضوعات بوده است. آنها خیلی ساده در مورد ازدواج شان تصمیم می گیرند. به عنوان مثال برخی از آنها در دوران نوجوانی و تنها پس از چند ماه آشنایی خیلی سریع باهم نامزد می شوند، در حالی که ممکن است در عرض چند ماه هم از هم جدا شوند. اگر دوست دارید با ستاره هایی که در دوران نوجوانی با هم ازدواج کردند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

مکالی کالکین و ریچل ماینر

ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی ازدواج کردند

در سال 1998 بود که مکالی کالکین و ریچل ماینر، زمانی که تنها 17 سال داشتند، با هم ازدواج کردند. آنها همدیگر را در دوران مدرسه ملاقات کردند و تنها پس از چند ماه آشنایی، تصمیم به ازدواج گرفتند. البته آنها در سنی بودند که باید از پدر و مادرشان اجازه می گرفتند. آنها خودشان در این باره گفتند: «ما خوشحالیم که یکدیگر را در این سن پیدا کردیم.» اما متاسفانه رابطه آنها خیلی به طول نیانجامید. البته آنها با توافق از هم جدا شدند و پس از آن نیز مانند دو دوست صمیمی با هم در ارتباط بودند.


کیم کارداشیان و دامون توماس

ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی ازدواج کردند

حتما در مورد ازدواج قبلی کیم کارداشیان با کریس هامفریس شنیده اید اما آیا می دانید که او قبل از آن هم یک بار ازدواج کرده بود؟! بله این ستاره هالیوودی در سال 2000 در لاس وگاس با دامون توماس آنهم زمانی که تنها 19 سال سن داشت، ازدواج کرد. آنها به مدت 3 سال با هم ازدواج کردند و پس از آن جدا شدند. کیم پس از جدایی اش ادعا کرد که توسط دامون مورد ضرب و شتم قرار می گرفت. دامون توماس هم اعلام کرد که کیم دروغگویی ست که برای دیده شدن در مدیا دست به هر کاری می زند. در سال 2018 بود که کیم اعتراف کرد در سن 19 سالگی اعتیاد داشته و نمی توانسته به خوبی در مورد ازدواج اش تصمیم بگیرد.


ملانی گریفیث و دان جانسون

ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی ازدواج کردند

ملانی گریفیث و دان جانسون در فیلم « The Harrad Experiment» همدیگر را ملاقات کردند. در آن زمان گریفیث 14 سال و دان جانسون 22 سال سن داشت. آنها چند سال بعد یعنی زمانی که ملانی 18 ساله شد با هم ازدواج کردند اما ازدواج شان تنها به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و الکل، تنها 6 ماه به طول انجامید. البته آنها در سال 1989 بار دیگر به هم رجوع کردند و در همان سال هم صاحب یک فرزند دختر شدند. البته ماجرا به همین جا ختم نشد زیرا آنها یک بار دیگر هم در سال 1996 از هم جدا شدند.


اولیویا وایلد و تائو راسپولی

ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی ازدواج کردند

در سل 2003، زمانی که اولیویا 18 سال داشت، با تائو راسپولی، شاهزاده ایتالیایی، ازدواج کرد. آنها جشن عروسی شان را در یک قصر قدیمی برگزار کردند. ازدواج آنها 8 سال به طول انجامید و در نهایت در سال 2011 خاتمه یافت. پس از جدایی وایلد اعتراف کرد: «زندگی با یک آدم دیگر در دهه 20 زندگی کار دشواری ست، البته من از انتخابم پشیمان نیستم. ازدواج ما اشتباه بود اما ما آنقدر همدیگر را دوست داشتیم و با هم خوشحال بودیم که تصمیم به این کار گرفتیم. من حتی برای این که فضای بد خانه مان عوض شود کل دکوراسیون خانه را تغییر دادم اما گویا کارساز نبود. روزی که فهمیدم انتخاب آخرمان جدایی ست، بدترین روز زندگی ام بود.»


سولانج نولز و دنیل اسمی

ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی ازدواج کردند

زمانی که سولانج نولز 17 سال داشت، با دنیل اسمیت که همکلاسی دوران دبیرستان اش بود، ازدواج کرد. دنیل در آن زمان 19 سال داشت. آنها یک سال بعد صاحب یک فرزند پسر شدند اما در نهایت در سال 2007 جدایی شان را اعلام کردند. سولانج اعتراف کرد که جدایی اش یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی اش بود و او به شدت در آن زمان احساس تنهایی می کرد. البته او در مورد ازدواج اش در آن سن و بچه دار شدن اش پشیمان نیست. «ازدواج و طلاق به رشد فکری و احساسی من کمک بزرگی کرد. در واقع زاویه مرا به زندگی تغییر داد.»


دمی مور و فردی مور

ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی ازدواج کردند

دمی مور در واقع نام خانوادگی اش را از نام خانوادگی همسر اولش گرفت. او در سن 17 سالگی با فردی مور که 12 سال از او بزرگ تر بود، ازدواج کرد. آنها تنها 4 سال با هم زندگی کردند و در نهایت از هم جدا شدند. فردی در این باره می گوید: «روزی که من دمی را دیدم، او در رابطه عاطفی دیگری به سر می برد، من عاشق او شدم و او هم خیلی سریع رابطه اش را بهم زد و کاری کرد که من هم از همسرم جدا شوم. ما واقعا دیوانه بودیم.»


بو درک و جان درک

ستاره‌هایی که در دوران نوجوانی ازدواج کردند

بو درک در سن 18 سالگی با جان درک 30 ساله ازدواج کرد. آنها همدیگر را در فیلم «Fantasies» ملاقات کردند. در آن زمان بو دبیرستان خود را رها کرد تا بتواند در اروپا در کنار جان بماند. پس از 2 سال آنها به کالیفرنیا بازگشته و ازدواج کردند و تا سال 1998، زمانی که جان از دنیا رفت، با هم زندگی کردند. بعدها در مصاحبه ای بو اعتراف کرد: «زمانی که عاشق جان شدم، جان زن داشت. من می دانستم که این کار اشتباه است و هیچوقت برای این که زندگی او را بهم زدم خودم را نمی بخشم.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1397/10/06
چه ازدواج های موفقی(:
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اینها در چهل سالگی هم ازدواج کنند یکسال بعد طلاق میگیرن
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/10/06
جالب بود همه شون ادعاهای عجیبی دارن ، من بیشتر یاد این مستندهای حیات وحش افتادم
یعنی یجورایی جفت انتخاب کردن بعد اسمشو گذاشتن همسر البته ناگفته نماند تو ایران وضع خیلی بدتر از اینه
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1397/10/06
تمام این ازدواج ها به بدبختی ختم شدند پس نباید وقتی هنوز به بلوغ کامل فکری نرسیدید ازدواج کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
مگه انجلینا جولی به بلوغ نرسیده که از شوهر پنجاه سالش جدا شد؟پس کی بالغ میشن
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1397/10/06
ته درک اولیویا وایلد این بوده که دکور خونه رو برا حفظ رابطه عوض کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج